Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

bebegim ve ben4141 yücel karaman'da tedavi oldum, sonuç pozitifti ama bebeğimi 19. haftamda rahimağzı yetmezliği sebebiyle kaybettim, bi daha hamile olursam 12.haftada serklaj yapılacak canım.
dondurulmuş embriyolarım var merkezde, toparlanınca yeniden deneyeceğim inşallah. senin ilaçlarını merkez belirlemedi değil mi? sadece toplama ve transferde merkezde olacaktın yanlış hatırlamıyorsam?

Benim doktorum yücel beyle telefonda konuşuyor o derse onu yapıyor dozunu falan yücel bey ayarlıyor ama merkeze hiç gitmedim bakalım bugün gene kontrolüm war 2 gün önce yumurtalarım 12.75mm di ne kadar gelişti bilmiyorum ne kadar olunca ameliyat oluyo şuanda hiç bi bilgim yok dondurulmuş olması cok iyi tekrar iğne falan canın yanmıcak benim öle bi şansım yok eğer bunda olmazsa yaptırırsam tekrar baştan alıcaz ben pek düşünmüyorum bir daha yaptırmayı uzun bi süre cok yıprandım cok kafama taktım relaks olamadım halada aynı rabbim hayırlısını versin her zaman böle dua ettim

bebegim ve ben4141
kaçıncı günündesin? e2 değerine de bakıyorlar. inşallah bu tedavinin sonu yüzünü güldürür.
yaş kaç canım? olmazsa-birdaha falan bunları düşünme, kendini rahatlat canım, inşallah olumlu olsun.

Bugün 13 gün tatlım 32 yaşındayım e2 ye gelince benim 2 tane yumurtam olduğu için 400 cıkmıştı 2 gün önce bugün gidicem bakalım ne kadar yükselmiş e2in yüksek dedi yumurtan cok olsaydı e2 daha yüksek olurdu dedi 2 yumurtaya göre cok iyi dedi sence nasıl senin kaçtı canım

1400dü en son kontrolümde, 9 yumurta vardı canım. ben de 32yim, amh baktırmışmıydın?
inşallah güzel haberle gelirsin.

Ayyy çok daha heyecanlı olur :)) ben akademi hast. Baktırmıştım çabuk çıkmıştı sonuç
Canm bende acaba ordamı baktrsam diyorm ama nası cıkıo sonucu? Net bi şekilde aonuc cıkıyo dımı?mesela devlette ole cıkmıyo >1.20 filan cıkıyo akedemı de nasıl?genelde 2 saate cıkarıyolar sonucu akedemı nasıl?

Ben baktirdigimda 1 saat olmadan çıkmıştı . Net sonuç çıkıyor canım .

Kumral-ada iyi olmaya gayret ediyorum canım. güzel haberleri sevinçle okuyorum, tüm gebelikler sağlıkla tamamına ersin inşallah.

Alya1437 alyacığımı merak ediyorum ben de, iyidir inşallah.
Canım benim teşekkürler, iyiyim. Giremedim 1 haftadır filan. Opu'den sonra ohss nedeniyle hastanede yattım 6 gün, zordu, ama geçti çok şükür. Rabbim kimseye yaşatmasın. Çıktıktan sonra annemler geldi. Şimdi burdalar. Günler yoğun geçiyor. Transfer ertelendi. Embriyolar donduruldu. Klinik de arayıp soruyor sağolsun. Biraz dinlenip toparlanmam gerek. İğneler, hormonlar olumsuz etkiledi. Umarım sen de iyisindir. Hep dualarımdasın. @eejanaika güzel haberlerini bekliyorum tatlım. İnşallah her şey yolundadır. @dcu nasılsın canım? Heyecanla bekliyorum müjdeli haberini. Hepiniz için dua ediyorum. Allah sağlıkla, hayırla kavuştursun bebeklerimize Zorluklarını, korkularını ziyadesiyle yaşıyoruz, devamı ve sonu mutlu olsun inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…