Yüksek FSH a inat, buradayım, savaşa başladım, takılın peşime!

dualarım seninle tatlım, inşallah normale dönmüştür şu hormon değerleri, merakta bırakma bizi... doktorunun ilgili olması çok güzel, bir anda her şeye bakıp acele hareket etmek istemesi de güzel, inşallah sorunsuz atlatırsın tatlım... değerlerini bize de bildir merakla bekliyor olacağım.

ben de bugün yeni doktorumun sekreteri ile görüştüm, çok düzgünlerdi, dedim adetimin 3.günü için ararım ön görüşme yapayım diye aradım dedim, çok ılımlı ve açıklayıcıydı, ben de mutlu oldum bugün
sanırım yaşı görünce acele etti

ben herşeyi internetten öğrenmiştim
aynen ben de her şeyi internetten öğrendim... sen bu ay fsh için hangi kürleri sürekli ve birebir uygulamıştın tatlım? ilaç kullanıyor muydun? bakalım değerleri düşüren ne olacak? eminim ben düştüğüne...

bakalım bu ay ne dıcek bu arada adet belırtılerım basladı gögüslerim azcık şişti normalde acımıyo fakat dokundugum zaman acı var ve devamlı gaz varmıs hıssıyatı
benim de gelmesi gerekti bu saate kadar, gelmedi daha...aslında yarın gelsin ki, 3.gün pazartesiye denk gelsin güzel güzel bakılsın istemekteyim, eli kulağındadır gelmek üzeredir...

benim de gelmesi gerekti bu saate kadar, gelmedi daha...aslında yarın gelsin ki, 3.gün pazartesiye denk gelsin güzel güzel bakılsın istemekteyim, eli kulağındadır gelmek üzeredir...
bakalım ne zaman gelcek gecen ay bende umutlanmstm sabah gelırdı normalde saat 4 de gelmıstı aksam uzerı

aynen ben de her şeyi internetten öğrendim... sen bu ay fsh için hangi kürleri sürekli ve birebir uygulamıştın tatlım? ilaç kullanıyor muydun? bakalım değerleri düşüren ne olacak? eminim ben düştüğüne...
önce soğan kürü uyguladım 15 gün.sonra 1 hafta ara vermiştim ve ardından testeredişli aslanpençesi 35 gün kullandım ve yine 1 hafta ara verdim 3 - 4 gündürde aslanpençesine tekrar başladım ve yanında incir suyu yumurtaları geliştirsin diye buna 2 gün oldu daha çünki adetin 2. günü başlanıyor.gün içerisinde 1 kerede çörekotu tarçın ve bal karışımından oluşan bir macunum var onu içiyorum...aralardada ceviz ve badem tüketiyorum bir avuç kadar. şimdilik bu kadar canım:KK48:

bakalım ne zaman gelcek gecen ay bende umutlanmstm sabah gelırdı normalde saat 4 de gelmıstı aksam uzerı
benim de sabah gelirdi, kürlerin etkisiyle belki değişmiştir, çünkü bu sefer 3gün değil 7 gün sürmüştü adetim...bakalım bekleyip göreceğiz

önce soğan kürü uyguladım 15 gün.sonra 1 hafta ara vermiştim ve ardından testeredişli aslanpençesi 35 gün kullandım ve yine 1 hafta ara verdim 3 - 4 gündürde aslanpençesine tekrar başladım ve yanında incir suyu yumurtaları geliştirsin diye buna 2 gün oldu daha çünki adetin 2. günü başlanıyor.gün içerisinde 1 kerede çörekotu tarçın ve bal karışımından oluşan bir macunum var onu içiyorum...aralardada ceviz ve badem tüketiyorum bir avuç kadar. şimdilik bu kadar canım:KK48:
hayıt içmedin o zaman sen? hayıtta içseydin keşke, baya mucizevi...ama maşallah 3 adet follikül bence çok güzel, bakıyorum gencecik kızlar bile bu ay hiç follikül yok falan yazabiliyorlar, inşallah büyüyüp güzel yumişler olurlar

hayıt içmedin o zaman sen? hayıtta içseydin keşke, baya mucizevi...ama maşallah 3 adet follikül bence çok güzel, bakıyorum gencecik kızlar bile bu ay hiç follikül yok falan yazabiliyorlar, inşallah büyüyüp güzel yumişler olurlar
bu sayı iyimi gerçekten...doktor pek iç açıcı görünmüyor ama testlerimiz yapalım ona göre konuşuruz demişti

aynennnn ztn belırtı falanda yok bende gecen ay hamıle olmadgm halde bı ton belırtım vardı :KK70:
bende de :))))) ortalığı ayağa kaldırdım diyorum ya, ben hamileyim diye :p iş güç yapmadım, eşime bir naz bir niyaz, yazık belki ondan korktu benimki bu daha hamile kalmadan canıma okudu, hamile kalsa başıma neler gelecek korkusu ile kaçıyor olabilir benden

bende de :))))) ortalığı ayağa kaldırdım diyorum ya, ben hamileyim diye :p iş güç yapmadım, eşime bir naz bir niyaz, yazık belki ondan korktu benimki bu daha hamile kalmadan canıma okudu, hamile kalsa başıma neler gelecek korkusu ile kaçıyor olabilir benden
aynenn olabılırrrrr ben normal hastalanırken yatak dösek yatarkn bıle cok hassas duygusal ve asabı olabılıorm kök söktürebılıorm hatta esım bı kere bana o zaman lar dmeıstı amannn sen sakın hamıle kalmaaaa :KK70:

adet olacagım kesınlestıı ayagımda ıkı tane kalın corap ve ev patıgı oldugu halde buz kestiiii hep öle olur

X