Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Melinas mom hikayesinin bir yerinde diyor ki tup bebek merkezine gittik bir sürü ilaç verdiler ilk igneyi kendime yapmak çok zordu yaptım kanadı bembeyaz gömleğime kan bulaştı gömleği kan olmadan anne olanları kıskandım :KK43:

canım inşallah bişey çıkmaz, rabbim kolaylaştırsın çabucak evladına kavuşursun dilerim.. tatil dönemi diyordun zaten, bu yola bi kere başlayınca o gücü buluyorsun. ama erteledikçe zorlaşıyor. bende ikinci tedaviyi ertelemiştim. korku, bıkkınlık herşey vardı. gömleği kan olsa da anne olanları kıskanmayalım da biz zorlukların üstesinden gelebiliriz hepimiz güçlü, çok güçlü kadınlarız.. Kumral-ada Kumral-ada

Melinas mom hikayesinin bir yerinde diyor ki tup bebek merkezine gittik bir sürü ilaç verdiler ilk igneyi kendime yapmak çok zordu yaptım kanadı bembeyaz gömleğime kan bulaştı gömleği kan olmadan anne olanları kıskandım :KK43:
Canım inşallah hiç sorun cıkmaz rabbim yardımcın olsun biz gerçekten öle badirelerden geçiyoruz ki biz cok güçlü kadınlarız ve herşey güzel olur inşallah:KK200:@eejanaika valiente valiente

canım inşallah bişey çıkmaz, rabbim kolaylaştırsın çabucak evladına kavuşursun dilerim.. tatil dönemi diyordun zaten, bu yola bi kere başlayınca o gücü buluyorsun. ama erteledikçe zorlaşıyor. bende ikinci tedaviyi ertelemiştim. korku, bıkkınlık herşey vardı. gömleği kan olsa da anne olanları kıskanmayalım da biz zorlukların üstesinden gelebiliriz hepimiz güçlü, çok güçlü kadınlarız.. Kumral-ada Kumral-ada
İnsallah canim . O gücü bulabilir miyim bilmiyorum . Ameliyat olduğumda tedavi sürecinde hatta 2 kere transferim iptal olduğunda 3.de transfere gittiğimde güçlüydum ama fasulye tanesi bile olsa kalbi durunca çok üzüldüm şimdi korkuyorum . Rabbim bütün hamileler sağlıkla kucağına almayi nasip etsin . Kiskanmak kötü anlamda değil aslında ben çok kolay hamile kalanlara imreniyorum içimden ayy ne kadar güzel diyorum . Biz uğraşıyoruz olmuyor diyorum .

İnsallah canim . O gücü bulabilir miyim bilmiyorum . Ameliyat olduğumda tedavi sürecinde hatta 2 kere transferim iptal olduğunda 3.de transfere gittiğimde güçlüydum ama fasulye tanesi bile olsa kalbi durunca çok üzüldüm şimdi korkuyorum . Rabbim bütün hamileler sağlıkla kucağına almayi nasip etsin . Kiskanmak kötü anlamda değil aslında ben çok kolay hamile kalanlara imreniyorum içimden ayy ne kadar güzel diyorum . Biz uğraşıyoruz olmuyor diyorum .
Valla doğru diyosun imren ne kelime ya bazen delirecek gibi oluyordum bu ay korunmucaz hamile kalıcam diyolar ve dedikleri gibi oluyor ama biz neler yapıyoruz sans yada kısmet artık olursa rabbim yardımcımız olsun canım benim ne kadar küçük olursa olsun kalp atışını duymuşum üzülürsün tabi ama korkma bundan sonrakide öle olucak diye birşey yok yaşadıklarımız cok zor inşallah bunlar geride kalır @dcu da cok merak ediyorum

Valla doğru diyosun imren ne kelime ya bazen delirecek gibi oluyordum bu ay korunmucaz hamile kalıcam diyolar ve dedikleri gibi oluyor ama biz neler yapıyoruz sans yada kısmet artık olursa rabbim yardımcımız olsun canım benim ne kadar küçük olursa olsun kalp atışını duymuşum üzülürsün tabi ama korkma bundan sonrakide öle olucak diye birşey yok yaşadıklarımız cok zor inşallah bunlar geride kalır valiente valiente da cok merak ediyorum
Evet canim . Arkadaşım korunurken hamile kalmış. Kaza oldu diyen de var tabi:)) inşallah canım dualariniza talibim

