Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Her gün ben tam ve kusursuz, doğurgan bir kadınım diyelim kendi kendimize. Sürekli aklımızda bu düşünce olsun bütün yumurtalar döllensin :spor::spor:

Ben de rahim filminden sonra histeroskopi oldum, zor değildi adet sancısı gibi sancım oldu biraz o kadar. 2-3 saat hastanede tutuyorlar tamamen ayılınca da eve gönderiyorlar. Antibiyotik veriyor tabi doktor sonrasında.

Canım rahim içini havayla mı neyse şişirip kamerayla bakıyorlar histeroskopide, polip miyom yapışıklık vs var mı diye varsa da düzeltiyorlar. Alınan parça varsa bazen biyopsiye falan da gönderiliyormuş sanırım. Bir de tüp bebek tedavisindeysen transfer olacağı için rahime çizik atıyor doktor, embriyonun tutunmasını biraz kolaylaştırıyormuş..

Rica ederim canim ne kusuru. Yani miyom,polip,yapisiklik gibi seyler yok demek istedim. Rahmin ici direk kamerayla izlendigi icin ne var ne yok goruluyor.

Çok sağolun arkadaşlar benim rahim filminde rahim şekline Y yazmışlar ya perde falanda yazmışlar anladığım kadarıyla.
Bana düzeltme yapacak sanırım histeroskopi ile birlikte. :KK43:( yumurta varda sanki birde ameliyat olacağım.. Ayy Allahım yardım et sen bize...

Her gün ben tam ve kusursuz, doğurgan bir kadınım diyelim kendi kendimize. Sürekli aklımızda bu düşünce olsun bütün yumurtalar döllensin :spor::spor:
Ben hep doğurganım diyorum :p henüz mesajı bünyem alamadı sanırım tık yok :) ama söylemeye devam ediyorum :p

Ben hep doğurganım diyorum :p henüz mesajı bünyem alamadı sanırım tık yok :) ama söylemeye devam ediyorum :p
Almasin bunyemiz boyle bi dusunceyi hic gerek yok:-) insan dusundukce kafayi yer..bizim yumiler yavas yavas gelip en birinci olacak. Beautyguru Beautyguru hamile degil mi sonucta..ya da senin 0.01 amh 53 fsh olan arkadasin hem de normal yolla hamile kalmis...Allah nasip edecek..
Benbde miyom polip vs yok ama hazirandaki tup bebek hamlemizde benim doktor da bana bir sorun olmasa bile histereskopi sart demisti..bosver madem her kosulda olmasi gerekiyor sen de rahimde perdeye takilma..zahmetsiz rahmet olmuyor..

:KK43:( neyyyyy döllenebilir yumurta biter ne demek :KK43: yumurta olsa da döllenemez mi demek bu :KK43:(

Canim bu yazdigim cumleyi okuduktan sonra aklimdan su gecti: bu cumle boyle yazsa da rabbim nasip ettikten sonra adet gormeden de cocuk sahibi olanlar var,umudumuzu kaybetmeyecegiz.
Ama bunu yazmadigim icin yanlis anlasildim.
moyaalitu moyaalitu da kotu habet bu,olumlu dusunelim deyince bu cumleyi yazdigima pisman oldum. Yani sizler olumsuz etkilendiniz diye uzuldum. Kusura bakmayin. Yazmadim sayino_O

Canim bu yazdigim cumleyi okuduktan sonra aklimdan su gecti: bu cumle boyle yazsa da rabbim nasip ettikten sonra adet gormeden de cocuk sahibi olanlar var,umudumuzu kaybetmeyecegiz.
moyaalitu moyaalitu da kotu habet bu,olumlu dusunelim deyince bu cumleyi yazdigima pisman oldum. Yani sizler olumsuz etkilendiniz diye uzuldum. Kusura bakmayin. Yazmadim sayino_O
Ayy canımmm ya ne kusuru olur mu hiç dediğin gibi kim ne derse desin Rabbim ol dedikten sonra gerisi hikaye... Yoksa bana bu mesajdan önce doktorlar bile donasyonu düşünmez misin dediler zaten ama ben hala umudumu kaybetmedim..

