Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canm cok yorma kendini ıkı gün dinlen sonra yavas yavas yaparsın şimdi yat evın ıcınde dolan tabi yoksa kabızlık sorunu oluyo..tahmın ettım zaten ılk oldugnı heyecanından..umarm hersey gonlunce olur..oyle akıntıyla fılan dusecek bısey değil canm ıcını ferah tut.sen ıkı gün dinlen sadece

Insallah guzel haberlerini aliriz canim

Bu 12 gen ne doktorlar neden soylemiyo anlamiyorum benim 5 tane bakildi. Temmuzda tedaviye baslayalim diyoruz ama birsuru sey eksik daha tahlil fln
Ben Hematoloji bölümüne gittim trombofili paneli ve Kardiyovasküler risk paneli bunları yaptir canım . Hangi 5 genine bakıldı . Bir de bunların haricinde protein s ve c ,Homosistein, lupus antikogulan bunlara da baktır .

Ben Hematoloji bölümüne gittim trombofili paneli ve Kardiyovasküler risk paneli bunları yaptir canım . Hangi 5 genine bakıldı . Bir de bunların haricinde protein s ve c ,Homosistein, lupus antikogulan bunlara da baktır .
Tmm canim onlarida yaptirayim
Mthfr a1298c, f13a1 v34l varyanti, ve faktor v g1691a bunlara bakildi o soyledigim ikisi haricinde bunlar normal cikti

dün kan verdim teşekkür ederim canım. birde troid hormonuna baktırdım daha önce baktırmamıştım. o normal çıktı bakalım diğerleri ne olacak. bende inşallah temmuzda başlayacağım tedaviye.
Hadi bakalım canim güzel sonuclarin olsun inşallah . Ben de temmuzda başlamayı düşünüyorum Allah nasip ederse

canım ben hiçbir tarama testini yaptırmadım. bu testlerin sonucu yüzde 100 güvenilir değil, kaldı ki bu testle yüksek olasılıkla bebeğin özürlü olcak vs dediklerinde kürtaj olmayacağım için yaptırma gereği duymadım. ama detaylı ultrason başka onu ihmal etme ..

Test günüm 6 sında ama çok korkuyorum 10. Gün test yap dedi acaba sabahından idrar verip akşamı kan mı versem o gün sizce ne yapayım

Test günüm 6 sında ama çok korkuyorum 10. Gün test yap dedi acaba sabahından idrar verip akşamı kan mı versem o gün sizce ne yapayım
Canım idrar testi yanıltabilir ben 10 beklemedim 8.gün yaptım ama kan yaptırdım oda garanti sonra heweslendim hep idrarda yaptırırdım günüm geçince negatifi görürdüm bu sefer pozitifi görcem diye kandan sonra öylesine yaptım bence kan yaptır

sizinde kasıklarınız şişmiydi bana sanki şiş ve dolu geliyor psikolojik mi bilmiyorum arada da adet ağrım var

Kızlar bugün 7. Günüm transferimin dayanamadım idrar baktım ikinci çizgi silik yarın kan testi yapmayı düşünüyorum normal test günümde 6 sıydı zaten o zamanda bakarım artış var mı diye

Kızlar bugün 7. Günüm transferimin dayanamadım idrar baktım ikinci çizgi silik yarın kan testi yapmayı düşünüyorum normal test günümde 6 sıydı zaten o zamanda bakarım artış var mı diye
gözün aydın canım. allah hayırla sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…