Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Negativ..........:KK43:
Canım şu an sana ne yazsam bilemedim ama şunu unutma biz bu yola baş koyduk ve bebeklerimizi çok istiyoruz yılmak yok biraz dinlen kendini hazır hissettiğinde yeniden başla tedaviye.
Demek ki hayırlısı buymuş öyle düşün lütfen.

Canım şu an sana ne yazsam bilemedim ama şunu unutma biz bu yola baş koyduk ve bebeklerimizi çok istiyoruz yılmak yok biraz dinlen kendini hazır hissettiğinde yeniden başla tedaviye.
Demek ki hayırlısı buymuş öyle düşün lütfen.

Rabbimden gelen herşeye şükür.....mutlaka bir sebebi vardır.....bizim göremediğimiz, bilemediğimiz o kadar çok şey varki.....hep hayırlısı olsun diye dua ettik ailece.....çok dualar edildi.....elbette vardır rabbimin bir bildiği.....üzülmemek elde deyil tabi ama dediğin gibi pes etmek yok allahın izniyle....

Rabbimden gelen herşeye şükür.....mutlaka bir sebebi vardır.....bizim göremediğimiz, bilemediğimiz o kadar çok şey varki.....hep hayırlısı olsun diye dua ettik ailece.....çok dualar edildi.....elbette vardır rabbimin bir bildiği.....üzülmemek elde deyil tabi ama dediğin gibi pes etmek yok allahın izniyle....

Maybebabe
Yaklaşık 1 senedir bu siteye üyeyim belki çok yazmıyorum ama yazılanları okumaya çalışıyorum.Benimde eşimde varikosel var morf.bozuk,hızı düşük,sayısı az malesef.
Bende Yücel Bey'e gitmeyi düşündüğüm için buraya girmiştim.Sonucunu da çok merak ediyordum.Çok üzüldüm aslında çok da ümitliydim pozitif olacağı konusunda ama olmadı.Sağlık olsun,üzülmemeye çalış olurmu.

canımmm ne desem bılemıyorum yaaa.cok uzuldum inan.bu sonucu hıc beklemıyordum senden.cok umıtlıydım.pekı dr.la gorustunmu.ne dedı.canım en kısa zamanda sende hamıle kalacaksın.eger sorun eslerınızdeyse ılacla tedavı yontemını deneyın.bızım de spermler kalıtesızdı morf bozuktu.varıkosel amelıyatyla sayı yukseldı.proxeed,evicap ve omega 3 mutlaka kullansın eslerınız.hatta kaan aydosla ırtıbata gecın.durumunuzu anlatın.o sıze yonelık tedavıye baslıycaktr hemde mail yoluyla hıc ucret almadan.eslerınızın fsh ve testesteronuna bakıldımı.

aslında brukselde imsi yontemıyle ıyı spermler secılıyormus ama anlamadım yaa.Rabbimin işi.o ne derse o oluyor.demek bır bıldıgı var.Rabbim hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.hamıle kalmaklada bıtmıyor arkadaslar.saglıkla gelsınler o yeter.dualarım sızınle inşallah sızde en kısa zamanda hamıle kalacaksınız.bakın bız 1 yıldır esımı tedavı ettrdık.tedavıyle hersey mumkun.Rabbim hepımızın gonlune gore versin bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetıne.AMİN.

SIZ 1000 defa ya evvel cekmeyı ıhmal etmeyın cuma gunlerı.

çok üzüldüm canım ama pes etmek yok bizim daha ilk denememiz inşallah ikimizinde kendiliğinden olur kendini üzme herşeyde bi hayır vardır

canımmm ne desem bılemıyorum yaaa.cok uzuldum inan.bu sonucu hıc beklemıyordum senden.cok umıtlıydım.pekı dr.la gorustunmu.ne dedı.canım en kısa zamanda sende hamıle kalacaksın.eger sorun eslerınızdeyse ılacla tedavı yontemını deneyın.bızım de spermler kalıtesızdı morf bozuktu.varıkosel amelıyatyla sayı yukseldı.proxeed,evicap ve omega 3 mutlaka kullansın eslerınız.hatta kaan aydosla ırtıbata gecın.durumunuzu anlatın.o sıze yonelık tedavıye baslıycaktr hemde mail yoluyla hıc ucret almadan.eslerınızın fsh ve testesteronuna bakıldımı.

