Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Havadan midir nedir acayip bir basagrisi var. Dun acayip serindi hava,baya baya usudum aksam.
Izmir nasil canim,sicak mi?
Havadan diil canım dolunaydan. Yıllardır migren atakları geçiririm daha geçen ay fark ettim. Migren takip uygulaması var yıllardır yazıyorum ağrı tarihlerini, ovülasyon takip uygulamasında da dolunayları falan gösteriyo, bi baktım bütün migren ataklarım dolunay haftalarında olmuş resmen aydınlanma yaşadım.

Arkadaslar galiba bu ay ovulasyon tarihimi kacirdim:KK43:adetimin 6.gununden beri ovulasyon testi yapiyorum ve o gun t cizgisi cok koyu olmamakla birlikte o gunden beri yaptigim butun testlerden koyuydu:KK43:bugun 12.gun ve belli belirsiz bir golge var t cizgisinde.ilk yaptigim gun lekelenmem vardi degerlendirmedik ertesi gunlerde tam koyulasir dedim olmadi:KK43:hergun ayni siliklikte.hicbiseyin tadi yok allah gunah yazmasin.bosu bosuna gecen bir ay..

Arkadaslar galiba bu ay ovulasyon tarihimi kacirdim:KK43:adetimin 6.gununden beri ovulasyon testi yapiyorum ve o gun t cizgisi cok koyu olmamakla birlikte o gunden beri yaptigim butun testlerden koyuydu:KK43:bugun 12.gun ve belli belirsiz bir golge var t cizgisinde.ilk yaptigim gun lekelenmem vardi degerlendirmedik ertesi guamnlerde tam koyulasir dedim olmadi:KK43:hergun ayni siliklikte.hicbiseyin tadi yok allah gunah yazmasin.bosu bosuna gecen bir ay..

14.gune kadar yap canim. Koyulasabilir ilerleyen gunlerde.

Arkadaslar galiba bu ay ovulasyon tarihimi kacirdim:KK43:adetimin 6.gununden beri ovulasyon testi yapiyorum ve o gun t cizgisi cok koyu olmamakla birlikte o gunden beri yaptigim butun testlerden koyuydu:KK43:bugun 12.gun ve belli belirsiz bir golge var t cizgisinde.ilk yaptigim gun lekelenmem vardi degerlendirmedik ertesi gunlerde tam koyulasir dedim olmadi:KK43:hergun ayni siliklikte.hicbiseyin tadi yok allah gunah yazmasin.bosu bosuna gecen bir ay..
Can'ım evet 14 hatta 15 güne kadar yap derim bazen geç ve bazen de erken ovulasyon olabilir sen beni uyardın bu konuda hatta. Bazen daha geç olabiliyor hatta. 6. Gün dahil olmak bir gün öncesi ve sonrası günleri boş mu geçtiniz? Eğer geçmediyseniz boşa geçmiş sayılmaz Can'ım.

illusive illusive canim doktor hsg yi yorumladi mi?
Can'ım doktora gönderdim ama ses yok hala doktordan ve ben araştırdım rapora göre kesin ameliyat olmam gerekiyor ama ne bileyim şimdilik pes etmek değil ama acele etmek istemiyorum. Bu şekil olan rahimlerde düşük riski varmış hatta okusanız doktorlar hamile kalmaları çok zor diyor ama ben kaldım üstelik eşim korunurken.
Hem tedaviler hem bu tarz konular bence çok muamma. Hiç bir sorun olmayanlar hamile kalamıyor veya çok sorun görünen kalabiliyor. Kesin olmazlar veya olurlar yok. nasip kısmet artık canım

Can'ım evet 14 hatta 15 güne kadar yap derim bazen geç ve bazen de erken ovulasyon olabilir sen beni uyardın bu konuda hatta. Bazen daha geç olabiliyor hatta. 6. Gün dahil olmak bir gün öncesi ve sonrası günleri boş mu geçtiniz? Eğer geçmediyseniz boşa geçmiş sayılmaz Can'ım.
5.gun daha cok olmak uzere 6.gun lekelenmem vardi adet surecinde ozlmam sebebiyle o yuzden bos gecildi.

