Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

gözün aydın canım yaa çok sevindim eh artık darısı bizim başımıza

evt bu süreç maddi ve manevi çok yıpratıyor para kolay kazanılmıyor ama bizim gibi hastalar için harcaması çok kolay allah yardımcımız olsun bizim işimiz çok zor.

amin deryacım... inşaallah bizlerde burdan müjdeler veririz:)))))
Allahtan ümit kesilmez... üzülsem de zaman zaman içim hep rahat hep nedense:))))
senin tedavin nasıl gidiyor? ilaçlar nasıl? hangi dozda kullanıyorsun? sizin sorunda sen de mi?(Benim öyle ama her şey rabbimden:)

sen ne zaman başlamayı düşünüyorsun kararverdinmi ne aşamadasın.

sen ne aşamadasın ne zaman başlamayı düşünüyorsun karar verdinmi?

helennn bence test yap.tupbebekten sonra normal yolla hamıle kalan cok var.inşallah hamılesındır.kafandan cıkarttın demek bu ay belkıde geldı melegın.hadı ınsallah.guzel haberını beklıyorum canım

slm nbr hazel nsl gidiyor benimde yumoşlar toplanacak bakalım inşallah çok yumoş olur die duva ediyorum.

canım tüp bebkten sonrada normal yolla hamile kalanlar oluyo tadını çıkar ohh ne güzel o kadar ilaçtan sonra hormonlar harekete geçiyor.kafaya takmayla ilgisi oldugunu sanmıyorum çünkü ben 2.yıl kafaya takmadım bebek istemiyordum olmadı gerçi 3 yıldırda kafaya takıyorum yine olmuyor.herşey olacagına varıyor canım yaa allahım bizede kısmet etsin.dikkat et kendine

kızlar cts günü yumoşlarım toplanıyor dua edin bana inşallah bu kez çok ve iyi olur

kızlar cts günü yumoşlarım toplanıyor dua edin bana inşallah bu kez çok ve iyi olur
hayırlı uğurlu olsun derya76 dualarım seninle:))))) ve tüm tedavi gören tanıdığım tanımadığım arkadaşlarla...
keşke karşılaşabilseydik seninle... sen hariç başka kimse kalmadı tedavi görenlerden....ben adetin 2.günü tahlilleri yaptırıp gideceğim bakalım... yani en az 20 gün var...

benim tedavim bitmiş olucak,bi aksilik çıkmazsa 20.güne.havalarda çok soguk sen en iyisini yaptın.bende havaların soguyacagını bilseydim 1.ay sonra başlardım.gelip gitmek zor oluyor inşallah hasta olmamda canım bogazım agrıyor allah yarmcımız olsun emegimizin karşılıgını inşallah alırız.

amin canım... inşaallah hasta olmazsın.. bol c vitamini al... hem her anlamda faydası olur sana..

Derya Merhaba

Sizi bizim merkezde göremedim eminmisiniz bizim merkeze geldiğinize ? başka merkeze devam ediyorsanız üzülürüm ....

Canım birebir yaşamış biri olarak söylüyorum bende ilk 3 yıl bebek istemedim korunuyorduk ama kafanı dağıtman çok önemli kendine gzl hobiler bul bebek için değil kendi istediğin için birlikte ol eşinle, bu arada tedavin hayırlı olsun biran önce kavuş yavruna gzl haberlerini bekliyorumm

sagol canım inşallah güzel haber vericem sizlere artık hayırlısı allahtan...

Derya Merhaba

Sizi bizim merkezde göremedim eminmisiniz bizim merkeze geldiğinize ? başka merkeze devam ediyorsanız üzülürüm ....

arkadaşım sen kimsin?nerden tanışıyoruz?bizim merkez derken kastınız ne?neyse seni dikkate almayacagım şuan benim en hassas dönemlerim.

slm nbr hazel nsl gidiyor benimde yumoşlar toplanacak bakalım inşallah çok yumoş olur die duva ediyorum.

canımm hayırlısı olsun.Rabbim senınle olsun.inşallah guzel haberlerını alırız.pozıtıfi gorursun sende.

Helennn cok sevındım super bır haber bu.

esınde sayı ve hareket nasıldı pekı.bende kafaya takmamak ıstıyorum ama olmuyor ıste.ne guzel sen bunu basarabılmıssın.saglıkla bebegını kucagına al inşallah.dua et bızlerede

çokk sağol canımm Allah isteyen Herkese versin sizlerinde gzl haberlerini duyalım buradan bizim sorunumuz sadece morfolojiydi sayı 103 milyon hareket %70 di morfoloji %1 bende problem yoktu yücel bey sebepsiz grubunada sokabiliriz demişti.. ayrıca ben çok ümitsizdim artık düşün yani doğru düzgün birliktelik bile olmadı mücize diyoruz ona şimdilik birde kesemizi görebilsek kalp atışlarını duyabilsek sağlıklı bir şekilde kucağımıza alabilsek önümüzde uzun bi yol var, Allah yardım etsin herkese küçük kelebeğim ve ben sizleri öpüyoruzz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…