aslında brukselde imsi yontemıyle ıyı spermler secılıyormus ama anlamadım yaa.Rabbimin işi.o ne derse o oluyor.demek bır bıldıgı var.Rabbim hepımıze saglıklı ve hayırlı evlatlar versın.hamıle kalmaklada bıtmıyor arkadaslar.saglıkla gelsınler o yeter.dualarım sızınle inşallah sızde en kısa zamanda hamıle kalacaksınız.bakın bız 1 yıldır esımı tedavı ettrdık.tedavıyle hersey mumkun.Rabbim hepımızın gonlune gore versin bu mubarek gunun yuzu suyu hurmetıne.AMİN.

SIZ 1000 defa ya evvel cekmeyı ıhmal etmeyın cuma gunlerı.

Hüsamettin bey aradı....çarşamba günü deyerlendirme toplantıları varmış......toplantıdan sonra aricaklar.....devamıyla ilgili görüşecekler işte......
senin yadığın bu e maili eşimde gönderdim....aricak dediğin kişiyi....
Bu sabah namazdan sonra dediğin gibi 700 kere ya varis 1000 defa ya evvel çektim ama aynı zamanda hayırlısı olsun dedim.....ablam hatim indirirken camiide beni de anmış ve iki tane küçük dünyalar tatlısı kızı var onlar bile dua etmişler benim için.....o yüzden çok üzülmüyorum benim için hayırlısı buymuş diyorum....eşim hiç beklemek istemiyor.....doktor dinleme süresi iki ay veriyor diye biliyorum....iki aydan sonra tekrar denicez allahın izniyle......

Eşim Amerikan hastanesi veya bahçeci de istiyor......Brükseli ben istemiştim......Doktorumu deyiştirme taraftarı deyilim aslında ama bilmiyorum

maybecım bılemıyorum ama bence ımsı yontemıyle spermlerdekı problemler cozuluyor en ıyısı ve kalıtelısı secılıyor ama senın yumurtalar beklenmedık sekılde son anda kotuye gıdınce bu da negatıf sonucu dogurmus olabılır dıye dusunuyorum.bu neden oldu onu da soylerler heralde sana.bence daha ii bır yumurta gelıstrme tedavısıyle belkı pozıtıf sonuc alabılırsınız eger tekrardn tupbebek denıyceksenız.

canım her nerde denıyceksen ınsallah bu sefer Rabbım saglıkla melegını sana getırır belkıde hıc gerek kalmadan hamıle kalırsın cunku bu ılaclar dıger aylardada senın yumurtalara etkı edıyor.sen bu ay ıyı calıs bebek ıcın,yumurtlama gunlerınde hergun ılıskıye gır bacaklarını dık 2 saat sonra hıc kalkma sabaha kadar yat uyu.bu ay hıc bebıs dusunmemeye calıs.canın sıkılıyorsa pc ye oyun yukle oyna.dısarı cık arkadaslarınla bulus belkı kendılıgınden gelır.Rabbım edılen duaları er yada gec kabul edıyor.Rabbim senınde dualarını kabul etsın canım.

Eşim Amerikan hastanesi veya bahçeci de istiyor......Brükseli ben istemiştim......Doktorumu deyiştirme taraftarı deyilim aslında ama bilmiyorum
canım benim kendifikrim hazel in dediği gibi eşinin değerlerini kontrol ettirip ona göre ilaç tedavisi daha mantıklı geldi.sanırım sende sorun yok idi. erkek de olunca problem daha kolay oluyor bizim problem bendeydi ve ancak 3.denemede oldu.Allah yolunuzu açık etsin. bahsettiğin diğer hastanelerde iyi ama sizin vereceğiniz karar önemli.

