Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Bugün biraz kanama oldu korkudan buradaki devlet Hastanesi'ne gittim. Acilden giriş yapınca ilgilendiler buradaki hastanede kesemizi ilk defa gördüm. Minicik :) Doktor normal kese boyutları dedi ama dinlenme verdi. Dusuk tehlikesi biraz var dedi. Strese girmeyin bebekte etkileniyor dedi bende Brukseli aradım Fitili iğneye çevirdiler. Haftaya sali normalde kese gorecektik belki ozaman duyulabilir ama asıl kalp atışını bir hafta - 10 gün daha geçince duyabilirmisiz net bir şekilde.
Geçmiş olsun canım kanaman ne durumda inşallah kalp atışlarını da duyacaksınız

Çıktı sonuç bugün akşama doğru aradılar 4 Embriyodan 1 i sağlıklı 2 bozuk 1 inden alınan parça küçük olmuş o yüzden tekrar parça alınıp bakılacakmış binlerce kez çok şükür Rabbime
Gözün aydın canım çok sevindim senin adına. Hayırlısıyla transferinde gerçekleşir inşallah

Çıktı sonuç bugün akşama doğru aradılar 4 Embriyodan 1 i sağlıklı 2 bozuk 1 inden alınan parça küçük olmuş o yüzden tekrar parça alınıp bakılacakmış binlerce kez çok şükür Rabbime
Maşallah inşallah sıkı sıkıya annesine tutunacaklar bizede sevinçli haber verecek annesi inşallah

Şükürler olsun 1 sağlam embriyomuz var önümüzde ki reglle beraber gidicez transfer için senin durumun nasıl kalp atışlarını dinlediniz mi?
Çok şükür maşallah. İnşallah sizde güzel haberler vereceksiniz mübarek günlerde. Biz önceden de olsa kalp atışını duyduk malum sıkıntılı durumlar yaşadık biliyorsunuz. Hala bile devam ediyor ara ara. 2 hafta sonra biraz daha netlesecek. Beklemekle zamanımız geçiyor. İnşallah güzel haberler verirsin buradaki tüm kader dostlarımızdan iyi haberler alırız.

Birşey sormak istiyorum histereskopi olan arkadaşlarıma ben cumartesi günü oldum histereskopiyi çizik atılmış birde biraz eğrilik varmış onu düzeltmiş yücel bey. Benim hala lekelenme tarzında kanamam geliyor bu normal mi ? 4 gün oldu bugün. Opu sonrası falan hiç olmamıştı benim lekelenmem

Birşey sormak istiyorum histereskopi olan arkadaşlarıma ben cumartesi günü oldum histereskopiyi çizik atılmış birde biraz eğrilik varmış onu düzeltmiş yücel bey. Benim hala lekelenme tarzında kanamam geliyor bu normal mi ? 4 gün oldu bugün. Opu sonrası falan hiç olmamıştı benim lekelenmem
Canm 1 hafta kadar olabılıyor merak etme benmde uzun sürdü ben sormustm ama normal

Canm 1 hafta kadar olabılıyor merak etme benmde uzun sürdü ben sormustm ama normal
Anladım canım benim sağol. Kan görmekten bıktım valla kan kalmadı ya :KK43: 10 defa beta hcg verdim genetik taraması yok histereskopi öncesi derken :KK43: İnşallah son olur bunlar

X