Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Hamilelige giden yolda sknti yasayanlarin forumlarinda okudugum kadariyla engelleri ne olursa olsun insanlar mucadelelerinin sonunda bebeklerine kavusmuslar...allah yokluguyla sinar varligiyla sevindirir..acisiyla yananlardan etmesin bizi..haziran asilamamda yine kadinlar klubunden yazistigim bir arkadasin kankasinin kizi trafik kazasinda vefat etti 5 yasinda.hem de kusur yuzde elli kendilerindeymis..boyle bir aci yokluguyla sinanmaktan beterdir.allahim bize hayirli sagliklisini versin.

Amin canım...

Simdi kontrolden ciktim. Biri 17 biri 18 mm olmus. Bir tane daha var ama o kucuk kalmis sanirim. Zaten benim hep boyle oluyor. 3 taneden biri geride kaliyor.
Bu gece 11de catlatma ignemi vurunacagim.
Cuma sabahi 9da da opu olacak.
Insallllllah bu defa ikisi de dollenir.

Ayy hadi inşallah canım hiç 3. yumoşa takılma bu iki tanesi kaliteli olsun ve ikisi de inşallah annelerine tıpış tıpış gelsinler... Dua et bol bol canım... Bu bile çok heyecanlı yaaa. Yumurta toplanması falan... Rabbim yardımcın olsun canım, bize hep güzel haberler yazarsın inşallah..

Amin canım...

Ayy hadi inşallah canım hiç 3. yumoşa takılma bu iki tanesi kaliteli olsun ve ikisi de inşallah annelerine tıpış tıpış gelsinler... Dua et bol bol canım... Bu bile çok heyecanlı yaaa. Yumurta toplanması falan... Rabbim yardımcın olsun canım, bize hep güzel haberler yazarsın inşallah..

2si de dollense acayip mutlu olacagim:emir_bebek::emir_bebek:
Siz de dua edin lutfen.

Simdi kontrolden ciktim. Biri 17 biri 18 mm olmus. Bir tane daha var ama o kucuk kalmis sanirim. Zaten benim hep boyle oluyor. 3 taneden biri geride kaliyor.
Bu gece 11de catlatma ignemi vurunacagim.
Cuma sabahi 9da da opu olacak.
Insallllllah bu defa ikisi de dollenir.
Hadi maşallah diyelim o zaman :nazar:
Benim doktorum kontrole yarın çağırdı inşallah benim minnaklar da düzgün büyümüştür.

Kızlar önümüzdeki hafta doktora gideceğim ilk defa özelde, gelirken tsh, t4, prolaktin, tam kan sayımı, anti hbs, rubella, ıgg, amh tahlillerini yapıp gelmemi istediler.cuma günü için devletten randevu alacağım ama bunlAr devlette 10 güne çıkar mı? Çıkmazsa direk özele gidip yaptıracağım da.

Ayrıca hb sag, anti hcv, anti hiv filan da var, eşimle beraber yaptırmam gereken. Bunlar ne pek bilmiyorum ama, özelde en ufak tahlillere dünya para istedikleri için önce devlete gitmek istiyorum.

Kızlar önümüzdeki hafta doktora gideceğim ilk defa özelde, gelirken tsh, t4, prolaktin, tam kan sayımı, anti hbs, rubella, ıgg, amh tahlillerini yapıp gelmemi istediler.cuma günü için devletten randevu alacağım ama bunlAr devlette 10 güne çıkar mı? Çıkmazsa direk özele gidip yaptıracağım da.
Selam.st3 st4 tsh fsh e2 prolaktin ayni gun cikar devlette. Hepatit b hepatit c ve aids ile ilgili olan hiv ayni gun cikmiyor

Ayrıca hb sag, anti hcv, anti hiv filan da var, eşimle beraber yaptırmam gereken. Bunlar ne pek bilmiyorum ama, özelde en ufak tahlillere dünya para istedikleri için önce devlete gitmek istiyorum.

Kizamikcik enfeksiyonu ve hepatit virusu var mi diye bakiyorlar. Bir de vücudunda kanaman olursa hemen duruyor mu diye bakiyorlar. Opuda kanama olabiliyor. Onceden bilmek istiyorlar. Hatta bana bir yerin kanasa hemen durur mu,cok kan akar mi diye sormuslardi.
Tsh,prolaktin,e2 gibi testleri sabah verirsen ogleden sonra cikar. Hepatit ve kizamikcik 1 haftayi bulabilir. Amh testi de 1 gunde cikmiyor. Biraz uzun suruyor. Benimki 1 ayda cikmisti.
Bu testler pahali testler canim. Ozelde baya tutar,bilgin olsun.

X