rudıcım yaa benım cars gunu dr. a gıdene kadar sol tarafıma kramp gırıyordu.ogun usg den sonrada kramp gırdı ayaktayken.bırde ertesı gun gırdı bır kere bır daha kramp falan hıcbısı hıssetmedım sol tarafımda.korkuyorum bebege bısı olmusmudur dıye.karnım şiş okadar.baska bısı hıssetmıyorum.sankı hıc hamıle degılım.lekelenmelerımde bıttı şükür ama bu kasıkta agrı kramp olmaması benı endıselendırıyor.:18: inşallah cars gunu kotu bır surprızle karsılasmayız.bebegımı saglıkla kucagıma almayı cok ıstıyorum.

rudıcım yaa benım cars gunu dr. a gıdene kadar sol tarafıma kramp gırıyordu.ogun usg den sonrada kramp gırdı ayaktayken.bırde ertesı gun gırdı bır kere bır daha kramp falan hıcbısı hıssetmedım sol tarafımda.korkuyorum bebege bısı olmusmudur dıye.karnım şiş okadar.baska bısı hıssetmıyorum.sankı hıc hamıle degılım.lekelenmelerımde bıttı şükür ama bu kasıkta agrı kramp olmaması benı endıselendırıyor.:18: inşallah cars gunu kotu bır surprızle karsılasmayız.bebegımı saglıkla kucagıma almayı cok ıstıyorum.
Günaydın canım,
canım yerleşene kadar bebiş keendine yer yapana kadar kramp şeklinde hissettiriyordur şimdi ise artık yeri var büyümeye çalışıyor o nedenle hissetmeyebilirsin. korkma lütfen bende birşeyim yok dedim,gögüslerim bi şişti sonra indi,mide bulantılarımvardı bir anda kesildi acele doktora gittim maşallah 2 si de kıpır kıpır yerlerindeydi. hep de öyle olacaklar. Allah 'a emanetler elimizzden hiçbirşey gelmez. Lütfen iyi düşün.:emir_bebek: Randevun ne zaman?

Günaydın canım,
canım yerleşene kadar bebiş keendine yer yapana kadar kramp şeklinde hissettiriyordur şimdi ise artık yeri var büyümeye çalışıyor o nedenle hissetmeyebilirsin. korkma lütfen bende birşeyim yok dedim,gögüslerim bi şişti sonra indi,mide bulantılarımvardı bir anda kesildi acele doktora gittim maşallah 2 si de kıpır kıpır yerlerindeydi. hep de öyle olacaklar. Allah 'a emanetler elimizzden hiçbirşey gelmez. Lütfen iyi düşün.:emir_bebek: Randevun ne zaman?

canım senınde mı kesıldı kramplar bır anda.benım goguslerde bastrınca yıne agrı var ,tıksınmem hala var ama şu kramplar olmayınca korkuyorum.ınan hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı 3 tane ucuk cıkardım.bırı ıyılestı dıgerı cıktı.ondan 1 gun sonra dıgerı cıktı.yuzum yara bere ıcınde sıkıntıdan.Rabbim bagıslasın bızlere onları,saglıkla gelsınler inşallah.benım randevum 18 mayıs cars gunu.ogun toxoplazma,kızamık,vs testlerıde yaptrcam onu da takıyorum.hersey guzel cıksada bır rahatlasam yaa.zor buldum kaybetmek ıstemıyorum cok sıkıntı yapıyorum:KK30:

canım senınde mı kesıldı kramplar bır anda.benım goguslerde bastrınca yıne agrı var ,tıksınmem hala var ama şu kramplar olmayınca korkuyorum.ınan hamıle kaldıgımı ogrendıgımden berı 3 tane ucuk cıkardım.bırı ıyılestı dıgerı cıktı.ondan 1 gun sonra dıgerı cıktı.yuzum yara bere ıcınde sıkıntıdan.Rabbim bagıslasın bızlere onları,saglıkla gelsınler inşallah.benım randevum 18 mayıs cars gunu.ogun toxoplazma,kızamık,vs testlerıde yaptrcam onu da takıyorum.hersey guzel cıksada bır rahatlasam yaa.zor buldum kaybetmek ıstemıyorum cok sıkıntı yapıyorum:KK30:
selamlar
canım tamamen kesilmedi ama 3 gün hiçbir şey yok 4.gün kramp veya hafif çekme hissi oluyordu.benim bir sonraki randevum 3 hafta sonraya verildi,nasıl bekleyeceğim bilmiyorum ama bizim yapabileceğimiz tek şey dua etmek ve teslim olmak...
canım ben o testleri yaptırdım temiz çıktı.yalnız;çiğ et yeme,yeşillikleri hatta kurubakliyatları bile defalarca yıka, dışarıda güvenmediğin yerlerde yemek yeme, etin çok iyi pişmesi lazım;içinde kan kalmamalı.. Allah yardımcımız olsun.:KK49::KK49:

