Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım ben normalde çok heyecanlı biraz panik sayılabilecek bi tipim. ama transferlere çok rahat girdim. çünkü biliyorum ki nasibimde ne varsa o olacak. hatta anestezi bile değil sedasyon dedikleri bi hal olduğu için o tatlı sersemliği seviyorum. son transferimde anestezi uzmanı dahil bütün ekip başıma toplanmışken en çok görmek istediğim kişi sizsiniz demiştim :KK6:
Ben bu sefer dıgerlerıne gore cok daha iyiyim zaten...:))tamamen uyutmuyorlarmı?yumurta toplamadaki gibi olmuyomu?

Ben bu sefer dıgerlerıne gore cok daha iyiyim zaten...:))tamamen uyutmuyorlarmı?yumurta toplamadaki gibi olmuyomu?
öyle oluyor canım hiçbirşey görmüyorsun hissetmiyorsun ama işlem daha kısa sürdüğü için daha az uyutuluyorsun. az ilaç kullanılıyor sanırım bu yüzden opudan sonra ben çok sersemlemiştim kendime gelememiştim ama transferlerde daha çabuk kendime geldim.

Yok cnm ya malesef daha beklıorm damar yolu bulunamadı baya bekledm serum verılıyo suan dahda sıkısamadm:)

Canm iyiym cok şükür yatıyorum transfer oldu ıkı embrıyo konuldu cok sukur iyiyim..hayrlısı olsn rabbım herseyın hayrlsnı versın..
canım inşallah ikisi de tutunsun, sağlıkla kucakla yavrularını. bugünler çok önemli dinlen bolca :KK66:

X