Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

merhabalar. Yücel karaman ve bu hastane hakkında bilgim sıfır.. bu yola cıkarken ya bahçeci diyordum..yada medıcal park bahcelıevler ulun ulug... medıcal parkı sectım..... 2 basaırısız denemem var .sımdı bahcecı ısterkennn..... karsıma yucel karaman ısmı cıktı... kendısı hakkında goruslerınız nlerdır.bana artık ngs de yapılcak ? muane ucretlımı..on gorusme var mı? yucel bey bastan sona ılgılenıyor mu? yoksa sadece 1 kere mı goruyorsunuz ? tup bebek ne kdr? yerlerı nerede ?

Açıkcası ben de burada tedavi gören arkadaşlardan geribildirim olursa çok sevineceğim...
Tedavi gören arkadaşlar, memnun musunuz?

Arkadaşlar sizi bilgilendireyim. Ben laparoskopi oldum Yücel beyde ve aynı doktorda devam etmek istedim . Aslında önce bahceciyi de görmek istedim .bahceciyi sevemedim . Ve tüp bebek tedavisinin her aşamasında yucel bey ilgilendi .yumurta toplamaya da o girdi. Az ve öz konusan bir doktor . Şu an sağlık sorunlarımdan tedaviye baslayamiyorum fiyat konusunu da tam bilmiyorum geçen sene 5.750 merkez 1.500 2000 arası ilaçlar 600 tahliller tutmuştu . Benim size tavsiyem pihtilasma testleri ve karyotip analizi ne varsa yaptırın sonra tup bebege başlayın . Ben başka merkez bilmediğim için brükselde kıyaslama yapamıyorum malasef. İnşallah hiçbir doktor eline kalmadan kendiliğinden hepimiz hamile kalırız :)

Kumral-ada cevabın için çok teşekkür ederim... İnşallah en kısa zamanda isteyen herkes de bizlerde Anne oluruz

3 kere denedim sonuc negatıf...tüp bebek için belki iyi bi yer olablır.ama orda kesinlikle ameliyat olmayın!!!!!!!!!!!!! Dünyanın parasını alıyorlar olan rezervlere oluyor...........

arkadaşlar yücel beyin istediği testleri devlet hastanesinde yaptıran var mı genetik test hariç

merhabalar. ben butun testlerımı tup e baslamadan once yaptırdım.. ama yınede herseyı bıle bıle olmadı...oysa 3 merkezlede gorustum .. hepsı cok kolay vakasınd edı.. tek eksıgımız ngs yaptırmamak oldu. kı 3 merkezde daha ılk tedavımde buna gerek gormedı.. buyuzdennnn.....sımdı ngs deneyecegım. imsi yontemı olan guzel bır merkez... ya bahceci olacak... sımdıde bruksel ı arastıracagım.. bakalım

Açıkcası ben de burada tedavi gören arkadaşlardan geribildirim olursa çok sevineceğim...
Ben cok memnun kaldim. Brükseldeki 2. Denememde hamile kaldim. Negatif olsa 3. Denememi de orda yaptirirdim. Histeroskopi operasyonumu da Yücel hoca yaptı. Hangi doktora soylediysem Yücel hoca en iyisidir operasyonu o yaptiysa iyi yapmistir dediler. Onlarla gurur duyuyorum

Emyldrm sizden de güzel haberler bekliyoruz yeni yıla müjdeli güzel haberlerle girelim inşallah
Merhaba benim transferim 21 Kasım da olacak inşallah. Yarın tekrar kontrole gidicem şuan herşey yolunda. Çikolata kistim 3.4 cm e gerilemiş çok sevindim moral oldu bana bizim tek sorunumuz bu kist çünkü.

Takip ediyorum sizleri heyecanla inşallah güzel haberler hep devam eder.

Merhaba
Yücel beye bende tavsiye üzerine gittim çok samimi ve sıcak geldi sorularınızı rahatlıkla sorup net cevaplar alabileceğiniz gereksiz fazla konuşmayı sevmeyen bir doktor. 2 negatif aşılama sonrası gittim elimde bütün tahlil tetkiklerle hepsine baktı ve tedavi planladık Ağustos ayında ilk denemem kimyasal gebelik oldu malesef. Şimdi 2.ciyi deniyoruz. Ilk tutmayınca genetik testler pihtilasma testleri istendi 2.200 tl ye merkezde yaptırdım fakat dışarıda da yaptırsak kabul ediyorlar. Histereskopi oldum rahime çizik atıldı 3.500 tl de ona ödedik. Ilk tüp bebeğe başlarken de ilaçlar + yumurta toplama + transfer ve kontroller boyunca e2 tahilleri Vs. Toplam 8.500 tl ödedik bunlara ek embriyo dondurduk onun ücretiyle falan 10 -12 bini buldu ilk aşama. Ben merkezden ve doktorumdan memnunum baştan sona kendisi ilgilendi her aşamada. Ön görüşme yok bahcecide olduğu gibi, muayene ücretli.

Rabbim bu sefer yüzünü güldürsün şöyle sevinçli haberlerini alalım. Benim sana nacizane tavsiyem olacak Transfer olduktan sonra bebekle ilgili bir şey düşünme sana yapılacak hizmetin keyfini çıkar bu zaman iyi fırsat bir daha elimize böyle fırsat geçmeye bilir gulebildigin kadar gül ufacık şeyle bile eğlenmeye bak. İnan çok işe yarıyor sonra bakmışsın anne olduğunu ogrenmissin :)

Merhaba,
Ben de ilk tup bebek tedavimi su an Bruksel Tup Bebek Merkezi'nde goruyorum. Hatta birkac saat once yumurta toplama islemim yapildi :) Ancak transfer 2-3 ay sonra gerceklesecek cunku cift tarafli cikolata kistim var ve baska uygulamalar yapilacak. Doktorum Husamettin Bey. Ozellikle kendisi doktorum olsun istedim. Bugunku toplama islemine Yucel Bey de katildi. Herkes isini ciddiye aliyor, herkes cok guler yuzlu. Gercekten memnunum. Tabi sonuc onemli :) insallah diyelim. Su ana kadar olan surec icin herkese tavsiye ederim diyebilirim.

Nasıl bir tedavi uygulayacak çikolata kisti için , geçici menapoz mu lucrin ile.

Ne güzel şeyler yazmışsın canım moral oldu valla çok sağol :) Bugün kesinleşti 21 Kasım büyük gün tek embriyo transfer edilecek yaşımdan dolayı aslında iki istemiştim :) süreci kimse bilmiyor sadece annem babam biliyor sağolsun eşimde en büyük destekçim. Bende ilkinde 5 gün evden hiç çıkmadım hatta 3. Gün evde yurumeye falan başladım bu sefer aynı hatayı yapmicam akışına bırakmak en iyisi tabiki hareketlerime dikkat ederek :) hayırlısı olsun hepimiz için..

Amin simdiden hayirli olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…