5.gun daha cok olmak uzere 6.gun lekelenmem vardi adet surecinde ozlmam sebebiyle o yuzden bos gecildi.

Kader kısmet artık böyle erken olmasının da bir sebebi vardır eğer erkense tabi. Bunun için üzülme sakın vardır bir hayır elbet.. Yine de sen devam et derim bi kaç gün daha.

Kader kısmet artık böyle erken olmasının da bir sebebi vardır eğer erkense tabi. Bunun için üzülme sakın vardır bir hayır elbet.. Yine de sen devam et derim bi kaç gün daha.
Ovulasyon ya erken oldu ya da yumurtam buyumuyor bu ay..devam ederim testlere

Herşeyde vardır bir hayır belki geç oluyor yumurtlama veya teste o gün çıkmamış olabilir yani bazen yakalayamıyor o koyu çizgi öyle okudum eğer erken olduysa geçen aydan büyümeye devam eden yumoşlardan çatlayan olmuştur muhtemelen. Bunin icin uzulme. Sen bize guzel haber vereceksin sadece zamani var ve o gun bu mesajimi alintilayacagim sana :)) kalkim Ve sana direk yazmak geldi içimden bunu :anneadayı::emir_bebek::KK200::halay::dua:

Hepinize tek tek dua ettim, isimleRinizi bilmediğimden rumuzlarınızı söyleyerek ettim. :anne::KK200:İnşallah tez zamanda siz de hayırlısıyla hamile kalır ve bu müthiş duyguyu yaşarsınız..

Uyku tutmadı beni, herkese iyi geceler..
Hamile duasının Allah katında hatrı daha fazladır. Allah razı olsun Can'ım. Ne zaman bunalırsan anlat paylaş içine atma çok normal şeyler yaşadıkların.. Bizim de dualarımız seninle....:anneadayı::KK200:

Herşeyde vardır bir hayır belki geç oluyor yumurtlama veya teste o gün çıkmamış olabilir yani bazen yakalayamıyor o koyu çizgi öyle okudum eğer erken olduysa geçen aydan büyümeye devam eden yumoşlardan çatlayan olmuştur muhtemelen. Bunin icin uzulme. Sen bize guzel haber vereceksin sadece zamani var ve o gun bu mesajimi alintilayacagim sana :)) kalkim Ve sana direk yazmak geldi içimden bunu :anneadayı::emir_bebek::KK200::halay::dua:
Insallah hepimiz tez zamanda guzel haberler verelim..sagoll allah razi olsun..

Hepinize tek tek dua ettim, isimleRinizi bilmediğimden rumuzlarınızı söyleyerek ettim. :anne::KK200:İnşallah tez zamanda siz de hayırlısıyla hamile kalır ve bu müthiş duyguyu yaşarsınız..

Uyku tutmadı beni, herkese iyi geceler..
Sagol canim allah razi olsun..Duaya gonul ferahligina cok ihtiyacimiz var..

Havadan diil canım dolunaydan. Yıllardır migren atakları geçiririm daha geçen ay fark ettim. Migren takip uygulaması var yıllardır yazıyorum ağrı tarihlerini, ovülasyon takip uygulamasında da dolunayları falan gösteriyo, bi baktım bütün migren ataklarım dolunay haftalarında olmuş resmen aydınlanma yaşadım.

Benim de 2 sene once basim cok agriyordu. Emar cekildi. Migrenden suphelendik. Doktor da adet migreni var dedi. Adet olmadan 1 gun once basim catlar agridan. Gozume vurur agrisi. Olmuyordu bir suredir. Son 2 aydir agriyor adet oncesi.

X