Almasin bunyemiz boyle bi dusunceyi hic gerek yok:-) insan dusundukce kafayi yer..bizim yumiler yavas yavas gelip en birinci olacak. Beautyguru Beautyguru hamile degil mi sonucta..ya da senin 0.01 amh 53 fsh olan arkadasin hem de normal yolla hamile kalmis...Allah nasip edecek..
Benbde miyom polip vs yok ama hazirandaki tup bebek hamlemizde benim doktor da bana bir sorun olmasa bile histereskopi sart demisti..bosver madem her kosulda olmasi gerekiyor sen de rahimde perdeye takilma..zahmetsiz rahmet olmuyor..
Haklısın canım, arkadaşım da histereskopi ardından kaldı hamile üstelik o ay kaldı. Meleği erkek olacak rabbim nasip etti işte ona.. Yaşı 40 oldu hem de.. Bu arada bebeğinin testleri de ol gayet sağlıklı 41 kere maşallah.. Doktorlar kapıdan kovmuştu kızı 1 sene neler yaşamış ama oldu hem de kendiliğinden....

Rabbim önce sağlık versin bize güç versin hepsini deneyelim dediğin gibi zahmetsiz rahmet olmuyor..

Ayy canımmm ya ne kusuru olur mu hiç dediğin gibi kim ne derse desin Rabbim ol dedikten sonra gerisi hikaye... Yoksa bana bu mesajdan önce doktorlar bile donasyonu düşünmez misin dediler zaten ama ben hala umudumu kaybetmedim..

Keske yazmasaydim dedim canim.

Kesinlikle her sey rabbimden.
Ananeme ve kayinvalideme hatirlamadigim bir nedenden dolayi asla cocugun olmaz demisler. Bunu dediklerinde kayinvalidemin ilk cocugu varmis ve sonradan 3 cocugu daha olmus. Ananemin de 5 cocugu var.
Verecek olan rabbim.

Kusur olur mu canim estagfrullah..sen de bizle ayni yolda hatta deneyimlerinle onde yuruyorsun.Allahim ol desin yeter ki..

Haklısın canım, arkadaşım da histereskopi ardından kaldı hamile üstelik o ay kaldı. Meleği erkek olacak rabbim nasip etti işte ona.. Yaşı 40 oldu hem de.. Bu arada bebeğinin testleri de ol gayet sağlıklı 41 kere maşallah.. Doktorlar kapıdan kovmuştu kızı 1 sene neler yaşamış ama oldu hem de kendiliğinden....

Rabbim önce sağlık versin bize güç versin hepsini deneyelim dediğin gibi zahmetsiz rahmet olmuyor..
Vay masallah:-) bize de nasip olsun hayirli ve sagliklisindan..guzel ornekler cogalsin biz de onlardan olalim

Simdi kontrolden ciktim. Biri 17 biri 18 mm olmus. Bir tane daha var ama o kucuk kalmis sanirim. Zaten benim hep boyle oluyor. 3 taneden biri geride kaliyor.
Bu gece 11de catlatma ignemi vurunacagim.
Cuma sabahi 9da da opu olacak.
Insallllllah bu defa ikisi de dollenir.

Sagolasin canim.

Biz basaranlardan olacagiz insallah allahin izniyle.
Hamilelige giden yolda sknti yasayanlarin forumlarinda okudugum kadariyla engelleri ne olursa olsun insanlar mucadelelerinin sonunda bebeklerine kavusmuslar...allah yokluguyla sinar varligiyla sevindirir..acisiyla yananlardan etmesin bizi..haziran asilamamda yine kadinlar klubunden yazistigim bir arkadasin kankasinin kizi trafik kazasinda vefat etti 5 yasinda.hem de kusur yuzde elli kendilerindeymis..boyle bir aci yokluguyla sinanmaktan beterdir.allahim bize hayirli sagliklisini versin.

Hamilelige giden yolda sknti yasayanlarin forumlarinda okudugum kadariyla engelleri ne olursa olsun insanlar mucadelelerinin sonunda bebeklerine kavusmuslar...allah yokluguyla sinar varligiyla sevindirir..acisiyla yananlardan etmesin bizi..haziran asilamamda yine kadinlar klubunden yazistigim bir arkadasin kankasinin kizi trafik kazasinda vefat etti 5 yasinda.hem de kusur yuzde elli kendilerindeymis..boyle bir aci yokluguyla sinanmaktan beterdir.allahim bize hayirli sagliklisini versin.

Amin canim. Yasayacaklarimizi biz bilemiyoruz. Allahim biliyor. O yuzden en hayirlisini versin insallah hepimize. Evlat kaybi cok cok aciymis. Allahim gostermesin.

X