canım bizim özendiklerimiz sadece görebildiklerimizin güzel olmasından kaynaklanıyor. benim alt komşum bebeği yaşına girmeden (süt korur zannetmiş) hamile kaldı. şimdi 3 kızı var ama koca yok piyasada. evet bende özeniyorum kolayca hamile kalıyorlar hatta bazısı düşürmeye çalışıyor ama başaramıyor. bizde mümkün olsa ayaklarımızı tavana dikip yatcaz yeter ki düşmesin diye. ama en azından umudumuz var. zor olacak, zaman alacak belki ama tıbben yapılabilecek bişey yok denmiyor en azından. bugün çok mu iyimserim bilemedim ama sen adım adım ilerle en iyisi. şimdi sadece rahim filmine odaklan. hele bir temiz sonuçlarını al da tedavi için biz yine burdayız :KK66:

canım bütün denemeler burda mı oldu? yani belki gözden kaçan bişey vardır. ben ilk denememde neden dedim genetik istediler. hatta o zaman neden negatif olmasını bekliyorsunuz bütün testleri yapalım dedim de bu işin de bir kitabı varmış. bir sürü test var hepsini yapsak çok maliyetli olur vs bir sürü açıklama yapmıştılar. demek istediğim ısrarcı ol, gerekirse yeni yöntemlerin uygulandığı memorial gibi bir merkezle görüş canım. rabbim yardımcın olsun, gücünü arttırsın, evladına kavuşturacak yolu yakın ve kolay kılsın..
Canm benm ılk denemem kıbrıs ıkıncısı adana ucuncusude burası oldu...ılk buraya geldgmde cıkolata kıstım vardı ve amelıyat oldm..amelıyat sonrası gttgmde aybı senın soledgn gibi yapılması gereken ne varsa istedgmı soledm banada aynı cevabı verdi..hatta co culture dedım suan gerek yok dedi..kendıleri gormek ıstıyo acıkcası yanı doger merkezleri onemsemıyolar yada guvenmıyolar bılemıyorm..sankı sıfırdan baslıyomussn gibi dusunuolar...embriyo genetık ıstedm onada yok dedi..malıyet dıyorlar ama zaten bu kadar denemede yeterınce para gtti..cok fazla harcadık biz:KK43:((3 taze 3donmuş ..artk nasıl bi yol izliyecegız gercekten bılmıyorm..kendımı tanıyamıyırm su ıkı yılda okadar degstmki aldgm kılolar ve buna karsın negatıf sonuclar gercekten paikolojımı bozuyo cok üZgünüm cook........

Canm benm ılk denemem kıbrıs ıkıncısı adana ucuncusude burası oldu...ılk buraya geldgmde cıkolata kıstım vardı ve amelıyat oldm..amelıyat sonrası gttgmde aybı senın soledgn gibi yapılması gereken ne varsa istedgmı soledm banada aynı cevabı verdi..hatta co culture dedım suan gerek yok dedi..kendıleri gormek ıstıyo acıkcası yanı doger merkezleri onemsemıyolar yada guvenmıyolar bılemıyorm..sankı sıfırdan baslıyomussn gibi dusunuolar...embriyo genetık ıstedm onada yok dedi..malıyet dıyorlar ama zaten bu kadar denemede yeterınce para gtti..cok fazla harcadık biz:KK43:((3 taze 3donmuş ..artk nasıl bi yol izliyecegız gercekten bılmıyorm..kendımı tanıyamıyırm su ıkı yılda okadar degstmki aldgm kılolar ve buna karsın negatıf sonuclar gercekten paikolojımı bozuyo cok üZgünüm cook........
İnan seni hepimiz cok iyi anlıyoruz ama sakın pes etme sakın ama dinlen hemen bir daha başlama biraz kafanı toparla rabbim yardımcın olsun cok üzgünüm inan bugün hep aklımdaydın

Kızlar hepınıze ayrı ayrı teşekkür ederim iyiki varsınız..evet biz güçlü kadınların dıger kadınlardan bı tık da olsa farkmız oldgunu dusunuyorm...allah dagına gore kar verirmiş..demekki bizi güçlü görmüş..allahım beterinden korusun daha buyuk dertler vermesın inşallah..ben artk gercekten daha cabuk toparlanıyorum..her seferınde uzuntum daha az oluyo...ben oncekılerde negatıfı gorup hastaneye gttm hergun o heryerımı şişiren aylarca popomda kocaman bezeler olusturan iğneyş olmaya okadar canm acıyoduki olmdgnı bıle bıle acıyı cekıodum..bu sefer iğnem yok fitil var ama cidden bosu bosuna yapmk ıatemıyorm o yuzden kestım ılacları..cok hormon aldm..cok kılo aldım .saglıgım bozulvak ona korkuyorm..allah hayrlı evlat versın hepımıze...tek dılegım bu...ve en bastan soledgm gibi bu iş hayırlıysa olsun... Kumral-ada Kumral-ada eejanaika eejanaika bebegim ve ben4141 bebegim ve ben4141 Alya1437 Alya1437

