Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar hatırlarsanız negatif tüp denemesinden sonraki ikinci ay doğal yoldan hamileyim..
genetik tahlillerde teknik arıza olması ve havalar yüzünden bir ay daha ertelemiştim dondurulmuşlar için ama gerek kalmadan hiçbirşeye geldi yavrumm ..

İnanınn hepiniz için dua ediyorum gördümkii derya ve rudii hamileee Allah hepimizinkini tamamına erdirsin sağlıkla kucağımıza aldırsın inşallahh..

İsteyen tüm arkadaşlarımızada versinn hazell sen test yap demiştin bana yoksa pek umudum yoktu negatif görmekten :) umarım sen ve diğer arkadaşlar en kısa zamanda hamilelik müjdelerini yazarlar buraya ..
merkezi arayıp bilgi verdim brüksele gitmiyorum.. eski doktoruma devam ediyorum şuan herşey normal gittiği için yücel beye görünmedim hiç ama ikili testten sonra onada görünmek istiyorum bi kere ..

Allahım hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallahh..

Son düzenleme:
herkese selam,
Rudi geçmiş olsun canım. Kanama olabiliyor, sadece bizde değil normal yolla hamile kalanlardada olabiliyor ama şükürler olsun seninki çook kısa sürmüş maşallah. İnşallah tekrar etmez. Canım şu üç ay çook dikkat et. Sakın evde işmiş yapmaya kalkma, bırak herşey olduğu yerde kalsın. Eşin idare edecek artık yapacak bişi yok. Ben halen evde bişi yapmıyorum. Bütün işleri eşime devrettim.

Tedavi sürecinde insan ister istemez geriliyor ama biliyorsunuz ki psikoloji çok önemli. Bazen hiç olmıcak şeyler insana batmaya başlıyor ve gereksiz gerginlikler yaşanıyor. Yada eşiniz nazlandığınızı düşünüyor vs. vs. Böyle durumlarda sakın canınızı sıkmayın. Unutmayınki biz çocuk sahibi olmayı önce kendimiz için istiyoruz. O yüzden vazgeçmek yok...

Hazel, canım sen çevre konusuna çook takılıyorsun. Ne önemi varki Allah aşkına. Herkesin başına gelebilecek bişey bu canım, utanacak, sıkılacak bişey yok. Durumun kendisi yeterince stresli zaten, bide çevre faktörüyle kendini strese sokma ve umursama. Sen ne kadar rahat olursan bu konuda, karşındaki insanlarda ona göre davranıyor canım.
Biz normal yollarla çocuğumuz olamıyacağını öğrendiğimizde, eşimin ailesine söyledik. SOrum eşimden kaynaklanıyordu. Bende senin gibi anneme söyleyip onu üzmek istemedem, zaten o dönemde dedem de rahatsızdı yeterince üzülüyordu. Tedaviye başlamaya karar verdiğimizde Eşim durumu anneme anlattı. Annem gayet normal karşıladı ve sakın üzülmeyin dedi. Sonradan öğrendim ki annem 1 yıldır durumu biliyormuş. Eşimin bi akrabasından dolaylı olarak öğrenmiş. Ve bana 1 yıl boyunca, biz ona anlatana kadar hiç bişey sormadı ve söylemedi. O akrabayada çok sinirlenmiştim.
Bu olaydan sonra saklamayı bıraktım. Çevremizdeki herkesin haberi oldu. Tedaviye başlamadan iş yerimdekilerlede konuştum onlarda haberdar oldu. Hatta samimi olduğum müşterilerime de durumu anlattım. Öyle rahatladım ki anlatamam. Ve inanıyorum ki bu insanların hep dualarını aldım. Herkes tedaviye başladığımda beni aradı, evde istirahat halindeyken ziyaret ettiler. Böylece hiç sıkılmamış oldum ve biçok kişinin de duasını aldım. İnan zor bişey değil sende yapabilirsin ve kendini çooook daha rahat hissedeceksin. Şimdi kendimi boşuna kasmışım diyorum. Çok uzun oldu galiba inşallah sıkmamışımdır.........
Bu arada tedaviye başlayan arkadaşında tedavisi hayırlı olsun. İnşallah güzel sonuçlar alırsın canım...

Denizlim ve Helen dilekleriniz için çok tşkler......çok güzel şeyler yazmışsınız ikinizde allah razı olsun....
herşeyin hayırlısı.......
Rudicim evet yarın Kontrolüm var az önce telefon geldi Brükselden sabah saat 9 dan 8.30 a aldılar randevuyu.....bakalım yumurtalar ne alemde......duruma göre sanırım iğnelere devam edeceyim deyil mi????

canımmm herseyın yolunda olduguna cok sevındım.Rabbimin mucizeleri bol.sana da hıc ummadıgın bır anda verdı şükürler olsun.Saglıkla kucagına aldıgın gunlerı de duymak nasıp olur inşallah.Amin hepimize hayırlı ve saglıklı evlatlar versın Rabbim.kimsenin kucagını bos bırakmasın.

haklısın canım.cok guzel anlatmıssın.ama ben şu an bunu kımseyle paylasacak gucte degılım.sorun esımde cunku.spermler kalıtelı degıl.herkese anlatıp onu milletin dılıne sakız etmek istemem.bunu o da ıstemez zaten.annemle paylasabılırım belkı ,eger bu durum uzun surerde tedavılere ragmen hala olmazsa saklamak ımkansız olacak .Rabbim inşallah yuzumu guldurur de bende bu kotu gunlerı gerıde bırakırım.

