Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kızlar yaa ne soracam, sizlerden inofolic kullanan var mı? ben çok inanıyorum bunun faydasına nedense..kaan bozkurt sende işe yapamaz pkolular için o, içmene gerek yok dese de ben içiyorum...insülin direnci olanlarda daha çok fayda sağlıyormuş, benim de fazla kilom var kesin insülin direnci var bende... ölçtürmedim ama olduğunu düşünüyorum...

gıda takviyesi olarak geçiyor inofolic de..ben başladım yeniden, fikri olan var mı?
Ben de içiyorum canım.. Mavi uzun kapsüllerden... Folik ismi geçiyor bu bile yetiyor benim için içmeme :p

evet canım uzun mavi kapsüller..kaan bey vermedi ama di mi? başka dr mu önerdi sana?
Canım biesteronu tüm doktorlar erken menapoz hastalarına veriyor. Bana Kaan bey direk 2*1 başla dedi ve diğer vitaminleri. Daha sonra gittiğim doktorlar 3*1 e çıkardı biesteronu.
Kaan bey bana infolic hiç söylemedi ben buradan duydum her gün olmasa da haftada 3 kez içiyorum ve Kaan beyin dışında doktorum E vitamini önerdi onu her gün alıyorum.
Bu kadar vitamin de iyi mi kötü mü ben de bilmiyorum aslında.

Öyle düşünme canım. Bu bizim imtihanımız. Ben hiç çocuk aldırmadım. Geç evlendim. Bazen düşünmüyor değilim. Daha erken evlenseydim ihtimalim daha yüksek olurdu diye. Ama sonrasında diyorum ki bu benim imtihanım. Demekki Rabbim bunları yaşamamı kaderime yazmış. Daha erken evlenmiş olsa idim belki de bu benim kaçıncı tüp bebek denemem olurdu bilmiyorum. Ama olmazdı. Vakti saati geldiğinde olur.
Haklısın canım işte insan bazen geçmişi sorguluyor neden diye düşünüyor.
BİZ GEÇ KALMIŞLAR ORDUSUYUZ :) ama bu ordu bu savaştan karnında muhimmatıyla çıkacak inşallah :))

bakıyorum araştırıyorum yapmadığımız kullanmadığımız ne kalmış ne yapabiliriz diye, yok arkadaş, her şeyi denemişiz...kaplıcasından, yakısına, incirden,hurmaya,hayıttan,aslanpançesine, kuru soğanına...çörekotundan tarçına,arı sütü balına kadar....kalmamış artık benim yapmadığım bir şey :KK66:alternatif tıbbın bile tükendiği noktadayım haaa :p

biesteron kullanıp kist oldu, miyomum şişti diyenler var, kontrollü kullanmak gerekli sanırım, off ne kullanacağımı şaşırdım vallahi....
Opu sonrası içerde gelişen folikül kaldığı zaman adetime 1 hafta kala her gün günde 1 bardak soğan suyu içtim. O yüzden tedavi süresince hiç kist oluşmadı bende. Ama miyomum ne durumda onu bilmiyorum. Epeyce büyümüştür.

Opu sonrası içerde gelişen folikül kaldığı zaman adetime 1 hafta kala her gün günde 1 bardak soğan suyu içtim. O yüzden tedavi süresince hiç kist oluşmadı bende. Ama miyomum ne durumda onu bilmiyorum. Epeyce büyümüştür.
miyomun olduğu yer gebeliğe engel değilse miyom sıkıntı yapmıyormuş..dış duvarda vs ise sıkıntı yok demişti, rahim iç duvarındaki alınmalıymış...

bakıyorum araştırıyorum yapmadığımız kullanmadığımız ne kalmış ne yapabiliriz diye, yok arkadaş, her şeyi denemişiz...kaplıcasından, yakısına, incirden,hurmaya,hayıttan,aslanpançesine, kuru soğanına...çörekotundan tarçına,arı sütü balına kadar....kalmamış artık benim yapmadığım bir şey :KK66:alternatif tıbbın bile tükendiği noktadayım haaa :p
:)))) Aynen ya bazen amuda kalkarak günde 5 kere durulunca yumurtlama olabiliyormuş diye saçma bi öneri duysam sorgusuz sualsız uygulayacağım :p o kadar artık mantık devre dışı :)

Evet bebişim gerçekten de denemediğimiz şey kalmamış. :oops:Ama içimiz dışımız ot sap çöpte olsa daha da deneyeceğiz. Gelsin kürlerrr

Evet bebişim gerçekten de denemediğimiz şey kalmamış. :oops:Ama içimiz dışımız ot sap çöpte olsa daha da deneyeceğiz. Gelsin kürlerrr
aynen deneyeceğiz, ben bile şimdi diyorum k,i hamile kaldığım ay hayıt içmiştim demekki o sağladı hemen başlayayım, yok incir yediğimde de gebelik olmuştu başlayayım tekrar derken başa dönüyorum tekrar..tekrar ve tekrar dönecem gibi bu gidişler :KK66:

aynen deneyeceğiz, ben bile şimdi diyorum k,i hamile kaldığım ay hayıt içmiştim demekki o sağladı hemen başlayayım, yok incir yediğimde de gebelik olmuştu başlayayım tekrar derken başa dönüyorum tekrar..tekrar ve tekrar dönecem gibi bu gidişler :KK66:
Sen tekrar moda gir canım. Bu defa olacak. Ben buna inanıyorum.

X