Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar merhaba :)
Bugün genetik sonuçlarımız geldi çok şükür hepsi temiz çıkmış sıkıntılı bir durum yokmuş kan pihtilasmasindan korkuyordum. Histereskopide başarılı gecmişti bi sorun yoktu. Insallah dondurulmuş embriyom bu sefer sağlıklı olarak tutunur.
Cok sevindim tahlillerinin iyi cikmasina. Insallah bu sefer olacak.

İyi geceler nasıl gidiyor gebelik ben bişey sormak istiyorum sizin ngs sonuçları kaç günde belli olmuştu bize 20 gün dediler 22 gün oldu haber bekliyorum aramadılar ben aradım sonuçlar çıkarsa biz arıcaz dediler
Merhaba sonucunuz belli oldu mu?ben de ngs yaptırmak istiyorum 5 kez düşüğüm oldu 6 7 haftalıkken kalp atışı durması sonucu, kayseride ki doktorum Brüksel tüp bebek merkezi ile anlasmaliymis,takipleri burda yapıp yumurta toplama ve transfer için oraya gonderiyormus. Ngs için ne kadar ücret ödediniz acaba ekstra?
Toplamda ne kadara mal oldu ? Sonuç ne ? Size neden ngs onerdiler?

Bizede 15 gün denilmişti 20 günü geçerken aradılar. Yakındır aramaları. İnşallah olumlu sonuç alırsınız beklemeye değer.
Önümüzdeki hafta kese göreceğiz inşallah.
Merhabalar ,sizde ngs yaptırdınız heralde bana biraz surecten bahseder misiniz ?allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin düşük olmasaydı benim de muhtemel doğumum 24 mayıstı ama 5 gün geriden geliyordu :KK43:(

Merhaba, ngs testinde embriyo basına bizden 500 dolar alındı Rabbim güzel yazı yazsın inşallah. Demekki nasibi yokmuş üzülmeyin. Bizde 2 aşılama 4 tüp bebek denemesi sonucunda ilk kez hamile kaldım. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim.

Aslında bende gözle görülmeyecegini düşünüyorum ama beta hcg yükseldi ya hani öyle ağrı sıkıştırıp o parçanın düşmesiyle geçince acaba mı dedim
Benim kimyasalda da öyle yoğun pıhtılar gelmişti muhtemelen rahim kalinlastigi ve kan uzun süre beklediği için öyle oluyor ama bi doktorum eğer 100 leri geçmişse bana göre kimyasal değil bariz düşüktür demişti embriyo olmasa o kadar yükselmez demişti. Kısmet değilmiş .inşallah bidahaki sefere kucağınıza alırsınız sağlıkla.

Benim kimyasalda da öyle yoğun pıhtılar gelmişti muhtemelen rahim kalinlastigi ve kan uzun süre beklediği için öyle oluyor ama bi doktorum eğer 100 leri geçmişse bana göre kimyasal değil bariz düşüktür demişti embriyo olmasa o kadar yükselmez demişti. Kısmet değilmiş .inşallah bidahaki sefere kucağınıza alırsınız sağlıkla.
Benim değerim 545 e kadar çıkmıştı ama vajinal ultrasonda kese görünmedi sonrada değer yavaş yavaş düşmeye başladı zaten. Hayırlısı olsun ne diyeyim Rabbim beterinden korusun. Teşekkür ederim güzel dileklerin için Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

Merhaba sonucunuz belli oldu mu?ben de ngs yaptırmak istiyorum 5 kez düşüğüm oldu 6 7 haftalıkken kalp atışı durması sonucu, kayseride ki doktorum Brüksel tüp bebek merkezi ile anlasmaliymis,takipleri burda yapıp yumurta toplama ve transfer için oraya gonderiyormus. Ngs için ne kadar ücret ödediniz acaba ekstra?
Toplamda ne kadara mal oldu ? Sonuç ne ? Size neden ngs onerdiler?
Geçmiş olsun benim 5. Denemem hem düşüğüm oldu 9. Haftada hem de bi önceki tedavide 10 embriyoma pgt yapılınca 8 i bozuk çıktı Yücel hocada 10 dan 8 i bozuksa ngs yapmak gerek dedi embriyo başına 500 dolar ödedik 4 embriyo gönderdik 1 tanesi sağlam geldi tedavi için 6500 tl ödedik yaklaşık 1500 -2000 tl arası ilaç tuttu bu şekilde başka sorunuz olursa yardımcı olurum

