Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

kızlar bir bebeğimin kalp atışını duyduk. diğeri gelişimini durdurmuş. 2 hafta sonra kontrol var ama büyük ihtimal tek embriyoyla yola devam.. hayırlısı böyleymiş hep hayırlısını diledim hala da rabbimden gelene razıyım

Hayırlısı olsun cnm belkide sağlıklı bir embriyo değildi yinede belli olmaz .

ne zmn kontrolün benim 20 şubatta olcak

Canö benm aynen dedıgın gibi hayrlısı buymus demekki..gerıye kalan bebegıne saglık versin ömür versin allah..peki ole kalacakmıyms orda yani gelısmemıs ya hani?
inşallah canım. zamanla yok olur bişey yapmaya gerek yok dedi canım

canım ben sadece kabız olmamaya çalıştım. kefir içtim, activia yedim. transfer belli oldu mu? hadi güzel haberlerini bekleyeceğiz artık
Kefırı bende cok sevıyorm her sabah ıcerım..persembe günü canm ama saati yarın belli olacal anestezi istedim..öbür türlü cok kasıyorm kendımı diye transfer sonrası hastanede kac saat yatırıolar?

Kefırı bende cok sevıyorm her sabah ıcerım..persembe günü canm ama saati yarın belli olacal anestezi istedim..öbür türlü cok kasıyorm kendımı diye transfer sonrası hastanede kac saat yatırıolar?
canım bende anestezi istedim. sana tavsiyem sabah randevu saatin erken olursa uyandıktan sonraki idrarını tam boşaltma. bişey yiyip içemeyeceğin için serum takıp sıkışmanı bekleyecekler. benim ilk transferimde uzun sürmüştü. ikincide sana dediğim gibi yaptım. transferden sonra 2 saat yatırıyorlar ama zaten anestezinin etkisinde olacağın içim uyuyacaksın bol bol :KK66:

N nesersot eejanaika eejanaika kızlar transfer sonrası ne yedınız ne ıctınız?ozel bişey tükettimizmi tutunma şansını arttıracak?

Ben hergun 1 dilim ananas yedim kabız olmamaya çalıştım ama ilaçlardan sanırım hafif vardı sora kendiliğinden geçti. Fazla düşünme ve olunsuz olma

Ben transferden sonra 2 saat yattım sora evdede yatmaya devam ettim çok kötü öksürüyodum 2-3 gun boyunca ama turunmaya bi zararı olmadı çok şükür

İyi akşamlar kızlar, kısaca bana fiyat bilgisi vverebilirmisiniz lütfen? Histereskopi, dna analizi, ngs , tüp bebek fiyatlarını öğrenebilirmiyim?
Benimde iki tüp benek geçmişim var ve malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Yeni tedavime yeni bir merkezle devam etme kararı aldım.bana yücel hocayı tavsiye ettiler.

İyi akşamlar kızlar, kısaca bana fiyat bilgisi vverebilirmisiniz lütfen? Histereskopi, dna analizi, ngs , tüp bebek fiyatlarını öğrenebilirmiyim?
Benimde iki tüp benek geçmişim var ve malesef ikiside düşükle sonuçlandı. Yeni tedavime yeni bir merkezle devam etme kararı aldım.bana yücel hocayı tavsiye ettiler.
canım bende yücel hocayı tavsiye ediyorum. sorduklarından aklımda kalan tüp bebek fiyatı sadece. o da sıfır tedavide bende 9bini biraz geçmişti. ama kişiden kişiye ilaçların miktarı da değiştiği için arada ne kadar fark olur bilmiyorum. çok geçmiş olsun canım rabbim inşallah hayırlı kapılar açsın önünde

5700 merkeze veriyorsun . 1500 2000 lira ilaçlar 500 600 lira tahliller
Histeroskopi fiyatını bilmiyorum .
Dna analizi dediğin eşinle kromozom testi mi eğer öyleyse devlette yaptir bence
Ngs her merkezde hemen hemen aynı sanırım ama fiyayını biliyordum unuttum

Kızlar mrb..yarın transferm olacak anestezili ve sımdı aklıma geldı..ben gece 12 den sonra bısey yeyip içmıcem ya transfer esnasında nası sıkısık olucam?

Kızlar mrb..yarın transferm olacak anestezili ve sımdı aklıma geldı..ben gece 12 den sonra bısey yeyip içmıcem ya transfer esnasında nası sıkısık olucam?
canım önceki yazdığımda da belirttim serum takacaklar. inşallah hayırlı olur tatlım sağlıkla kucağına alırsın yavrunu

canım önceki yazdığımda da belirttim serum takacaklar. inşallah hayırlı olur tatlım sağlıkla kucağına alırsın yavrunu
Canm benim cok saol ay kafamı kaldı bende hazrlan işe git yola cık:KK43:heyecandan idare edin artık:))amin cnm inşallah

Canm benim cok saol ay kafamı kaldı bende hazrlan işe git yola cık:KK43:heyecandan idare edin artık:))amin cnm inşallah
canım ben normalde çok heyecanlı biraz panik sayılabilecek bi tipim. ama transferlere çok rahat girdim. çünkü biliyorum ki nasibimde ne varsa o olacak. hatta anestezi bile değil sedasyon dedikleri bi hal olduğu için o tatlı sersemliği seviyorum. son transferimde anestezi uzmanı dahil bütün ekip başıma toplanmışken en çok görmek istediğim kişi sizsiniz demiştim :KK6:

X