Kızlar sabah randevum vardı.....Yücel bey yumurtalar iyi gelişmiş dedi......extradan yumurtalar çatlamasın diye bir iğne daha verdiler Pazar ve pazartesi için....yani toplamda 3 iğne oldu
Salı günü sabah tekrar randevu var........

ooo süper canım herşey yolunda olmasına çok sevindim. desene önümüzde ki hafta yumurtaların toplanır.

canım büyümüş senin minik baya,darısı başımıza inşallah haftaya keseyi göreceğiz.benim hesaplamalarıma göre 6 hafta bitti gelişmelerden haberdar edersin yine.çok iyi bak kendine ve bebişine

Son düzenleme:
Canım tavsiyelerine uyacağım, ben epey hareketli ve titizim ama inan 25 gündür hiç bir şeye dokunmuyorum.eşim yapabildiği kadarıyla yapıyor bende görmezden gelmeye çalışıyorum dağınıklığı...
senin nasılsın canım,her şey yolundadır inşallah.

ooo süper canım herşey yolunda olmasına çok sevindim. desene önümüzde ki hafta yumurtaların toplanır.

evet canım tahminen sorduk ne zaman yumurtalar toplanır diye, Yücel bey cumartesi dedi ......
1 hafta öyle var
1 haftada döllenme , yani iki haftam var
sonra da tuttu mu tutmadı mı diye bekleriz .......

evet canım tahminen sorduk ne zaman yumurtalar toplanır diye, Yücel bey cumartesi dedi ......
1 hafta öyle var
1 haftada döllenme , yani iki haftam var
sonra da tuttu mu tutmadı mı diye bekleriz .......

canım ne guzel buyumus yumurtaların hemen.inşallah benımde oyle hemen buyurler .yaa cok az kaldı senın transfere 10-12 gun gıbı bısı kaldı,12 de transfer sonrası desek 24 gun.ayyy cok heyecanlı.

ben hala adet olmadım 25 yada 27. gunlerde mutlaka olurdum bugun 28. gunum ama benım bu sıralar adet duzenım şaştı.ocakta 31 gunde subatta da 29 gunde oldum oyuzden kendımı kaptrmıyorum.belırtım de yok zaten.ama o kadar cok ıstıyorum kı benım de bebegım bana surprız ypsın .ama hıc belırtı yok((( gelır kırmızılar yarın kesin

ben bunu çok duydum biliyor musun.....tam tüp bebek yaptırmak isteyip de hamile kalan .....
benim epilasyon yaptırdığım bayan da 6 yıl hamile kalamamış tam tüp yapıcakken hamile kaldı
inşallah sende de öyle birşey oldur
yumurtaların büyümesi bazılarında uzun süre biliyor mu??? bana büyümüş deyince ben normal karşıladım .....

canımmm nasıl sevınırım oyle bısı olsa ama hıc belırtım yok.işin ilginci adet belırtım de yok.hep bakıyorum daha gelmedı.bugun 30. gunum.ama yarın gelır sanırım((

ben gecen ay asılama yaptrmıstım 75 lıkle basladım gonal f ve 150 ye kadar cıktım ama sadece sagdakı 1 yumurtam 20mm di. soldakı 3 yumurtam 14 mm miş.onlar cok buyumedıler.ama asılamadan 3 gun sonra soldada yumurtam catladı dr. a kontrole gıdınce soyledı.oysakı asılama yapılan yumurtam sagdaydı.gec buyuyup catladı soldakıler .oyuzden dıyorum senınkıler cabucak buyumus.bakalım benım nasıl olcak.gercı doz yuksek olunca belkı benımkılerde cabuk buyur belkı.sen gobekten ıkı tane ne ıgnesı kullanıyorsun.bırı 225lik gonal f öbürü ne?kalcadan olanda menagondu sanırım.

karındaki diğeri yumurtalar çatlamasın diyeymiş......

Bugün saat beşde birde yedi de iğnelerim var....yarın sabah dokuz da randevum var.....haberdar ederim durumdan cnm......

Bugün saat beşde birde yedi de iğnelerim var....yarın sabah dokuz da randevum var.....haberdar ederim durumdan cnm......

bebısler buyuyor yavas yavas canım masallah anneye de sıkı sıkı tutundular mı ohhh .cok heyecanlıyım senın ıcın de.inşallah hepımız pozıtıf sonuc alırız en kısa zamanda.cok ıstıyorum bunu.

Yumurtalar hazırmış 6-7 tane var.......3-4 kalitesi iyi......bugün de 4 iğnem var iki kalça iki karın......
diyer yumurtalar da gelişe bilir bu iğnelerden sonra inşallah........Yarın iğne yok
Perşembe günü saat 7:15 de yumurtalar toplanıcak.......tahminen Pazar günü de Transfer dedi Yücel bey.
Günün özeti bu kızlar........şimdilik herşey yolunda gözüküyor......allaha şükürler olsun

canımmm super bır haber buuu .demek transfer cok yakın.oh ohhh.inşallah sımsıkı tutunurlar anneye.ben de bugun adet oluyorum sanırım.yani yarına sökülmeye baslar.yaa neden boyle gecıktı kı.gecen ay asılama olmustum ılaclardan olabılır mı acaba?zaten hamıle olmam ımkanszdı cunku hıc belırtım yoktu((( neyse ne yapalım.1 hafta daha gec baslıycam tupbebege.gercı ben sımdı adet olup bır dahakı adertımle baslıycaktım.yıne oyle olcak mayıs sonunda baslıycam ben tedavıye.sonu guzel olsun da napım bır hafta gec olsun.Rabbim bizlerede annelik duygusunu yasatsın inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…