Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

inşallah tatlım yaaa, karışık duygular içindeyim, inşallah tutmuştur bu ay, 2-3 gündür tam anlamıyla yitirmiştim bu aydan umudumu, ama yine az da olsa bi umut doğdu sanki
montecim bu işler planladığın zaman oladabiliyor olmayadabiliyor hiç beklemediğin zamanda da olabiliyor. ablam ikinci çocuğuna korunurken hamile kaldı. hamile olduğunu öğrendiğinde iki aylıktı. rabbim bize de yazdıysa bir şekilde olacak. hani diyorlar ya allah isterse taşın üzerinde bile verir. menapoza giripte 10 yıl sonra hamile kalanlar bile oluyor. bende kendimde hiç umutlu değilim. ama önce elimizden geleni yapıcaz sonra bolca dua edeceğiz. takdir Yüce Allahın. bunlar bizim imtihanımız. rabbim inşallah bizlere bu güzel duyguyu bir kezde olsa yaşatır.

montecim bu işler planladığın zaman oladabiliyor olmayadabiliyor hiç beklemediğin zamanda da olabiliyor. ablam ikinci çocuğuna korunurken hamile kaldı. hamile olduğunu öğrendiğinde iki aylıktı. rabbim bize de yazdıysa bir şekilde olacak. hani diyorlar ya allah isterse taşın üzerinde bile verir. menapoza giripte 10 yıl sonra hamile kalanlar bile oluyor. bende kendimde hiç umutlu değilim. ama önce elimizden geleni yapıcaz sonra bolca dua edeceğiz. takdir Yüce Allahın. bunlar bizim imtihanımız. rabbim inşallah bizlere bu güzel duyguyu bir kezde olsa yaşatır.
aynenn cnm

Nasıl kullanıyorsunuz zahmet olmazsa tarif eder misiniz bu seferki Allahın izniyle sağlıklı olsun istiyorum[/QUO
aktardan aldığın hayıt tohumunu ezip 1 ssu bardağın sıcak suyla 5 dak kaynatı 15 dak dinlendirip süzerek soğutmadan içersin. günde iki kez. yada hazır hayıt suyu var onu sulandırıp içersin. sabahları aç karnına 1 tatlı kaşığı çörek otu yağı iç. arkadaşlar çörekotu yağı hapı kullanıyorlar. bal polen karşımının içine biraz tarçın ilave edip onuda kullanabilirsin. kistin varsa soğan suyu kullanabilirsin. ama kistin yoksa gerek yok bence. incir kürü saraçoğlunun sitesinde var.

aynen kuzummm, hatta bu ay hamile kalmak için tüm yöntemleri denedim biliyorsun, aslında beklentim çok yüksekti, kaplıcaya gittim, yakı yapıştırdım, hayıt,çörekotu, aslanpençesi tüm kürleri uyguladım, sigarayı, kafeini , alkolü bıraktım...sporumu yaptım, ağzıma attığım her lokmayı hesaplayıp attım... yani bu ay beklentim çok yüksekti, taaa ki, evelsi gün yaptığım testin negatif çıkmasına kadar... negatif çıkınca tamam bu ay bitti dedim, ama dediğin gibi belki sonradan çıkacak, zaten bugün itibariyle varsa(inşallah vardır Allahım, yarabbimmm) 3 hafta 6 günlük olması gerek... dün dediğim gibi tapikleri okudum bolca, 12 saatte bile değişebiliyor idrar testi sonuçları diyorlar, kız sabah yapmış negatif, akşam yapmış çift çizgi... ay ne olur olsun aslında tabi yaaa.....

bekleyebılırsen bekle ama yarına kadar ki olan sürede için içini yicek acaba mı acabamı fln dıye bn olsam yapardım negatfsede alıstık ztn bu ay olmazsa önmzdekı aya derm en azndan beklentım olmaz naslsa yok bugun yarn olurum adet derım bıraz bu konularda sogukkanlı olmk zorundayız
bernuşum iş yerindeyim ve cmt bizim en yoğun gün oluyor, bi bakındım idrar alabileceğim plastik kap var mı diye, yok bulamadım...sanırım yarına kadar sabretmek zorunda kalacağım

aynen kuzummm, hatta bu ay hamile kalmak için tüm yöntemleri denedim biliyorsun, aslında beklentim çok yüksekti, kaplıcaya gittim, yakı yapıştırdım, hayıt,çörekotu, aslanpençesi tüm kürleri uyguladım, sigarayı, kafeini , alkolü bıraktım...sporumu yaptım, ağzıma attığım her lokmayı hesaplayıp attım... yani bu ay beklentim çok yüksekti, taaa ki, evelsi gün yaptığım testin negatif çıkmasına kadar... negatif çıkınca tamam bu ay bitti dedim, ama dediğin gibi belki sonradan çıkacak, zaten bugün itibariyle varsa(inşallah vardır Allahım, yarabbimmm) 3 hafta 6 günlük olması gerek... dün dediğim gibi tapikleri okudum bolca, 12 saatte bile değişebiliyor idrar testi sonuçları diyorlar, kız sabah yapmış negatif, akşam yapmış çift çizgi... ay ne olur olsun aslında tabi yaaa.....
evet tatlım hiç belli olmaz. testi tekrarla. olmaz diye birşey yok. şu an olumsuz demen için erken. umutlu da olma umutsuz da olma derim.

allah bılıyor ya hamıle olmanı cok ısterım ınsallah ölesındır

ee o zamann bekle cnmmm en iyisii bakalım neler cıkcak
yalnız bu ay tutarsa var ya hepinizi zorla kaplıcaya gönderirim, demedi, demeyin ben kaplıcaya gittiğim gün sanki tüplerim açılmış gibi hissettim, farklı bi histi, tutarsa bu ay kaplıca ve hayıt sayesindedir derim %100

yalnız bu ay tutarsa var ya hepinizi zorla kaplıcaya gönderirim, demedi, demeyin ben kaplıcaya gittiğim gün sanki tüplerim açılmış gibi hissettim, farklı bi histi, tutarsa bu ay kaplıca ve hayıt sayesindedir derim %100
aayy tuttsunnn senın bebiş vallahı gıderım kaplıcaya ayy şaka maka bıde bnmkıde tutuomus :KK70:

allah bılıyor ya hamıle olmanı cok ısterım ınsallah ölesındır
ben de biliyorum tatlım, ben de hepimiz için aynı şeyleri düşünüyorum, burada o kadar yakınız ki birb irimize, kardeşlerim gibi görüyorum sizi, çok seviyorum hepinizi, annemle konuşmadığım şeyleri yazışıyorum sizinle, ve siz de benimle :)

ben de biliyorum tatlım, ben de hepimiz için aynı şeyleri düşünüyorum, burada o kadar yakınız ki birb irimize, kardeşlerim gibi görüyorum sizi, çok seviyorum hepinizi, annemle konuşmadığım şeyleri yazışıyorum sizinle, ve siz de benimle :)
aynenn öle cnmmm valla aynı duygular ıcerısındeyızz inş burdan bırbırmıze guzel haberler verecegız bnm bat 6 gunn kaldı yanı gunler gecmıo

aayy tuttsunnn senın bebiş vallahı gıderım kaplıcaya ayy şaka maka bıde bnmkıde tutuomus :KK70:
inşallah kuzum yaaaa, vallahi, yemin ederim hep dua ediyorum hepimiz için, senin için,gülbil için,derinmavi ve sonbaharım için...inşallah bir an önce hamiş kalalım hepimiz ve bu topiği hiç bırakmayalım, bu topik üzerinden beraber büyütelim bebişlerimizi

X