Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

tamam canım.ben de gecen ay asılama yaptrdım olmadı ve adetımın 3. gunu gıdıp baktrdım kıst falan olmus mu dıye.olmamıs dedı dr. rahım temız dedı.Rabbim dualarımızı kabul etsın canım.duyarsın kalp atıslarını da hıc merak etme.

sımdı ben hormon tahlıllerımı 1 ay oncesınden yaptrsam oluyormu.ben zaten hormon tahlıllerımı subatta yaptrmıstım.rahım fılmı falan da cektrdım 10 ay once.hersey hazır ama hormon tahlıllerını en azından fsh-lh-prolaktın-tsh falan yenılemem gerekır mı acaba.esımde en son ocak 30 da yaptrdı sperm testı ve hatta sonra asılama yaptrdık ozel hastanede martta yıne sperm sonucunu aldık.bır daha gerek varmı.elımızde bır suru sperm testı var.1 yıldır her 4 yada 3 ayda bır yaptrdık.yıne gerekırmı acaba.

tamam rudı sıralama derya-rudi-maybebabe -hazel82 seklınde olsun.ınsallah hepımız pozıtıf sonucu alıp bebeklerımızı saglıkla kucagımıza da alırız.AMİN.dua edelım bırbırımıze.

canım benimde herzaman 2 oluyordu sonra çogalıyordu 7oluyordu önemli olan kaliteli olması onlar zaten igneyle büyüyecekler.bürüksel tüp bebek merkezi zaten çok iyi bir merkez ben çok memun kaldım umarım sende bu tedavinde bebişine kavuşursun.21 yumurtası olup 1 kaliteli yumurtası olanlar bile var.sen şimdi onları düşünme güzel şeyler düşün senin şimdi ilk oldugu için heycanlanırsın merak edersin ama hayırlısı allahtan canım bol meyve yersin birde bol su içersin şimdiden tedavin hayırlı olsun.ben şimdi kendi kabuguma çekilicem biraz bebişin kese ve kalp atışını duymak için gün sayacagım k.i b.

canım sen görüşmeye gidecegin zaman tahllerini yanında götür doktorun isterse yaptırmanı o zaman yaptırırsın aşılama deyince içim cızzz ediyor 5. aşılama 5.negatifff ayyy çok çektim ben aşılamadan artık sıra sizde seninde tedavin hayırlı olsun şimdiden kısa zamanda sizde bebişlerinize kavuşun.ben bu mutluluga bürüksel tüp bebek merkezine kavuştum eh artık darısı sizin başınıza.....k.i.b.

[Q
UOTE=Muhalefet;18476898]Ah Ulun ah bunları okusan keşke.... Pardon ah ulan ah yazacaktım[/Q

sen kayınvaldeni degiştir botoks yap partilerle ugraş senin ne işin var ulun beyle aşılama yaptırmamışsın tüp yaptırmamışsın canın sıkılınca topige girip şaçma sapan şeyler yazıcagına ayrıca sen neden neye taktın forumdaki cevaplarına baktım ben bu topikte 1.yıldır yazıyorum sen topikten topige atlayı yazıyosun senin sorunların var zaten forumdaki son cevaplarımı okuyan herkez yazdıklarını okuyunca anlayacaktır ayrıca sen neden niçin rahtsızsın ben 5.asılama 2.tüp yaptım sen ne yaptın yazda bizde okuyalım nerde isim yazarak yap 3.aşılamayı özelde yatırdım umutta degil 2.aşılamayı z.kamilde rapor almak için 1.tüp umut tüpte 1.tüpüde bürükselde sen hagi ilaçları aldıgını bilmiyorum ama doktorunu degiştirsen iyi olur.sende yazda bilelim nerde ne yaptırdın senin gibileri engelemeleri gerekiyor biz bişey yazıca uyarı geliyor sen bol keseden atıp tutuyosun ayrıca ulun bey ne alaka onuda anlatta bilelim

Transferim dün oldu arkadaşlar,dinleniyorum evde..

