Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Cok güzel olucak insallah, morelini yüksek tutmalısın, heyecandan aglıyorsundur normal ama transferden sonra hersey gecicektir, allah yardımcın olsun. Güzel haberlerini bekliyoruz

Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum sizlere ama ben gidene kadar berbat bi durumdaydım çok şükür transfer oldu daha iyiyim gerçekten kendimi bitik hissediyorum

Arkadaşlar merhaba transferimin 2. günü bana progesteron kapsül vajinal kullanmam için verdiler önceki tedavilerimde crinone kullandığım için progestan ı beceremiyorum bence hep geri geliyor siz nasıl kullandınız hemşire bana progestan ı uygula 1- 2 dk uzan sonra kalkabilirsin dedi

Arkadaşlar merhaba transferimin 2. günü bana progesteron kapsül vajinal kullanmam için verdiler önceki tedavilerimde crinone kullandığım için progestan ı beceremiyorum bence hep geri geliyor siz nasıl kullandınız hemşire bana progestan ı uygula 1- 2 dk uzan sonra kalkabilirsin dedi
Canım bende progestanı vajinal fitil olarak kullandım hatta hâlâ kullanıyorum. Biraz ileri ittirmeye çalış sırt üstü yat biraz hepsi bütün olarak geri gelmez zaten ara ara bir kısmı geri gelebilir.

Herkese mutlu günler bu gün benim için güzel başladı Rabbim tüm bekleyen kardeşlerimin yüzünü en kısa zamanda güldürsün değerim 158 çıktı ne kadar şükretsem az inşallah değerimin arttığını da görürüm

Herkese mutlu günler bu gün benim için güzel başladı Rabbim tüm bekleyen kardeşlerimin yüzünü en kısa zamanda güldürsün değerim 158 çıktı ne kadar şükretsem az inşallah değerimin arttığını da görürüm
Canım çok sevindim maşallah çok güzel çıkmış değerin hayırlı olsun. Rabbim hayırlısıyla tamamına erdirsin inşallah. :nazar:

Maşallah arkadaşlar Rabbim sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin inşallah . Ben kurtajdan sonra hala kendime gelemedim ve deneyemiyorum çok korkuyorum dualariniza talibim:) herkese musmutlu yıllar diliyorum :KK68:

Maşallah arkadaşlar Rabbim sağlıkla kucağıniza almayi nasip etsin inşallah . Ben kurtajdan sonra hala kendime gelemedim ve deneyemiyorum çok korkuyorum dualariniza talibim:) herkese musmutlu yıllar diliyorum :KK68:
Canım hadi seni de bekliyoruz yeni yılda topla gücünü kuvvetini başla hayırlısıyla.. dualarımız seninle herşey güzel olacak inşallah

X