Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

emirim kocaman oldu canım nerdeyse 3 ayını bitirecek merkeze gittiğimde çok mutluydum çok samimi karşılanıcağımı biliyordum ki öyle oldu hüsamettin bey bizi unutup direk bebişe baktı sekreteryadakilerde öyle hepsi yanımıza geldi allahtan merkezde hasta yoktu o sıra çünkü ben çok üzülüyordum bebek getirdikleinde başkalarının üzülmesini istemezdim allah da yüzüme baktı kimsenin üzgün bakışlarını göeden eve geldik darısı hepinizin başına hamilelik çok başka kucağına almak daha da başka her ikisinde telaaşı farklı hamileyken sürekli usg girmek istiyorsun doğduğunda azıcık fazla uyusa gidip nefesini kontrol ediyorsun onun canından çok seninki yanıyor eee tabi arada bi sinirden tepen atıyor uyusuz kalıyorsun bide saatlerce susmayan bi bebek birden aman allahım bu ağlamalar için bukadar bekledim diyosun hele bizimkinin kaka sorunu vardı kabız değil ama kakasını yapmıyordu genelde biz yaptırıyorduk ozamanki rahatlığını görünce dünyalara bedel diyosun

nasıl yani ??? sadece iğne vurmicaklar mı??? ((( altan da mı bakacak ??? inanmıyorum.....
öylesine sorayım dedim başıma gelene bak :))) her iğnede mi bakıyorlar yoksa ilk iğnede mi sadece ???

ilk iğneyi orada yaparlar hemde sana gösterirler nasıl olacağını,bilgi..vs..
sonraki iğneleri hep sen kendin olacaksın onlar karışmıyor.sonra 3-4 gün ara ile kontrole çağıracak ve alttan bakacak rahim kalınlığı ve yumurtaların büyümelerini kontrol edecek ona göre iğnelerin dozajında gerekli görürse değişiklik yapacak.
toplam transfere kadar 3-4 kez alttan bakıyor..malesef..

Arkadaşlar bizim sorunumuz eşimde sperm az ve morfolojı bozuk merkez araştırıyoruz bizim gibi olupta hiç başarılı olan var mı

Merhaba,

Erkek infertilitesi konusunda Brüksel başarılı bizde sorun bendeydi,o nedenle fazla yardımcı olamayacağım.

Bolşanslar.

İnşallah en kısa zamanda bende hem hamileliği hem de anne olmayı tadarım. Çok güüzel anlatmışsın.
bebişinle mutluluklar canım.

bugün de adet olmadımmm yaaa
Normalde adet olmayayım diye beklerdim şimdi de bir an önce olsamda başlasam diye bekliyorum
Yarına kaldı artık.....Yarın 3. gün olurum sanıyorum..... hap beklemekle geçiyor bu tüp bebek süreci

sevimli merhaba canım;
resimdeki sen ve oğlun demek rabbim nazarlardan korusun...
bu akşam çok duyguluydum şimdi yazını okuyonca koptum iyice
bende bu akşam eşimle konuştum 36+1 haftadayım mayısın ilk haftası gibi kavuşacağız inş.
yücel bey ve hüsamettin beye götürücem oğlumu diyordum el öpmeye...
sende öle yapmışşın analşılan yücel beye ilede karşılaştınızmı?
adeta akrabam gibi hissediyorum ..
çok heycanlıyım inş. burdaki arkadaşlarım da kavuşurlar kuzucuklarına..

sağlıklı olmanıza sevindim...maşallah oğluna..

dualrım sizinle arkadaşlar..

evet canım biziz seninde çok az kalmış bende 36+2 doğum yaptım aman dikkat et kendine çok koşturma ben eşim için koşturdum ufak bi operasyon geçirdi hastanede çok gel git yaptım ertesi gün doğum yaptım komediydik bi yatakta ben bi yatakta eşim :)) inş zamanında sağlıcakla gelir minişin sizlerin sohbetini çok özledim anjelicte giremiyor artık

evet el öpmeye gittik bizde yücel hoca yoktu onu göremedik bizim içinde öyle akrabaarımız gibi oldular allah onlardan razı olsun çok ilgilendiler her aşamada yanımızda oldular doğum yaptım aradılar

hadı hayırlısı canım.Rabbim gonlundekı verır ınsallah..
kac dozla basladın.ne ıgne oluyorsun.anlatrmısın bıraz

saol canım inşallah hepimizin......bugün kan aldırlar.....bir tane kalçadan bir tanede karından iğne yaptılar....
3 kutu menogon 75 IU
2 kutu gonal 33 mikrogram/0,75ml verdiler şimdi kutuların üzerlerinde böyle yazıyor

Cumartesi günü randavu verdi kontrol için duruma göre iğnelere devam edip edilmeyeceğine karar verilecek......

Delik deşik ettiler bugün beni yani :)) allahtan iğneden korkum yok .....

canım gunluk kac doz ıgne olcaksın 75 mi.ama az degılmı anlamadım ben yaa.gunde kac ıgne olcak pekı.1 menagon bır gonal f mı olcak pekı her gun.kalcadan olan ne ıgnesı pekı.bırde cts gec degıl mı yaaa.salı-cars-pers-cuma hıc gıtmıycekmısın yumurtalara baktrmak ıcın :26:

göbekten 225 cc gonal
kalçadan 3 toz 2 su menegon
vallah öyle dedi cmartesi gelin dedi

kalcam cok acıyor yaaaaa ( iğneden..... normal mi arkadaşlar ?????

tedavin hayırlı olsun canım inş bebişlerin sıkı tutunur kalçanın ağrıması normal menagon çok yakar iğne bittikten sonrada kalçanda epey bi süre hissizlik oluyor en azından bende oldu konuştuğum çoğu arkadaştata vatdı

çok tşk ederim canm yaaa......bende yarın arayıp sorucaktım normal mi diye.....peki yarın diyer taraftan yapıcaklar büyük bir ihtimalle iğneyi deyil mi??? ben böyle bile zorlanıyorum yürürken iki tarafta bu kadar ağrırsa ben hiç yürüyemem demektir :)

Rudiiiiiiii bebişlerine kavuştun bize bakmıyorsun artık :))))) arada yokla bizi cnm....özletme kendini...

maybe menagonu kendımız yapamıyormuyuz,illa hastanede mı yapılması gerekır.yaa bızım burası köy gıbı kucuk bır yer.ben sımdı burdakı saglık ocagına gıdıp yaptrsam herkes ogrenır tupbebk yaptrdıgımı.offf bırde kalcadan mı var ıgne.ne yapcam ben yaaa.saklamaya calısmaktan bıtkım.saklamazsam mılletın dedıkodusu benı bitriir.ne yapcam ben

evet canm karını kendin yapa biliyorsun da kalçayı yaptırman gerekiyor......ben de zaten kalça için gitmişken karın olayını da yaptırıyorum.....
doktorun bunu sağda solda söylemez herhalde sonuçta hastalarının durumyla ilgili hastalık bilgilerini gizlemek zorundalar ....... hemşireye söyle bunun duyulmasını istemediğini ve duyulursada sadece ondan duyulacağını bilir ve söyliyemez bence .....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…