Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

amin amin amin..

bu arada İnşallah herşey yolunda giderde Aralık anneleri topiğinde buluşuruz..

rudi canım tebrik ederim darısı kucağına almaya inş rahat bi hamilelik geçirir alırsın meleklerini kucağına allah söylletti melekler demişim :))

bizde geçen hafta emirimizi merkeze götürdük çok sevindiler yücel hoca yoktu hüsamettin bey vardı çok mutlu olduk çok güzel karşıladır bizi umarım hepiniz aynı duyguları yaşarsınız hayırlısıyla

canım masallah degerın cok guzel hıc korkma gayet ıyı bır deger.benım arkadasta kasımda yaptrdı tupbebek 320 cıkmıstı degerı tekmiş ama zaten tek konulmustu.sımdı 7. aya gırdı masallah o da.sen hıc dusunme deger super.ama tek mı cıft mı bu konuda surprız yapacaklar gıbı gelıyor.

Hazel cim seninde daha önce denemelerin olduğu için sanada iki embryo yerleştirme ihtimalleri var dimi???

amin canım ,melekler hııı olsun bu kadar bekledim 2 tane de olsun , sağlıklı olsunlar...
emir i kucağına almışssın maşallah , kocaman olmuş bebişin inşallah en kısa zamanda bu duyguları bizde yaşarız.Oğluşunu çok öp olur mu?
ayyy merkeze bebişinle gitmişsin ne güsel bir duygudur bu,,,sevindiler dimi oradakiler iyi karşıladılar demişssin zaten sen neler hissettin canım.. umarım bana da nasip olur.

bakalım kaç tane olacaklar ,bu arada bende hala hiçbir belirti yok, sadece dudaklarım acaip kuruyor ve yaralar oluştu,taabi bu bir belirtimidir bilemem?

Hazel cim seninde daha önce denemelerin olduğu için sanada iki embryo yerleştirme ihtimalleri var dimi???

maybe canım ben hıc tupbebek denemedım daha.bır kere asılama denedım gecen ay o da olmadı.benım ılk denemem olcak canım.ılk ve son olur ınsallah.

bakalım kaç tane olacaklar ,bu arada bende hala hiçbir belirti yok, sadece dudaklarım acaip kuruyor ve yaralar oluştu,taabi bu bir belirtimidir bilemem?

(canım sende kasıkta batma yuksek ates falan hıcbısı olmadımı 12. gune kadar.)
olabılır tabı aslında .bazılarında belırtı olmuyor sonradan baslıyor.ama sımdı belırtı olmaması ıyı belkı hafıf bır hamılelık gecırırsın.

4

41.kere maşallah canım çok sevindim bende bebişin kalp atışını duydum içim rahatladı inşallah saglıklı bir şekilde kucagımıza alırız.darısı hazel ve meybe başına.bizimde Antalyaya taşınma durumumuz çıktı eşimin işyeri gönderiyor maddi açıdan iyi oldu işyerinde yükseldi ama bilmedigimiz bir şehir canım sıkıldı biraz bu duruma k.i.b!...

minik bi kasık ağrısı olmuştu birde sol bacağım biraz kasılmıştı , şimdi hiç bir şey yok .. inşallah dediğin gibi hafif bir hamilelik geçiririm

Son düzenleme:

Rudi senin yerleştirme işlemini Yücel bey kendisi mi yaptı ? galbia benim tam o dönemde Brükselde olacak benimkini diyer doktor yapma ihtimali var buda benim canımı sıkıyor Yücel beyin yapmasını çok isterdim. Diğer doktoru sen hiç gördün mü??? Nasıl biri??? Sende yaptığsa ne gibi işlemlerinde bulundu ??? biraz anlatırsan sevinirim...

maybe nbr.ne zaman baslıyorsun tedavıye.kısa protokol olcak dımı senın.yanı adetın 2. gunu ıgneye baslayıp yumurtalar olgunlasınca toplanıp 3-5 gun sonrada transfer degılmı? aramızda 1 ay olcak senınle.benım de Allah kısmet ederse 31 gun kaldı tabı adetım gecıkmezse.genelde 25 gunde oluyorum ama bazen 27 gunde gelıyor.ben 25 gune gore hesapladım bakalım 27 gune gorede 35 gunum kalmıs olcak .az kaldı cok heyecanlıyım.

evet cnm kısa protokol benimki.....bugün veya yarın adet olurum....hafif hafif ağrılar başladı....dün son doğum kontrol hapımı aldım.....evet yaaa hepimiz birer arayla güzel haberlerle burada oluruz inşallah.....tabiki önce herşeyin hayırlısını istiyorum ve bunun için hep dua ediyorum.....hayırlıysa olsun diye.....insan bazen birşeyleri aşırı derecede istiyor ve bu cümleyi kurarken bile korkuyor :))
Herşeyin vaktı ve zamanı var inşallah bizim içinde o zaman bu zamandır cnm......

Kızlar adetliyken altan kontrol yapmıyorlar dimi??? iğrenç bişey cünki
sadece karından iğne yapılacak sanırım ?????

Rudi şimdi sırada ne var? kontroll falan ?

Canım kısmetse 12 gün sonra kontrole gideceğim .
benim transferde Yücel Hoca, Hüsamettin bey,2 hemşire,1 embriyolog vardı aa birde anestezi doktoru vardı. maglum ben anestezi altında işleme girebiliyorum. fobim var:18:
uyudum yarım saat boyunca işlemi hangisi yaptı göremedim ama sanırım yücel bey yaptı yoksa niye odaya gelsin ki dimi..
birde hüsamettin bey kontrollerimin birinde rahim kalınlığı ölçülüyordu yücel bey ameliyatta olduğundan o yaptı.kibar mesafeli biri. yücel hoca ise daha samimi ve sevimli. ne bilim bana daha çok güven veriyor sanki.:44:

Son düzenleme:

Kızlar adetliyken altan kontrol yapmıyorlar dimi??? iğrenç bişey cünki
sadece karından iğne yapılacak sanırım ?????

bende öyle sanıyordum. beni odada hazırlayan hemşireye dedim olur mu bu şekilde nasıl olacak utanırım olmaz dedim. o da bana hergün onlarca kişiyi böyle muayene ediyorlar dedi çekinmememi söyledi. tabi alıştım sonrasında ama ben o masaya bir türlü alışamadım. her defasında geriliyorum kasılıyorum...
öncesinde lavaboya git ,odada üzerini çıkartırken de peçeteler var,kullan daha rahat edersin muayene öncesinde.... Bayan olmak zor iş...

nasıl yani ??? sadece iğne vurmicaklar mı??? ((( altan da mı bakacak ??? inanmıyorum.....
öylesine sorayım dedim başıma gelene bak :))) her iğnede mi bakıyorlar yoksa ilk iğnede mi sadece ???

Arkadaşlar bizim sorunumuz eşimde sperm az ve morfolojı bozuk merkez araştırıyoruz bizim gibi olupta hiç başarılı olan var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…