Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

cnm duphalac iç bende de oldu çok korktum günde 2 şer kaşıktan 2 kez için dediler inşallah geçer hemen ama rahat ol ben stres yapmıştım kabız olunca bir de kayısı yemeye çalış olur mu iğnaşşal güzel haberlerini alalım buradan
Amin canm inşallah nasip olur güzel haberi vermek senın nası gidiyo?kac haftalık şimdi?

Kumral-ada Kumral-ada canm nerelerdesn nasılsın?umarım hersey yolundadır
İyiyim canim cok yorgun hissediyorum bu aralar kansızlık çıktı sanırım o yüzden . Aslında kan değerleri normal ama mr da çıktı .
Canım benim hayırlı ugurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Pozitifi görürsün inşallah . İnanki güzel haber verdiğinde en az senin kadar sevincem.
İstanbul nasildi soğuk muydu hava . Bende adet olunca inşallah rahim filmi cektircem . Uçak biletini kaca aldınız valiente valiente

İyiyim canim cok yorgun hissediyorum bu aralar kansızlık çıktı sanırım o yüzden . Aslında kan değerleri normal ama mr da çıktı .
Canım benim hayırlı ugurlu olsun Rabbim sağlıkla kucağına almayi nasip etsin inşallah. Pozitifi görürsün inşallah . İnanki güzel haber verdiğinde en az senin kadar sevincem.
İstanbul nasildi soğuk muydu hava . Bende adet olunca inşallah rahim filmi cektircem . Uçak biletini kaca aldınız valiente valiente
Amin canım inşallah teşekkür ederim ıyı dıleklerın ıcın..ucak bıletını ne kadara aldk hıc bılmıyorm esım aldı canm ama ucuz olmadgını bılıyorm.adetın ne zaman tatlım?

bebegim ve ben4141 bebegim ve ben4141 canımm nasılsın? Nasıl gidiyor gebelik? Her şey yolunda mı?
Ben 8+3 haftalık oldum. Kan tahlilleri yaptırdım. Her şey temiz. 11. Hafta doktor kontrolüm var sen neler yaptın
İyiyim canım cok şükür iyi gidiyo benimde bi sıkıntı yok şükür benimde 10 hafta oldu aslında benimde 11. Haftada gitmem gerekiyor doktor ameliyat olmuş o yüzden bi hafta daha attı 12.hafta gidicem sende iyisindir inşallah

Amin canım inşallah teşekkür ederim ıyı dıleklerın ıcın..ucak bıletını ne kadara aldk hıc bılmıyorm esım aldı canm ama ucuz olmadgını bılıyorm.adetın ne zaman tatlım?
Bir degisiklik olmazsa pazar günü olcam. Bizde baktık da baya pahalı geldi.

Canm malum seçim yuzunden boyle fiyatlar..sen zaten paZar regl olsan 9.gün ceklsen olur bıraz daha ılerı tarıh baksan belkı ucuza bulursun..
Aradım haftaya cumaya verdiler 7.günü . Erken değil mi aradım sordum doktorla konuştum erken olmadığını ideal gün olduğunu söyledi . Bende 9. 10. Gün diye biliyordum . Ayrıca bürün tam başlamadı adetim yarın sökülür.

Aradım haftaya cumaya verdiler 7.günü . Erken değil mi aradım sordum doktorla konuştum erken olmadığını ideal gün olduğunu söyledi . Bende 9. 10. Gün diye biliyordum . Ayrıca bürün tam başlamadı adetim yarın sökülür.
Yok canm erken deıl bıter bitmez yapılabılıo en gec 9-10.gün yapılıo sonrası yapmıyolar..yani 7 erken deıl ıdeal zaman dogru soylemsşer..anestezi almıyacakmsn?almadan yapabılıosan oyle yap ..valla ben artk anestezi almaktan resmen unutkan oldm belkı ılgısı yoktur bılmıorm ama hıc unutkanlk olmazdı bende bu ara cok fazla:KK43:( hesap ettim 8 defa anestezi almsm:KK43:

Yok canm erken deıl bıter bitmez yapılabılıo en gec 9-10.gün yapılıo sonrası yapmıyolar..yani 7 erken deıl ıdeal zaman dogru soylemsşer..anestezi almıyacakmsn?almadan yapabılıosan oyle yap ..valla ben artk anestezi almaktan resmen unutkan oldm belkı ılgısı yoktur bılmıorm ama hıc unutkanlk olmazdı bende bu ara cok fazla:KK43:( hesap ettim 8 defa anestezi almsm:KK43:
Bugün lekelenmem başladı bugünü sayarsam 7.gün yarın ilk gün sayarsam 6.gün oluyor . Şişli echomarla konuştum anesteziye gerek olmayacağını söylediler durumumu anlattım ilişkiye girebiliyorsan muayane olabiliyorsan anesteziyi gerek yok dedi . Ben acıya dayanırım ama bana bugüne kadar spekulum takılamadi bayilmadan .

Bugün lekelenmem başladı bugünü sayarsam 7.gün yarın ilk gün sayarsam 6.gün oluyor . Şişli echomarla konuştum anesteziye gerek olmayacağını söylediler durumumu anlattım ilişkiye girebiliyorsan muayane olabiliyorsan anesteziyi gerek yok dedi . Ben acıya dayanırım ama bana bugüne kadar spekulum takılamadi bayilmadan .[/QUOTEcanm ozaman alsan mı anestezi eger takılamıyosa hıc kasılma bosyere..kasılınca dogru sonuc veremeyebılıomuş..bende suan cok kotuym sabah sag sırt agrısıyla uyandım:KK43:nefes alırken bıle sızlıyo cok agrıyo:KK43:sanrm üşüttüm soguk aldm hareket edemıyorm nefes alamıyorm:KK43:((

Canm buarada bı arkadasla konstm şimdi oda orda cekılmıs agrısızmıs Kumral-ada Kumral-ada ıcın rahat olsun
Bende orda cekilcem de bana erken gibi geldi . Benim yarın adet günüm olurum büyük ihtimalle cuma günü 6.gün . Erken diye düşünüyorum arayip cumartesi olsun diycem.canım bu Arada bende hiç belirti aramamistim ama grip olmuştum sol bacagim çok ağrıdı bunlarda belirtiymis aslında . İnşallah Rabbim gönlüne göre versin

X