Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

Pazartesi bir gideyim hormonlara baktirayim cok yumurta gorunurse firsato kacirmayip baslayayim..7 ay 5 asilama hem ilac yukluyum hem psikolojik olarak yiprandim..ben de bir iki ay ara vermek isterim bakalim hayirlisi
Inş çok yumurta olur canım ısırtan tohumu yesene yogurda karıştırıp birde bal polen arı sutu ben faydasını gördüm ama o zaman pkoydum

Inş çok yumurta olur canım ısırtan tohumu yesene yogurda karıştırıp birde bal polen arı sutu ben faydasını gördüm ama o zaman pkoydum
Ilacsiz bir donemim olmadigi icin ot bitki kur vs uygulamadim hic..sagolasin baslamazsak tupe burda kurlerle ilgili soracagim cok sey var

Rica ederim.
Sonucunuz temiz cikar insallah.
inşallah temiz çıkar sağol canim
Ilacsiz bir donemim olmadigi icin ot bitki kur vs uygulamadim hic..sagolasin baslamazsak tupe burda kurlerle ilgili soracagim cok sey var
tedavideyken bal arı sütü polen kullanmistim üç ay öncesinden başladım zaten hayırlısı olsun canim

inşallah temiz çıkar sağol canim
tedavideyken bal arı sütü polen kullanmistim üç ay öncesinden başladım zaten hayırlısı olsun canim

Ben de 2.tedaviden sonra 3 ay araliksiz yedim. Eger ikinci yumurtam da kaliteli olsaydi etkisine daha cok inanacaktim ama belki bu defa faydasi olur diye yine basladik.

Olsun adet olmak eğer gebelik yoksa harikadır...

Canım kıymetini bil onların sakın bu ayı boş geçme, yüksek dozdan da kaçın. Umarım ilk tedavinde doğru doktorla pozitifi görürsün.
Çok sağol canımmm bu benim için çok devindirici tabi bana Protestan e vitamini ve biesteron verdi adetin 1. Günü gel dedi. Havuz veya direk transfer sana kalmış dedi. Biri 15 diğeri 14 diğeri 13 sırayla soldaki bunlar sağda ki ler 11 sanırım ama kistim gitmiş ve Rahmi'n tertemiz dedi

Canim super bir haber. Masallah masallah. E baska bisey dedi mi doktor?
Bir de uzuluyodun yumurta az diye:)
Can'ım Nasıl sevindim bilemezsin. Allah razı olsun. Doktor çok iyi konuştu 5 yumurta bizim için altın değerinde dedi bunları toplayalım hangisi sağlıklı gelişecek bakalım istersen toplamaya devam ederiz istersen transfer olur dedi. Çok ilgili bir doktordu ve ben bana daha önce gittiğim doktorlar donasyon önerdiklerini söyleyince bu tamamen kolaya kaçmak dedi ben amh kere artık güvenmiyorum dedi. Benim amh ile Rahmi'm ve yumurtalarım aynı şeyi söylemiyormuş :)

bana ultrasona bakınca doktor çakkk yaptı eli ile çok sevindi amh kötü ama burda 5 tane yumurtan var dedi bağırarak :) ve Rahmi'n kalınlığı 7-8 arası mükemmel derdi adet olacaksın demektir dedi buda :)

Son düzenleme:
Gözün aydın canım inşallah dollenir de bebislerin olurtedavi mi görüyorsun canım
Sağol Can'ım, Allah razı olsun. ben daha tedaviye başlamadım kendim 2 aydır tamamen duyduklarımla sağolsun burada ki arkadaşlardan öğrendiğim ve araştırdıklarımla besleniyorum o kadar kısmetse bu ay başlayacağım tedaviye

Son düzenleme:
Süper. Ne kullandin?
Can'ım sağol inan kistim vardı geçen ay soğan kürü ile onu eritmişim :) onun haricinde ne kullanmadım ki arı sütü, polen, d vitamini, folik asit, b vitamini, c ve calsiyum, ada cayı, hayıt ve Aslan pençesi, incir, et ve süt ürünlerinden uzak durdum, meletonina, q10... Çörek otu, bal,tarçın :))) siyah üzüm çekirdeği ayyyy ben yazarken kendime ohaaa dedim ama sistemli şekilde kullandım :) ellerime kına yakıp dua ettim birde bol bol :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…