Geçmiş olsun benim 5. Denemem hem düşüğüm oldu 9. Haftada hem de bi önceki tedavide 10 embriyoma pgt yapılınca 8 i bozuk çıktı Yücel hocada 10 dan 8 i bozuksa ngs yapmak gerek dedi embriyo başına 500 dolar ödedik 4 embriyo gönderdik 1 tanesi sağlam geldi tedavi için 6500 tl ödedik yaklaşık 1500 -2000 tl arası ilaç tuttu bu şekilde başka sorunuz olursa yardımcı olurum
Bugün kürtaj sonrasi kontrol için gittim kayseri memorial a doktoruma fikrini sordum ngs mi pgt mi diye hatta kayseri mi istanbul mu diye, kendi çalıştığı hastane olduğu için sanırım bişey diyemedi net. Genetik sonucunu bekleyelim gerekirse tüp bebek uzmanından fikir alırız dedi. Siz şu an hamile misiniz?

Bugün kürtaj sonrasi kontrol için gittim kayseri memorial a doktoruma fikrini sordum ngs mi pgt mi diye hatta kayseri mi istanbul mu diye, kendi çalıştığı hastane olduğu için sanırım bişey diyemedi net. Genetik sonucunu bekleyelim gerekirse tüp bebek uzmanından fikir alırız dedi. Siz şu an hamile misiniz?
Ben henüz transfere gitmedim önümüzdeki ay gidicem inşallah

Kızlar ben brüksel tüp bebek merkeizne kendi sitesinden durumumu yazdım ,geri dönüş yaparlar değil mi?
Bi de ben kayseriden geleceğim oraya, randevu almaya kalksam ne kadar sonraya randevu veriyolar.
Yaz tatilimi istanbulda geçirip işlemleri yurutsem diyorum, hemen temmuz başında başlamak için ne zaman randevu almalıyım sizce

Kızlar ben brüksel tüp bebek merkeizne kendi sitesinden durumumu yazdım ,geri dönüş yaparlar değil mi?
Bi de ben kayseriden geleceğim oraya, randevu almaya kalksam ne kadar sonraya randevu veriyolar.
Yaz tatilimi istanbulda geçirip işlemleri yurutsem diyorum, hemen temmuz başında başlamak için ne zaman randevu almalıyım sizce
İyi akşamlar ben de mail atmıştım döndüler ve randevu için şehir dışından gidiyorum diye regl olduğum gün arayıp randevu alıyorum ertesi güne veriyorlar

BRÜKSEL TÜP BEBEK MERKEZİ İLE TANIŞMAM MAYIS AYINDA BAŞLADI...
YUMURTALARIM TOPLANDI 18 YUMURTANIN 13 TANESİ DÖLLENDİ.
SADECE 4 YUMURTAM BLAST OLDU VE DONDURULDU. BEN OHSS OLDUM SONRASINDA. VE 2 AY SONRA İLK TRANSFERİMİ OLDUM. DOKTORLAR ŞANSIMIN YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. AMA SONUÇ NEGATİF OLDU TEMMUZ AYINDA. SONRA 2 AY ARA VERDİK VE 2 EMBRİYO TRANSFER EDİLDİ. ÇOK UMUT VERDİLER GEBELİK BEKLİYORUZ DEDİLER. DÜN TEST YAPTIM KOCAMAN BİR SIFIR. BUGÜN ARAŞTIRDIM VE BEN RAHİM FİLMİ ÇEKİLMEDEN TÜP BEBEĞE BAŞLANILMAYACAĞINI ÖĞRENDİM. NE YAZIKKİ BANA RAHİM FİLMİ ÇEKİLMEDİ.... HAYIRLISI OLSUN ARAŞTIRACAĞIZ HKNIZDA TOPLANTI YAPIP DÖNECEĞİZ DEDİLER. NE ARAYAN VAAR NE SORAN.... DÜNDEN BERİ DÜNYAM BAŞIMA YIKILDI..
HEM MADDİ HEM MANEVİ OLARAK ÇOK YIPRANDIĞIMIZ BU SÜREÇTEN ELİMİZDE KOSKOCAMAN BİR SIFIR İLE ÇIKTIK.... GİDEN UMUTLARIMA MI YANAYIM.... HAYALLERİME Mİ YANAYIM.... BU YOLDA HARCADIĞIM 14BİNLİRAMAMI.... UMUTTA PARAYLA SATILIR OLDU. BEN TİCARİ BİR MAL DEĞİLİM.. BEN HASTAYIM... VE ÇOK ÜZGÜNÜM

