Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

İkiz olma ihtimali var mı bir an içime doğdu :) bende bu hafta sonu gidicem kontrole denk gelseydik tanışmış olurduk kısmet değilmiş :)
Ya tek embriyo 5. Gün olduğu için bölünme olmaz herhalde diye düşünüyorum ama Allah bilir tabi :)) Çok isterdim tanışmayı güzel olurdu bende bu hafta kese görmek için çağırır dedim ama çağırmadı Hüsamettin bey haftaya çağırdı. Sen takiplerini oradaki yaptırıyorsun canım ?

Evet takiplerimi orada yaptırıyorum muhtemelen 7. Aya kadar da orada olurum. Tek embriyo olmasına takılma kendi içinde de bölünme ihtimali var tek yumurta ikizi olabilir yani.bana da 5. Gun tek embriyo verildi doktor muayene ederken tek bebek var dedi dikkatimi çekti iki olabilir miydi dedim olabilir dedi :)

Evet takiplerimi orada yaptırıyorum muhtemelen 7. Aya kadar da orada olurum. Tek embriyo olmasına takılma kendi içinde de bölünme ihtimali var tek yumurta ikizi olabilir yani.bana da 5. Gun tek embriyo verildi doktor muayene ederken tek bebek var dedi dikkatimi çekti iki olabilir miydi dedim olabilir dedi :)
Bende orada yaptırmayı düşünüyorum takiplerimi bakalım haftaya cuma ne olduğu belli olur sanırım merak içindeyim hayırlısı neyse o olsun :)

Iyi aksamlar bende brukselde yaptim suan 4 cu gundeyim cift embriyo transfer edildi ama belirtim yok daha oncede yoktu tutmadi diye korkuyorum bide basim agiryor sebep ne olabilir bayanlar

Emyldrm Emyldrm bu hafta kese oluşur önümüzdeki hafta da bebeğini görürsün kalp atışını duyarsınız inşallah :) o mutluluğu Allah isteyen herkese yaşatsın. Tarifi yok çünkü.
Burada başka kim tedavide bilmiyorum inşallah onlarda sonuçlarıni olumlu alır.

Iyi aksamlar bende brukselde yaptim suan 4 cu gundeyim cift embriyo transfer edildi ama belirtim yok daha oncede yoktu tutmadi diye korkuyorum bide basim agiryor sebep ne olabilir bayanlar
Baş ağrısı belirti olabilir canım. İnşallah pozitif sonuçlanır ve 9 ay sağlıkla tutunur.

Bende de olmuştu korkunç baş ağrısı canım. Ağrı kesici almıştım hatta, hamile olduğumu bilmiyordum. Çok şükür 17 hafta olduk. Darısı başına, isteyen tüm arkadaşlarımın başına olsun.
Ayyyy ciddi misin canm masalllah tebarek Alllah hayirli olsun insallah darisi basima ben bas agrim genelde olsa gecer ama bu uzun sureli gecmek bilmiyor sizinde mi boyleydi canm sizde mi yucel hocada yaptiniz baska belirtiniz var miydi peki

Ayyyy ciddi misin canm masalllah tebarek Alllah hayirli olsun insallah darisi basima ben bas agrim genelde olsa gecer ama bu uzun sureli gecmek bilmiyor sizinde mi boyleydi canm sizde mi yucel hocada yaptiniz baska belirtiniz var miydi peki
Amin, teşekkürler canım. Tedavimi Yücel Karaman ile yapmadım ben.
Güzel haberlerle inşallah :nazar:

X