Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

kahverengı mı geldı sen yumurta takıbıne baslasana cnm bu ay bnmkıde gelcek artık adım kadar emınım elım ayagım buzz resmennn hemde bıldgn gbı degıl
Kahve 1-2 damla geldi gece artar, benim de dune kadar el- ayak buz, ama bedenimde atesliydi, bunlar aynı zamanda gebelik belirtisi de ve umudum bittiğine gore psikolojik de değil, demekki tüm belirtiler birbiri ile ayni

Kahve 1-2 damla geldi gece artar, benim de dune kadar el- ayak buz, ama bedenimde atesliydi, bunlar aynı zamanda gebelik belirtisi de ve umudum bittiğine gore psikolojik de değil, demekki tüm belirtiler birbiri ile ayni
aynennn bnımde ates basmalarm cok vardı ama öle bır soguk ki elim ayagımmm anlatamamm kesın emınım artık adet olacagmdannn soguk olmaması lazmmıs ztn normalde

kızzzlllarrr günaydddınnnnn montecimm regl oldunmu bnm dün kasıklarıma agrı gırdı aksam yumurta büyürken ki olan agrıdan sonra akıntım cogaldı birde hiç olmaz ama koku hissettm neden aacaba

kızzzlllarrr günaydddınnnnn montecimm regl oldunmu bnm dün kasıklarıma agrı gırdı aksam yumurta büyürken ki olan agrıdan sonra akıntım cogaldı birde hiç olmaz ama koku hissettm neden aacaba
günaydın canım. akıntının artması hamilelik belirtisi derler ama koku olması enfeksiyon belirtisi olabilir.

Canim gunaydinlarrr :KK66: bugün karisik ve mutsuzum dün geldi dediğim reglim gelmemiş, yanı bir kaç parça kahverengi leke peceteye geldi, ped bile lekelenmemis, sabaha kadar gelir demiştim, gelmemiş, şimdi akla 2 seçenek geliyor üstüne görme ya da yerleşme kanaması desem, testte negatif çıktı bebis kesin yok çünkü geç döllenme de olamaz, 3 kasım gibi catladi yumis, sonrası da iliski bile olmadı, yanı bu zamana kadar kesinlikle testte çıkardı, 2. Seçenek de menopoza mi giriyorum gerçekten :KK43:

X