hadi bakalım inşallah canm......senin aşamana kadar gele bilmekte güzel......senin yerinde olup bütün aşamalır yapmış beklemek isterdim :))....bol sabır diliyorum şimdi sana....k.i.b

hadi bakalım inşallah canm......senin aşamana kadar gele bilmekte güzel......senin yerinde olup bütün aşamalır yapmış beklemek isterdim :))....bol sabır diliyorum şimdi sana....k.i.b
Kısa zaman sonra sende bu aşamaya geleceksin canım.bi bakmıssın olmuş bitmiş her şey. ınşallah yavrularımız sağlıcakla gelirler..

AMİNNNN canım inşallah cok guzel bır duygudur emınım.Rabbim herkese nasıp etsın.sanada saglıcakla kucagına almayı nasıp etsın ınsallah.

uzun Protokol ??? kısa Protokol ??? ne oluyor arkadaşlar tam olarak ?????

canım tam bılmıyorum ama uzun protokolde bır oncekı adette ılac kullanmaya yumurtaları baskılamaya baslıyorsun kı dıger aya daha cok yumurtan olsun dıye.o ay adet oluyorsun ve 2. gun yumurta buyutucu ıgne kullanmaya baslıyorsun sonrada yumurtan toplanıyor falan bu sanırım 45 gun suruyor ama kısa protokolde asılama gıbı adetın 2. gunu ıgne kullanmaya baslıyorsun ve yumurtalar gelısınce toplanıp dollenıp transfer oluyor bu da 15 gun falan suruyor sanırım.kızlar yanlıs yazdysam duzeltın ben hıc tup denemedım ama okudugum kadaryla boyle bısıydı.dr. sana bısı dedımı maybebabe.uzun yada kısa protokol dıye.bakalım bana ne dıycek acaba.benım asılama yaptrdıgım dr. bana sana antagonıst uygulanır dedı.o ne bende bılmıyorum.kısa protokolun bır cesıdıymıs.son zamanlarda en cok kullanılan yontemmıs.hayrlısıyla hangısıyle bebegımıze kavusacaksak o olsun.uzun kısa farketmez yeterkı gelsın bebısler.

teşekkür ederim canım kısa protokol aşılama gibi.

Arkadaşlar bugün brüksel merkezde ilk randevum vardı....herşey çok yolunda gitti.....geçen hafta gittigim Medikana Beylikdüzündeki doktor sadece 3 yumurtam olduğunu söylemişti ve beni çok üzmüştü
ama bugün süper bir haber aldım ve 9 yumurtam oldugunu öğrendim Yücel beyden.....allahtan birşeylerin erken farkına vardım ve doktorumu deyiştirdim.....araştırmadan karar vermeyin arkadaşlar....
9 gün sonra adet olucak ve adetimin ikinci günü aşılamalarım başlicak.....allah yüzümüzü hayırlısıyla güldürsün.......

Canım hayırlı olsun tedavin..Yumurta sayın maşallah iimiş.Bu arada sen tüp bebek yaptırcaksın değil mi aşılama değil..

maybe senın uzun protokolmu canım yoksa kısa mı.dr ne dedı.hadı hayırlısıyla sıra rudı ve sende sonrada ınsallah ben alırım bebegımı .

maybe senın uzun protokolmu canım yoksa kısa mı.dr ne dedı.hadı hayırlısıyla sıra rudı ve sende sonrada ınsallah ben alırım bebegımı .

bana uzun kısa bişey demedi cnm.....bu uzun kısa ne oluyor ben hala anlamış deyilim:)))
adetim ikinci günü gidicem 5 gün boyunca iğne vurulucam 2 kere ikişer gün arayla kontrole gidicem....sonra yumurtalar toplanıcak 5 gün sonra da yerleştirme olucak
bu uzun mu kısa mı oluyor arkadaşlar ben bilmiyorum :)) siz bana söyleyin*?

merhaba arkadaşlar yücel bey transferden sonra hangi ilaçları veriyor yazarsanız sevinirim?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…