Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

saol canım cümlemizin inşallah..... benim bütün gerginliğim alınmış gibi sanki.....
ne stress var ne bişey......kendime şaşıyorum ben........çok rahatım şuan.....ne bir belirti ne bişey var ben neden bu kadar relaxım bilmiyorum allahıma dua ediyorum negativ bir sonuçta sabrini ver diye belki şimdiden veriyordur.....eşimle benim canımız saolsun önce, dünyanın sonu deyil.....hayatta o kadar zorluklar varki bunlar güzel heycanlar.....yarın birgün hepimiz coluk çocuğa karıştıgımız zaman inşallah bu anlarımızı gülümsiyerek anımsarız sanırım.....allah herşeyin hayırlısını nasip etsin hepimize...sağlıklı kucağımıza almayı nasip etsin inşallah.........

Rudicim sen ne zaman yaptın ilk gebelik testini ??? 12 gün bekledin mi??? ilk kan testi mi yaptırdın yoksa idrar mı???

Günaydın canım ;
Allah ım herşey den önce sağlıklı ve hayırlısı neyse onu versin zamanı kendisi biliyor .
Cümlemiz için hayırlısı olsun.

Rudicim sen ne zaman yaptın ilk gebelik testini ??? 12 gün bekledin mi??? ilk kan testi mi yaptırdın yoksa idrar mı???
canım sanırım 9.gün yapmıştım idrar testi. kan testini 12.gün yaptım .
beklemek kolay değil haftaya cuma değil mi senin test tarihin..

Son düzenleme:
Yakın olsaydık keşke..ALLAH'dan yardımcın varmış.
kuaföre gitmek benide sakinleştiriyor

hazel82 inşallah dualarımız kabul olur ve kendiliğinden olur eşimle beraber karar verdik zaten oluruna bırakıcaz allah ne zaman nasip ederse artık ben biraz bitkisel şeyler kullanıcam cumartesi gidip böğürtlen kökü alıcam inşallah faydası olur size burdan gelişmeleri bildiririm

maybe senin test günün ne zaman inşallah bebeğin seninledir sana sımsıkı tutunmuştur bize burdan güzel haber veririsin inşallah

inşallah kızlar saolun......benim test tarihim tam bir hafta sonra 13.05.
bende Salı günü yaptıra bilirim ama Rudi gibi

anner gününüz kutlu olsun inşallah en kısa zamanda allah bize anne diyecek evlatler nasip eder (amin)

İnşallah seneye kollarımızda miniklerimizle anneler günümüzü kutlarız.
Amin Amin Amin..

merhaba arkadaslar,nasılsınız?
ben 10 gunluk rapor aldım yatıyorum evde.gecen cars hafıf sarımsı sulu bı akıntı geldı peceteye.sonra parmagımla baktım vajınanın gırısıne.peceteyle yıne sıldım bu sefer kahve bısı vardı cok az.kokrtum dr. a gıttım.oncekı aksamda stres yapmıstm acaba dıs gebelıkmı dıye cunku sol kasıgıma kramp gırıyordu.dr. keseyı karından gordu ama bebek cok kucuktur gourlmez dedı.progestan hap verdı sabah 2 ,aksam 2 alıyorum.dusuk yada bos gebelıkten cok korkuyorum.bugun 5+ 4 üm daha.acaba kalp atıslarını duyablcekmıyım.cts oturdum bıraz sonra yıne acık kahve akıntı geldı bır kere ama sonra yıne sıldım falan bısı yoktu.dun hep yattım hıc kalkmadım tuvalet dısında sukur bısı yok.gercı vajınanın gırısıne dogru peceteyle sılınce cok cok acık turuncu gıbı bı leke oluyor sabah ama sonra o da olmuyor.rudıcım sence dusuk olabılır mı.kalp atıslarını duyabılırmıyım yoksa bos gebelık olabılırmı.cok korkuyorum.bu arada cars beta hcg de yaptrdım.5810 cıktı degerım.bebek 2-2.5 kat artarak buyumus ama yınede korkuyorum kotu bısı olmasından.Rabbim korusun.saglıkla alalım kucagımıza ınsallah.
maybe sen nasılsın?