BRÜKSEL TÜP BEBEK MERKEZİ İLE TANIŞMAM MAYIS AYINDA BAŞLADI...
YUMURTALARIM TOPLANDI 18 YUMURTANIN 13 TANESİ DÖLLENDİ.
SADECE 4 YUMURTAM BLAST OLDU VE DONDURULDU. BEN OHSS OLDUM SONRASINDA. VE 2 AY SONRA İLK TRANSFERİMİ OLDUM. DOKTORLAR ŞANSIMIN YÜKSEK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER. AMA SONUÇ NEGATİF OLDU TEMMUZ AYINDA. SONRA 2 AY ARA VERDİK VE 2 EMBRİYO TRANSFER EDİLDİ. ÇOK UMUT VERDİLER GEBELİK BEKLİYORUZ DEDİLER. DÜN TEST YAPTIM KOCAMAN BİR SIFIR. BUGÜN ARAŞTIRDIM VE BEN RAHİM FİLMİ ÇEKİLMEDEN TÜP BEBEĞE BAŞLANILMAYACAĞINI ÖĞRENDİM. NE YAZIKKİ BANA RAHİM FİLMİ ÇEKİLMEDİ.... HAYIRLISI OLSUN ARAŞTIRACAĞIZ HKNIZDA TOPLANTI YAPIP DÖNECEĞİZ DEDİLER. NE ARAYAN VAAR NE SORAN.... DÜNDEN BERİ DÜNYAM BAŞIMA YIKILDI..
HEM MADDİ HEM MANEVİ OLARAK ÇOK YIPRANDIĞIMIZ BU SÜREÇTEN ELİMİZDE KOSKOCAMAN BİR SIFIR İLE ÇIKTIK.... GİDEN UMUTLARIMA MI YANAYIM.... HAYALLERİME Mİ YANAYIM.... BU YOLDA HARCADIĞIM 14BİNLİRAMAMI.... UMUTTA PARAYLA SATILIR OLDU. BEN TİCARİ BİR MAL DEĞİLİM.. BEN HASTAYIM... VE ÇOK ÜZGÜNÜM
İyi günler sizin adınıza üzgünüm Rabbim en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasib etsin toplantıyı hemen aynı gün içinde yapmıyorlar beni de genetik test sonucu toplantı yapılıp arayacaklarını söylediler ve yaklaşık 10 gün sonra falan aradılar sizi de mutlaka ararlar benim de bi önceki tedavim de 5. gün embriyosu pgt yapılmış en iyi embriyo transfer edildi ben de doktorlarımda çok umutluyduk ama zamanı gelmeyince olmuyor Rabbim nasib etmedi negatif sonuç aldım size üzülmeyin desem de hiç işe yaramayacağını biliyorum ama dua edin sabır dileyin ben en sıkıntılı zamanlarımda ağlaya ağlaya canım yanar ama istan etmemek için sabır dilerim ve rahatlatır da merkezin sizi aramasını bekleyin gerekirse gidin orda hocayla konuşun ona göre isterseniz orda isterseniz başka bi merkezde yola devam edersiniz dualarım sizinle

X