Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Alya canım benimde ohss riskinden dolayi transferim ertelendi .e2 en son çok yükselmişti. Allah a şükür atlatmissin ohss çok zor bir durum . İnşallah donmuslarla hamile kalırsın senin de hamileyyyiim diye mesajını goruruz

Sağol canım, amin. Çok zor geçti benim de, Allah tekrarını göstermesin ve kimseye yaşatmasın. İnşallah hepimiz mutlu haberleri paylaşırız buradan.

Kızlarrr Kumral-ada Alya1437 eejanaika hepınıze teşekkür ederim..dün gece kan verdım ben dun 7.günümdü aksam 16.99 cıktı..biraz düşük geldı bılemıyorum belkı erken dıyedir..yarın tekrarlıycam testi bakalm ne durumda..dua edın kızlar nolurr hersey yolunda olsun..

bence gayet iyi cok erken vermissin sakin moral bozma :)

ne guzel oldu masallah hepolumlu haberler cok sukur

Canım katlanarak artacak değerin, ben inanıyorum. Güzel haberinle birlikte sevineceğiz inşallah.

Kızlar cok teşekkür ederim ıyı dıleklernz ıcın inşallah katlanır değeri şimdi erken sonuc veren test yaptm bı saatlk ıdrarla silik cızgı cıktı..cok garip bi duygu gercekten inşallah devamıda guzel olur hepımızın yuzu güler inşallah

Ayy inşallah sağlıkla kucağına aldığın günleri de görürsün. Aynı yerde aynı saatlerde kan testi yaptir canım

Çok şükür canım. Değerlerin katlanarak artacak ve minikler tutunacak inşallah.

Saol canm inşallah..aksam kan vercem bakalm inşallah güzel devam eder ama hala sevınemıyorm
tatlım neden bu kadar karamsarsın? tamam kalk zıpla demiyorum ama bu kadar umutsuzluk niye? test sonucun 0.1 çıksa bile gününde test yapman gerekecekti yani o halde bile umut var senin yüksek çıktı daha da yükselecek inşallah. kaçta test yaptırcan?

Canm ne biliyim basşkalarnınkine göre düşük gözükuyo 8.gün 25di yani dün tekrar batrdk 10.gün 50 olsa az gibi işte bılmıyorm kafam karısık okumayım dıyorum dayanamıyorm okuyorm sonrada canm skılıyo elımde deilki..bugun de yaptrcam sonra hüsamattin beyın dedigi gibi oazartesi yaptrcam bu alsam 21.30verceö kan cunku ıkı gün once 16 cıktıgında 21.30da cermiştm testi

canım bak ikiye katlanması gerekiyor ya 2 günde.. sen 7.gün 16 çıktı dedin. 9.gün 32 olması gerekiyor desek sen 8.gün 25 çıktı diyorsun yani ortalamasını düşününce iki katından da çok artacak bugün yaptırırsan. ama dayanamıyoruz biliyorum aslında dişini sıkıp yarın test gününde yaptırsan keşke. ya en sakin olman gereken günlerini üzüntüyle geçiriyorsun yapma böyle

Canm benm cok saol haklısın evet olumlu dusuncem artk..hayrlısını versin rabbim.hüsamettin bey bana pazartesi yap dedıgı ıcın yarın yaptrmıycam canm..bugun yaptrayımkı pazartesi ıkı kat artma varmı onu göreym diye

tamam o zaman ama başkalarıyla kıyaslama kendini. hadi güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…