Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

:)))))canm ben daha hiç test günümü beklemedm hep erken bakıyorm dayanamıyormki..muhtemelen yine dayanamam..sen 8.günde ıdrar testimi yapmstn
canım 8 yada 9.gündü emin olamadım ama sabah ilk idrarla bakmıştım zaten silik çıkmıştı. test günü kan vermiştim

Merhaba hnmlar,hamişler inşallah Rabbim evlatlarınızı kucağınıza almayı nasip eder :) bnm bi sorum olcaktı gecenlerde amh testi yaptırdım fakat benim referanslar direkt 1,18 den başlıyor 9,16 ya kadar benim sonucumda 5,59 sizce bu değer nasıl ?

Agrrr azalmis over rezerv<0. 08
Azalmis Over rezervi 0.08-0.16
Azalmis feililite dUzeyi 0.16-1 .5
Optimal fertilite dUzeyi 1.5-5.0
YUksek dUzey(PKOS qut> 5.00

benim deger sikalam boyleydi benim 4.60 ti bence 5'59 iyi hatta yuksek bile:)

Agrrr azalmis over rezerv<0. 08
Azalmis Over rezervi 0.08-0.16
Azalmis feililite dUzeyi 0.16-1 .5
Optimal fertilite dUzeyi 1.5-5.0
YUksek dUzey(PKOS qut> 5.00

benim deger sikalam boyleydi benim 4.60 ti bence 5'59 iyi hatta yuksek bile:)
Ya referans direkt 1,18 den başlayınca kafam karıştı acıkcası ama teşekkür ederim :)

Kızlar cok canım sıkıldı benim ilk tüp bebeğimde 29 yumurtam olmuştu şimdi ise 10 günden beri iğne vuruluyorum gelişen sadece 2 tane var sağ taraftada gelişen hiç yok olan 2 tanede sadece solda cok moralim bozuldu belkide bırakırım tedaviyi yıkıldım resmen

Neden böyle olmuş ki amh kaç canım .29 dan 2 ye düşmüş . Çok yumurta olması da iyi değil aslında . Dozunu önce çok mu fazla kullanmistin
Canım ben menegon kullanıyorum ilkten 3 tozla başladı sonra 4 oldu bu akşamda 5 toz yaptı çatlamasın diye karından iğneye başlattı yaşadığın streslerden diyo doktor e2 400 cıktı yumurta başı 200 iyi kaliteli diyo ama stres yapma dondurmaya yumurtamız kalmıcak 2 tane yeterli diyo 2 yumurta olucak döllenmeme şansı olurmu bilmem kaliteli olunca döllenir dedi ama

canım havuz yaptırmayı düşünebilirsin. mesela bu tedaviden elde edilen 2 yumurta alınıp dondurulur. sonraki tedavide de elde edilenlerle işlem yapılabilir. önceki tedavide 29 yumurtanın hepsinin içi dolu muydu ki? kaç embriyon oluşmuştu?

2 tane döllenmezmi kaliteli dedi ama onları koydurcam ben bir daha düşünmüyorum yatırmayı yok hepsi embriyo olmamıştı yanlış hatırlamıyorsam 15 tanesi olmuştu canım şans 29 yumurtayla olmadı bakarsın 2 taneyle olur nasip kısmet

bu yüzden sordum zaten. benim 3 embriyom kalmıştı ilkinde olmadı kalan 2 taneden biri kaldı bak belki 30 embriyom da olsaydı yine bu embriyo koyulana kadar beklemek zorunda kalacaktım. üzme kendini, doktoruna güven canım..

Haklısın canım benim sen nasılsın kanaman durdumu aslında benim üzüldügüm şey 2 tane var zaten döllenmezse diye korkuyorum

Haklısın canım benim sen nasılsın kanaman durdumu aslında benim üzüldügüm şey 2 tane var zaten döllenmezse diye korkuyorum
iyiyim canım sağol. işte bunu anlatmaya çalışıyorum bak bu tedavi senin evladına kavuşmana vesile olacaksa 20-30 yumurtan olur biri bile döllenmez yada tutunamaz ama nasibinde bu zaman ve bu tedaviyle evladına kavuşmak varsa 2 yumurtan 2 embriyon olur sonrada sağlıkla kucağına alırsın. biraz böyle bakmaya çalış canım

Kızlar akşam akşam çok korktum kanamam oldu hemde baya kırmızı eşim geldi hemen hastaneye gittik yol zaten 1.5 saat sürüyo gidene kadar ömrümüz gitti çok şükür bebek iyi kanama alanı oluşmuş iğne verdi progestan

canım yarın merkezi de ara olur mu? bana iki iğne yaptırtmışlardı. çok geçmiş olsun dinlen iyice. ayakta kalma ve kabız olmamaya çalış.

N nesersot geçmiş olsun canım progesteron kanaması keser inşallah .
valiente nerelerdesin canım nasıl geçiyor gunlerin
Canm valla gecmek bilmıyo günlerim( zaman hıc gecmıyo bugun 5.günüm daha cok var..bi belirti fılanda yok..dün gece on dakka süren cok garip bi ağrım oldu adet agrısı gibi ama tam olarak oyle deil cok tuaftı ama belirti olarak gormuyorm ilaçlardan herhalde..2gündürde aabah kalktgmda ter içindeym bu canımı sıktı bıraz cunku adet olacagm zaman bole olur..(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…