Son düzenleme:
Kızlar size bir merhaba diyeyim dedim ....:KK1: şimdilik yazacak bişey yok ama sizi takip ediyorum unutmayın.....bende eşimle kendimi spora verdim her akşam gidiyoruz.....bu iki ayı böyle geçirelim dedik yoksa zaman geçmek bilmez......kendinize çok çok iyi bakın, öpüyorum kocaman...

Kızlar size bir merhaba diyeyim dedim ....:KK1: şimdilik yazacak bişey yok ama sizi takip ediyorum unutmayın.....bende eşimle kendimi spora verdim her akşam gidiyoruz.....bu iki ayı böyle geçirelim dedik yoksa zaman geçmek bilmez......kendinize çok çok iyi bakın, öpüyorum kocaman...

Merhaba Canım,
Havalar güzelleşti spoara gitmek en iyisi , sağlıklı vucut ve beynin de sağlayıcısı biliyorsun spor..Çok sevindim sizin adınıza. Habersiz bırakma biz iyazıver arada.. Gerçi topikte limseler kalmadı,ilerlemiyor..

Son düzenleme:
slmlar.
maybe canım en ıysını yapmıssınız.ınsallah melegın sıze bu 2 ay ıcınde surprız yapar.

rudı canım ben bugunde gıttım bebegım karından gorundu bugun.7.5 mm olmus.kesede 33mm di.kalp atısını gorduk ama duymadık hala.dr. renklı doppler usg de bakmam zararlı dedı.haftaya cagrdı yıne.ama kalbı pıt pıt yanıp sonuyordu.haftaya duyarmıyız.sen 6. haftanda normal usg de mı yoksa renklıdemı duydun kalp atısını.

Son düzenleme:
Kızlar bugün bir gelişme oldu....Salı günü işe başlıyorum....Rudi sende çalışıyormuydun?

Kızlar bugün bir gelişme oldu....Salı günü işe başlıyorum....Rudi sende çalışıyormuydun?

süper canım senin adına sevindim umarım istediğin bir iştir ,ben 4 ay önceye kadar hep çalışıyordum 10 yıl boyunca çok daha keyifliydi hayat; günün anlamı oluyordu ve dolu dolu geçirmek istiyordum her günümü ama işte 4 aydır sürekli evdeyim pek arkadaşımda yok çalışmayan ,uyuyup miskinlik yapıyorum sıkıcı ... o nedenle senin için çok sevindim umarım hayırlı olur .:nazar:

slmlar.
maybe canım en ıysını yapmıssınız.ınsallah melegın sıze bu 2 ay ıcınde surprız yapar.

rudı canım ben bugunde gıttım bebegım karından gorundu bugun.7.5 mm olmus.kesede 33mm di.kalp atısını gorduk ama duymadık hala.dr. renklı doppler usg de bakmam zararlı dedı.haftaya cagrdı yıne.ama kalbı pıt pıt yanıp sonuyordu.haftaya duyarmıyız.sen 6. haftanda normal usg de mı yoksa renklıdemı duydun kalp atısını.
canım ben 6+ 3 de normal usg de kalbinin atışını gördüm yanıp sonuyordu ( DEVLET HASTANESİ)
6+4 de ise tüp bebek merkezinde dopler diye tanımlanan usg var üst düzey birşey onda ise sesi duydum müthişti... pıt pıt yanıp sonuyorsa zaten seside oluşmuş oluyor ama işte cihazdan dolayı duyamamışsındır.. zararı ile ilgili birşey duymadım hatta gazetede bugun haftada bir kez usg ye girmek anne ile bebek arasında ki bağı arttırıp düşük olasılığını azaltıyor diye bir haber okudum.pozitif düşünmeye yardımcı oluyormuş..:KK1:

Son düzenleme:
X