Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

valiente valiente ya canım neden böle yapıyorsun eejanaika eejanaika dogru diyo demekki warki yüksek cıkıyo olmasa sıfır cıkar günün keyfini cıkar lütfen üzülme ya kızlar pazartesi toplamaya gidiyorum dün ilk defa e2 cok güzel cıktı bende dün sevindim bakalım inşallah 2 side döllenir dua edin sıra bana geliyo allahım yardım etsin cok zor zamanlar

valiente valiente ya canım neden böle yapıyorsun eejanaika eejanaika dogru diyo demekki warki yüksek cıkıyo olmasa sıfır cıkar günün keyfini cıkar lütfen üzülme ya kızlar pazartesi toplamaya gidiyorum dün ilk defa e2 cok güzel cıktı bende dün sevindim bakalım inşallah 2 side döllenir dua edin sıra bana geliyo allahım yardım etsin cok zor zamanlar
dur daha transferden sonra test gününe kadar beklemek var kuzum o daha zor :KK66: hayırlısıyla sende bugünleri geçeceksin canım. sağlıklı, kaliteli embriyoların olsun sıkı sıkı tutunsunlar sana inşallah

dur daha transferden sonra test gününe kadar beklemek var kuzum o daha zor :KK66: hayırlısıyla sende bugünleri geçeceksin canım. sağlıklı, kaliteli embriyoların olsun sıkı sıkı tutunsunlar sana inşallah
Aynen canım benim yumurtam az ya benimde tek sıkıntım ikiside döllencekmi korkuyorum ondan sonrası zaten yapıcak hiç bişey yok rabbime kalmış 2 tane yumurtam var e2 850 cıktı buna göre kaliteli yumrtaların dedi

Canım güzel haberlerini bekliyoruz senin de. Sağlıkla döllenir ve tutunurlar inşallah.
valiente valiente canım değerlerin artışta. Sıkma canını. Güzel olacak.

Cnm

canm verdim kan 9.gün bugun 29.24 8.gün 24,45 7. Günde 16.66 dı..yavaş ılerlıyo bakalm artk hayrlısı olsun bıdahakı kanı pazartesi vercem
Aslında erken yaparak kendimize stres yapıyoruz normalde yarın di mi test günün. Artış var Allah a şükür . Yarın da artacak inşallah .

Aslında erken yaparak kendimize stres yapıyoruz normalde yarın di mi test günün. Artış var Allah a şükür . Yarın da artacak inşallah .
Cnm normalde yarındı ama hüsamettin bey pazartesi istedi ilk verdgm kan degerını solemstm ona..o yuzden yarın yaptrmycam

Cnm normalde yarındı ama hüsamettin bey pazartesi istedi ilk verdgm kan degerını solemstm ona..o yuzden yarın yaptrmycam
Sen şu anda hamilesin inşallah sağlıklı güzel bir hamilelik yaşarsın sağlıkla kucağına alırsın .

Kızlar yarın sabah 10.30 da toplamam yapılcak cok heyecanlı ve stresliyim allahım yardım etsin yarabbim nasıl korkulardayım anlatamam beni sadece siz anlarsınız

Kızlar yarın sabah 10.30 da toplamam yapılcak cok heyecanlı ve stresliyim allahım yardım etsin yarabbim nasıl korkulardayım anlatamam beni sadece siz anlarsınız
canım gözünde büyütme yumurta toplama sırasında uyuyacaksın ve uyandığında ağrı vs olmaması için sen uyurken ağrı kesici iğne yapıyorlar zaten. inşallah kaliteli yumurtalar, kaliteli embriyolar haberi alacağız senden..

İnşallah canm sağlıklıdır inşallah degılsede allahın takdiri hayrlsı buymus derim umarm güzel haber bereblrm
öyle tabiii herşeyin en hayırlısını nasip etsin rabbim. yarın merkezde misin? benim yarın kontrolüm vardı ama saatini değiştirebilirim yada iptal etmek zorunda kalcam.

Kızlar bugun test günumdu diye verdm yıne aynı saate..olmadı yine:KK43:(artış kötü yarın arayıp bıldrcem durumu muhtemelen salı tekrar test yapmamı ıstıyecekler..sonrada ılacları keserler herhalde..ama bu bile bana umut oldu kızlar cunkü daha once bunu bile yasamadm hep sıfırdı degerım..kımyasaldan sonra hamıle kalan da cok..allah korusun inşallah dıs gebelk fılan degıldır:KK43:((((( butun degerlerımı tekrar yaZıym size
7.gün 16.66
8.gün 24.45:KK1:
9.gün 29.24
10. Gün 36.40

X