Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

büyüsünler anjelic onları bekleyenleri var yaramaz olucak bizim bebişler benimkide uyanır uyanmaz öyle hareketler yaptıki gülme krizlerine girdik resmen :)) başını ellerinin arasına alıp ayaklarınıda havaya dikti muhteşemler yaaaaagamyoncuiremsu

histereskopi rahat emin ol ama balonla alakalı bi fikrim yok tekrar denemek için zaten yücel hocada zaman kaybetmez bende histereskopiden sonraki transferim yapıldı dondurulmuş embriyom vardı onlar tuttu bu arada çok teşekkürler allah isteyen herkese nasip esin

arkadaşlar uzun bir aradan sonra herkese merhaba...

işlerimin yoğunluğundan dolayı sohbetlerimizi takip edemedim. ama bebişlerinizin güzel haberleri benide mutlu etti.

bugün yücel hocadaydım. henüz belli değil bir kaç test yapılacak ama yüksek ihtimalle tüp bebek tedavisi olucam. bana bu konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim arkadaşlar.

hepinize kucak dolusu sevgiler...

merhaba canım sormak istediğin şeylerde elimizden geldiği kadar yardımcı oluruzz

korkma balon uygulaması çok kolay aynı muayene olur gibi sadece biraz kasıklarına baskı oluyor... benimki çok kolay olmuştu.. spiral i çıkarıyor ilkönce hemen balonu yerleştirip sıvı ile biraz şişiriyor... 5-10 dk bekletip sıvıyı boşaltıp balonu çıkartıyor hemen ayağa kalkıyosun .... sıradan muayene gibi düşün...

butterfly çok sağol ya valla içimi rahatlattın,şu balon bi bitse de dondurulmuşlarla hemen denesek, hem çok korkuyorum hem çok heyecanlıyım..dondurulmuş embriyolarda başarı oranı yüksekmiş galiba brüksel tüp bebek merkezinin, doğru mu ? DONDURULMUŞ EMBRİYOLARLA GEBELİK ELDE EDEN VAR MI ARANIZDA ARKADAŞLAR ?

sevimli sağol senin kaçıncı denemende tuttu ? kaçıncı gün embriyosuydu? yücel bey şu balonu bi yapsın, sonra dondurulmuşlarla deneyeceğiz, senin gibi dondurulmuşlarla sonuç elde edenleri duymak çok güzel :) darısı başımıza ...

bennnnn hemde histeroskopi sonrası ilk ay denedik dondurulmuşlar çok iy bi teknolojiyle açılıyor tazeleerden bi farkı olmuyor 5. gün blast embriyosuydu inş canım sizinde tutar

Son düzenleme:
Sevgi337, bende de T şeklinde rahim vardı. Histeroskopiyle düzeltildi ve spiral takıldı. Bir süre hormon kullandıktan sonra Yücel Bey kliniğinde spirali çekip, balon uygulaması yaptı. Anestezi uygulanmasına bile gerek olmadan kısa süren bir işlem. Bu işlemden sonraki ilk adet döneminde de tüp bebek denemesine başlandı.

ozgur55555 aynen ben de şuan hormon hapları kullanıyorum pazartesi günü spirali çıkartıp balon uygulaması yapacak, biz de hiç beklemek istemiyoruz,sizin sonuç belli oldu mu yoksa daha tedavi aşamasında mısınız? dondurulmuş embriyo mu sizinki de ?

bennnnn hemde histeroskopi sonrası ilk ay denedik dondurulmuşlar çok iy bi teknolojiyle açılıyor tazeleerden bi farkı olmuyor 5. gün blast embriyosuydu inş canım sizinde tutar

sevim_li valla sen bana moral oldun :) bizimkiler de 5. gün embriyosu, inşallah sizin gibi bizim de tutar, üçüncü denememiz olduğu için 2 embriyo transfer edilecek,çok dua ediyorum hayırlısıyla tutsun diye...senin kaçıncı denemende tuttu, yanlış hatırlamıyorsam yani karıştırmıyorsam oğlun olacak dimi ?

inş canım benimde 3. denemede dondurulmuşlarla tuttu banada 2 embriyo transfer ettiler evet canım hayırlısıyla bi oğlum olucak

benim sorum arada kaynadı sanırım :):):) banada yardımcı olun.. lütfeeennnnn.... bende c.tesi günü yücel beye gidicem... aşılama yaptırmak istiyoruz da önce bi görüşmeye gidelim dedik...bu merkezde aşılama yaptıran varmı...

genelde hepimiz tüp bebek yaptırdık bizim topicte aşıla yaptıran yok

Sevgi337, bana histeroskopi + balon uygulamasından sonra Şubat ayında 4 embriyo transfer edildi (embriyolarım blastokist aşamasına gidecek kadar iyi değildi). Bunlardan biri tuttu. 42 yaşındayken, Ekim 2009 da sağlıklı bir erkek bebek doğurdum. Şu anda 10 aylık bir oğlum var. Umarım sizler için de herşey gönlünüzce olur.

sevim_li mrb senin ilk iki denemen de brükseldemiydi ?

hayır canım benim ilk denemem başka bi yerdeydi ordada gebelik oluştu ama keseyi görmeden düşükle sonuçlandı 2.ve 3. denemem brükseldeydi tek embriyo yasasına denk geldik tutmadı da sonra histereskopi oldum 3. denemem dondurulmuşlarlaydı 2 tane transfre edildi allaha çok şükür tuttu şuan 17 haftamıza girdik

ozgur55555 ne güzel Allah bağışlasın,darısı başımıza,biz de o günleri görürüz inşallah...

sevim_li inşallah biz de o günleri görürüz, histeroskopiden sonra aslında rahimdeki sorun halloldu diye içim daha rahatladı,hem korkuyorum ama hem de bi taraftan bu defa daha umutluyum hem problem halledildi hem de 2 embriyo tranfer edilecek diye...pazartesi balon,sonra ilk adetimde tüp bebek kısmetse...sabırsızlanıyorum...allahım hayırlısını versin inşallah...

balon tedavisinden sonra kaç gün içinde adet görülüyo arkadaşlar,hormon hapları bitince hemen mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…