Merhaba,
Bir kanama dönemi geçirdim ve evde yatıyordum.Sanırım atlattım kontrol sonrası işe döndüm artık.Bugün 11. haftam bitiyor.
Grubu okudum valiente valiente arkadaşım bu bizim sınavımız şükür edelim ki dermansız değil derdimiz, hepimiz düşe kalka ne yollardan geçtik, geçiyoruz...Sınavımız zor ama bizim sınavımıza tabi olmayıp daha başka sınananlarda var, elimizden geleni yapıp umut ettiğimiz sürece bebeğimizin doğumuna bir gün daha yaklaştırıyor bizi geçen her gün.Ben böyle bakmaya çalışıyorum hep. Ben sabırsız, her şeyi planlayarak programlayarak yaşayan, her şeyin bir matematiği olduğuna inanan, rutininden dışarı çıkmaktan nefret eden biriydim.2,5 sene beni o kadar değiştirdi o kadar törpüledi ki, hala da neler gösterecek bilmeden devam ediyor yolculuk.

Yılmaz Erdoğan'ın bir şiiri var "Beyaz Bir Sayfada Sana Bakmak" uzun bir şiir aslında, çok yakın buluyorum yaşadıklarıma bir kaç satırı mesela:

"uzun bir yoldan gelen,
tedariksiz katıksız bir yolcuyum.
yaralı yarasız sevdalardan geçtim,
koynumda bir beyaz kağıt boşluğu..
her şeyi anlattım
olan, olmayan, acıtan, sancıtan..
bilsem ki sana varmak içindi
bütün mola sancıları,
bütün stabilize arkadaşlıklar,
daha hızlı koşardım,
severadım gelirdim
gözlerinin mercan maviliğine."
...
"sana bakmak
bir beyaz kağıda bakmaktır
her şey olmaya hazır
sana bakmak
suya bakmaktır
gördüğün suretten utanmak
sana bakmak
bütün rastlantıları reddedip
bir mucizeyi anlamaktır
sana bakmak
Allah’a inanmaktır''

Merhaba,
Bir kanama dönemi geçirdim ve evde yatıyordum.Sanırım atlattım kontrol sonrası işe döndüm artık.Bugün 11. haftam bitiyor.
Grubu okudum valiente valiente arkadaşım bu bizim sınavımız şükür edelim ki dermansız değil derdimiz, hepimiz düşe kalka ne yollardan geçtik, geçiyoruz...Sınavımız zor ama bizim sınavımıza tabi olmayıp daha başka sınananlarda var, elimizden geleni yapıp umut ettiğimiz sürece bebeğimizin doğumuna bir gün daha yaklaştırıyor bizi geçen her gün.Ben böyle bakmaya çalışıyorum hep. Ben sabırsız, her şeyi planlayarak programlayarak yaşayan, her şeyin bir matematiği olduğuna inanan, rutininden dışarı çıkmaktan nefret eden biriydim.2,5 sene beni o kadar değiştirdi o kadar törpüledi ki, hala da neler gösterecek bilmeden devam ediyor yolculuk.

Yılmaz Erdoğan'ın bir şiiri var "Beyaz Bir Sayfada Sana Bakmak" uzun bir şiir aslında, çok yakın buluyorum yaşadıklarıma bir kaç satırı mesela:

"uzun bir yoldan gelen,
her şeyi anlattım
bütün mola sancıları,
daha hızlı koşardım,
severadım gelirdim
...
"sana bakmak
her şey olmaya hazır
sana bakmak
suya bakmaktır
sana bakmak
bir mucizeyi anlamaktır
sana bakmak
Allah’a inanmaktır''
Canım cok geçmiş olsun inşallah bir daha böle bişey yaşamazsın zor hayatımız dediğin gibi inşallah bunların hepsini atlatırız

Merhaba,

"uzun bir yoldan gelen,
her şeyi anlattım
bütün mola sancıları,
daha hızlı koşardım,
severadım gelirdim
...
"sana bakmak
her şey olmaya hazır
sana bakmak
suya bakmaktır
sana bakmak
bir mucizeyi anlamaktır
sana bakmak
Allah’a inanmaktır''
Geçmiş olsun canım. Güzel şiir için teşekkürler. Zorluklardan geçiyoruz türlü türlü, ama hepimiz için devamı aydınlık ve güzel olsun inşallah.

Merhaba,

"uzun bir yoldan gelen,
her şeyi anlattım
bütün mola sancıları,
daha hızlı koşardım,
severadım gelirdim
...
"sana bakmak
her şey olmaya hazır
sana bakmak
suya bakmaktır
sana bakmak
bir mucizeyi anlamaktır
sana bakmak
Allah’a inanmaktır''
Canm cok teşekkür ederim..allah herkese hayrlı sağlıklı evlatlar nasip etsin..buda biziö sınavımız..bu arada cok gecmıs olsun canm..inşallah birdaha olmasın rahat bi hamılelık surecın olsun ..saglıgıyla kucagına aldgn günler nasıp olsn canm..

X