Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Fsh tır, düşer de yükselir de, hiç takılma tatlim bu değerlere.adetin 2. Günü folikul oluyor mu? Ne durumdasin? Tedavi oluyor musun? Yasin kaç? Dr ne diyor?

Bunlar önemli bence fsh,e2 vs onlar çok da onemli değil,her ay değişiyorlar

O sohbetlere az kaldi canim allahin izniyle.
Bu fsh dalgalanma gosterir . Bi bakmissin bikac ay sonra dusuvermis. Cok takilma ona.

Evet bakıldı sağda 6-7 mm solda 5 -6 mm over varmış bu iyi bi şey dimi benim sağ taraf tıkalı çıktı gerçi hsg de. Ay çok teşekkür ederim cevabınıza iki gündür ağlamaktan helak oldum. Yumurta rezevrim bitiyor diye

Bu arada yaşım 27 1 buçuk yıllık evliyim rşimin sperm değerlerine tüp bebek dediler ama şimdilik macun falan deniyorum. Kaan hocadan randevu aldık ona gideceğiz. Benim de böyle çıkınca çok hüsrana uğramıştum iyi geldiniz bana sağolun

Canim bu tedavilerde moral motivasyon onemli . Erkeklere keciboynuzu iyi geliyor.
Olacagina ve basaracagina inanmalisin. Yasin kucuk,bu da bir avantaj.

ahh o yumurta rezervinden ben de ağladım 2 gğn boyunca çocuğum olmayacak diye.beni o halde görünce eşim doktoru aradı,sadece çocuk olmasını geciktirir üzülcek bişey yok dedi.3 değil de 5 ay sonra olur dedi.o yüzden üzülme,ağlama sen de.streste büyük etkiliyo bebek olmasını

Ne iyi doktormus.bakis acisi o kadar onemli ki.aslinda hakikaten oyle normal yolla olmuyorsa tedavilerle surec uzar ama olur allahin izniyle.hangi sehirdesiniz ve dontorunuz kim

Yeni ogrendigimiz zaman hepimiz cok agladik uzulduk illaki ama bir sure sonra bu durumu kabullenip neler yapabilirim ben bu mucadeleyi kazanmak icin dusunmeye ve harekete gecmeye karar verdik.
Stres hormon sonuclarini da cok etkiliyor. Aglayip rahatlamak en normal tepki tabiki. Ama zaman kaybetmeden de kendinizi toplayip harekete gecmelisiniz.
Ben de cocugum olmayacgina inandim bir ara ama suanda olacagina inaniyorum. Kendimi bir sekilde buna inandirdim.

Ne iyi doktormus.bakis acisi o kadar onemli ki.aslinda hakikaten oyle normal yolla olmuyorsa tedavilerle surec uzar ama olur allahin izniyle.hangi sehirdesiniz ve dontorunuz kim
O doktorumu değiştirdim malesef ama şu an ki çok çok daha iyi,psikolog gibi moralim bozuk bile olsa onunla konuşunca çok rahat dönüyorum eve.Ankaradayım ben , doktorum Cüneyt Genç şu an,daha önce Koru Hastanesine gidiyodum..

Senin ikizz olacakkk evelallah bilir ya

Yas fsh ve amh iniz ne.daha once yazdiysaniz kacirmis olabilirim kusura bakmayin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…