Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Anladım canım benim sağol. Kan görmekten bıktım valla kan kalmadı ya :KK43: 10 defa beta hcg verdim genetik taraması yok histereskopi öncesi derken :KK43: İnşallah son olur bunlar
İnşallah canm..biraz müdehale oldgu ıcın kanama devam edıyo bendede mudehale oldgu ıcın uzun sürdü..asırı olmadıkca sıkıntı yok..2-3 güne kadar gecmezse ara sor sen yinede

Birşey sormak istiyorum histereskopi olan arkadaşlarıma ben cumartesi günü oldum histereskopiyi çizik atılmış birde biraz eğrilik varmış onu düzeltmiş yücel bey. Benim hala lekelenme tarzında kanamam geliyor bu normal mi ? 4 gün oldu bugün. Opu sonrası falan hiç olmamıştı benim lekelenmem
Canım çok geçmiş olsun ben de oldum benim de biraz uzun sürdü 1 hafta 10 kadar leke şeklinde gelmeye devam etti

Sağolun kızlar yardımcı oldunuz valiente valiente E elaela1223 devam ederse ariycam 1hafta ilişki yasak demişti ama ben uzun sürmez diyordum lekelenmeyi belki bu ayı değerlendiririz kendiliğinden olur bir ihtimal diye düşünmüştüm umut işte :) ...

Sağolun kızlar yardımcı oldunuz valiente valiente E elaela1223 devam ederse ariycam 1hafta ilişki yasak demişti ama ben uzun sürmez diyordum lekelenmeyi belki bu ayı değerlendiririz kendiliğinden olur bir ihtimal diye düşünmüştüm umut işte :) ...
Histereskopi sonrası kendiliğinden olanlar oldukça var inşallah sizinde öyle olur. Bende histereskopi oldum benim 3 gün sürdü ilk gün biraz fazla oldu sonra lekelenme tarzında olup bitti. Sizinde düzelir inşallah.

Histereskopi sonrası kendiliğinden olanlar oldukça var inşallah sizinde öyle olur. Bende histereskopi oldum benim 3 gün sürdü ilk gün biraz fazla oldu sonra lekelenme tarzında olup bitti. Sizinde düzelir inşallah.
İnşallah canım. Benimde çok yoğun olmadı hiç hep leke şeklinde geliyor bakalım biter belki bi kaç güne. Hayırlısı olsun..

Tedaviye tekrar ne zaman baslayacaksiniz? Rabbim yanınızda olsun inşallah. Bu sefer mucizesini kucağına alırsın.
Bu ay ki adetimle başlayacağız herşey yolunda giderse canım amin inşallah. Umutluyum olacak elbet birgün inanıyorum. Hep hayırlısı diye dua ediyorum inşallah çok beklemeden hayırlı zamanda olur.

Bu ay ki adetimle başlayacağız herşey yolunda giderse canım amin inşallah. Umutluyum olacak elbet birgün inanıyorum. Hep hayırlısı diye dua ediyorum inşallah çok beklemeden hayırlı zamanda olur.
Allah sizede yardım etsin güç versin evladınız tutunsun. Çekmeyen bilemez.

Kızlar merhaba :)
Bugün genetik sonuçlarımız geldi çok şükür hepsi temiz çıkmış sıkıntılı bir durum yokmuş kan pihtilasmasindan korkuyordum. Histereskopide başarılı gecmişti bi sorun yoktu. Insallah dondurulmuş embriyom bu sefer sağlıklı olarak tutunur.

Bugün genetik sonuçlarımız geldi çok şükür hepsi temiz çıkmış sıkıntılı bir durum yokmuş kan pihtilasmasindan korkuyordum. Histereskopide başarılı gecmişti bi sorun yoktu. Insallah dondurulmuş embriyom bu sefer sağlıklı olarak tutunur.
Allah'a şükür güzel haberler bunlar. Genetik araştırmasi size yapıldı dimi yoksa embriyoya mı ?

Ne güzel canım Rabbim bu kez sağlıkla sonuçlanmasını nasip edecek inşallah

Sağol canım. Bize yapıldı yani eşimle bana. Çok şükür bişey çıkmadı içim çok rahatladı.
Çok şükür güzel haberler bunlar. hamile haberleri çok alıyorum bu ara darısı sizlerinde haberlerini almaya. Allah olmayan ama isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah.

Çok şükür güzel haberler bunlar. hamile haberleri çok alıyorum bu ara darısı sizlerinde haberlerini almaya. Allah olmayan ama isteyen herkese versin kimsenin kucağı boş kalmasın inşallah.
Amin canım inşallah çok sağol. Sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor ?

X