hazel kendini çok yorma yatmakla çok iyi yapmışsın bence sakın kendi üzüp sitres yapma bebeğini inşallah kucağına alıcaksın bol bol dua et özellikle ayetel kursiyi oku bebeğini ve seni korumusı için adetli olmasaydım bende okurdum senin için ama banyo yapar yapmaz senin ve bebeğin için okucam allah ikinizi de korusun

canım benımm Allah razı olsun senden.Rabbim gönlünün muradını versın sana ınsallah en kısa zamanda.
evet stres yapmamak gerek ama elde degıl.şu kalp atıslarını duysaydım daha rahat olacaktım.Rabbim isteyen herkese annelıgı yasatsın saglIklı ve hayırlı evlatlar versin.AMİN.

Günaydın Hazel82,
Canım bence yerleşme kanamasıdır ee rahim büyüdükçe kılcal damarlar harekete geçiyor ya minik kanlanmalar oluyordur. Telaş etme ne olursun. Sana sürpriz olarak geldi bebişin annesi hiç seni bırakır mı. zamanı gelmiş Allah sana göndermiş.
İnşallah 1 hafta içerisinde kalp atışınıda duyacaksın...
Kendine çok iyi bak canım.

Son düzenleme:
inşallah kızlar saolun......benim test tarihim tam bir hafta sonra 13.05.
bende Salı günü yaptıra bilirim ama Rudi gibi
canım günaydın ;

Bugün test yapacak mısın yoksa cuma günü mü?
Ayy ben senden sabırsızım şu an..

canım günaydın ;

Bugün test yapacak mısın yoksa cuma günü mü?
Ayy ben senden sabırsızım şu an..

cnm aslında cuma gününü beklemek istiyorum....hayırlı bir gün.....sabah namazımızı kılar kan testi için eşimle çıkarız diye planladık...

Bugün rüğamda iki kere idrar testi yapıyoruz bir eşimin elinde test var bir benim elimde ikisi de positiv inşallah rüğam gerçek çıkar......bir yumurtanın döllendiğini de görmüştüm o tuttu
inşallah buda allahın izniyle hayırlısıyla tutar....bu arada benden şeffaf yapışkan bir akıntı geldi bir kaç defa......birde dün bacaklarımın içi bir hoşdu.....mesaj yapasım geliyordu......bilmiyorum bunlar bir belirtimi ama birşeyler olduğu kesin.....ya ilaçlardan ya hormonlardan bilmiyorum.....az kaldı zaten şunun şurasında bir kaç gün var inşallah iyi haberler getiriim size .....

he birde bu gece bacağıma kramp girdi yataktan fırladım hemen üstüne bastım.....eskiden bu oluyordu bende ama bayadır uzun zamandır olmuyordu......demir eksikliği var sanırım bende....doktora gidince sorucam baksın.......

canım yumurta akı gıbı akıntı bende de olmustu adetım gecınce.hamıleymısım.bı kere oldu ama olmustu yani.inşallah senınde guzel seylerın habercısıdır.hadı bakalım ben sana demıstım yumurtan dollenırse tutuncak gıbı doguyor ıcıme dıye.inşallah dogru cıkar.sonrada keseydı kalp atısıydı asıl stres o zaman baslıyor.

senden sonra sıra hulyamesutta ona da Rabbim annelık duygusunu yasatır ınsallah en kısa zamanda.Rabbim isteyen herkese gonlunun muradını versın.saglıklı ve hayırlı evlatlar versin.AMİN.

İNŞALLAH CANIM DEDIGIN GIBIDIR.COK İSTİYORUM KALP ATISLARınıda duyup saglıkla kucagıma almak.sız nasılsınız.mınıkler nasıl ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…