Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Tedavileriniz hayırlı olsun arkadaşlar.
Bebeklerimizi sağlıkla ve hayırla kucaklarımıza alalım inşallah.

Senin için dua ediyorum o gün de edicem. Kimin duası kabul olur bilinmez rabbim kucağına almayı nasip etsin kafan ne kadar boş olursa o kadar iyi oluyor elimde değil diyebilirsin bende öyle diyordum ama Allah tarafından hep karşıma oyalanacak şeyler çıktı. Allah sana da bebeğine de kuvvet versin.

Ayyy Allah razı olsun canım Rabbim sanada bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin. Çok güzel insanlar tanıdım burada çok şey öğrendim iyiki varsınız :))

Kızlar dualarınıza talibim yarın kan vericem. Durumlar karışık bende yine dün 8. Günümdü açık pembe bir iki damla leke geldi. Iğne verdiler onu yaptırdım. Bugünde yine çok az kahverengi tostu şeklinde geldi. Ikı gündür idrar testi yaptım dün silik çizgi çıktı bugünde yaptım düne göre daha koyuydu. Yarın ne çıkacak merak ediyorum dua edin bana ne olur

hayırlı haberlerle gel, allah sağlıkla kucaklamayı nasip etsin canım.

İnşallah olumlu gelecek Emyldrm
Güzel haberlerini bekliyoruz canım.

Benimde böyleydi bende çok üzüldüm tutmadı diye düşündüm ama meğerse yerleşme kanamasiymis sen kalbine korku endişe yerleştirme rabbim bu sefer ol diyecek ve olacak inşallah

Benimde böyleydi bende çok üzüldüm tutmadı diye düşündüm ama meğerse yerleşme kanamasiymis sen kalbine korku endişe yerleştirme rabbim bu sefer ol diyecek ve olacak inşallah
Amin canım inşallah Rabbim bu sefer acır halime herşeyin hayırlısı tabi inşallah ol demiştir ve olmuştur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…