Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Iyiyiz canim. Sen nasilsin?
iyiyim kuzum ne olsun şu dişlerle uğraşıyorum bakalım ne olacak, önümüzdeki hafta tekrar kontrolüm var, şu an tedavi devam etmekte, yeni dişlerim 15 gün sonra falan takılacak sanırım diş etlerim düzelince...ben aynen devam... her şeyi saldım..folik bile kullanmıyorum...ekimde bismillah başlarım yine her şeye

Iyice dinlenmis bir sekilde daha enerjik baslayacaksin insallah. Tam tatil yaptin,kafani dagittin,en guzeli valla.

Dislerin de diledigin gibi olsun. Bebis gelene kadar tum hazirliklar bitmis olsun. Yakinda geliyor insallah. Senin cok fazla bekleyecgini dusunmuyorum canim.

günaydın fıstıklarrrrrr, herkes iyidir umarım....

ekim gibi aranıza dönecem kısmetse

Gunaydin kizlaaaaar:)
Herkese mutluve saglikli bir gun diliyorum.
Rabbim kalbimzdeki tun dualari hayirlisiyla kabul etsin.

Gunaydin canimm..guzel bir gun olsun....amin insallahhh allahim gonlumuzun muradini versinn

Günaydınnn kızlar.... Tüm dilekler benden de sizlere gelsin....

Bu arada bişey soracağım ben göbekten kendim yapıyorum iğneleri meri..l ve p...gen... ama göbeğim baya morardı acaba normal mi bu?

ah bebişim yaa belli olmuyor bu işler...3 gebelik ve düşük rahmimi fazla yordu bence, benim biraz dinlenmem gerekiyordu gerçekten... inşallah toparlamıştır kendini... bakalım zaman ne gösterecek benim için..inşallah benden önce sizin güzel haberlerinizi alırım...çok takıyorsunuz kafaya ne olur biraz daha oluruna bırakın, olursa olur olmazsa olmaz moduna girmeye çalışın , çok zor biliyorum ama Rabbim hakkımızda hyırlı olanı verecektir. gebeliğe en büyük engel kafaya fazla takmak, gerçekten... lütfen ama lütfen azıcık başka şeyler düşünüp yazıp çizin..bi ara bende öyleydim her şeyi okuyup her bilgiyi paylaşayım, uygulayayım derdindeydim, ama çok yıpratıcı oluyor bu, şimdi şimdi farkediyorum çok yıpratmışım kendimi o dönem....

Bu arada bişey soracağım ben göbekten kendim yapıyorum iğneleri meri..l ve p...gen... ama göbeğim baya morardı acaba normal mi bu?

Ben ilk asilama ignelerimi vurundugumda vücut ilk defa karsilastigi icin bu ignelerle diz kapagimin arkasinda once kirmizi sonra mora donen bir sey cikmisti. Ama vücut alistikca kendi kendine gecti.
Gobekten vurdurdugum ignelerden de gobegimde morluk oldugu oldu. Kendi geciyor. Ama icin rahat etnezse hemsirene bilgi ver.

Merional bana kalcadan yapilmisti oyle demislerdi baya yakiyordu ama morarma olmadi.puregon gobekten vuruldum hic bise olmadi

Dogru soyluyosun canim kafa takma konusunda. Ama iste onu tam anlamiyla basarabilmek kolay olmayabiliyor. Bikac gundur bunu yapmaya calisiyorum. Ama arkadaslarimi da merak ediyorum napiyorlar diye:)

velhasıl kızlar ben yine hamileyim bu sürpriz oldu fsh tan haberim yok kaç olduğundan ama yine geldi meleğim tek isteğim tamamına ermesi hepinizi çok seviyorum kocaman öpüyorum.
Canım tebrik ederim, nasıl üzülmüştük hepimiz o zaman, Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Maşallah sana.

Kizlar bu sabah ilkkez regliyken ultrason muayenesi oldum. Devlet hastanesinde oldugu icin doktor bilgi vermedi hormon testinide gormem lazim dedi. Fondline 2.5 mm. Sag over 1_2 antral folk. Sol over 4_5 antral folk. Uterus normal sol over 10×11 mm endonetrosma diyo sonucta ya bu nedir bilgisi olan ne olur biseyler soylesin pazartesiye kadar catlarim ben ....

Hayırlı cumalar canlarim, kafamiza hiçbir şeyi takmayacagimiz, ferahlayacagimiz, kendimizi iyi hissedeceğimiz, güzel bir gün olsun...
Hayirli cumalar gonul dostlarim aynen dualarinizdaki gibi allah icimize ferahlik evimize huzur saglik bereket versin insallah..kuzularimiza kavusalim hayirlisiyla..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…