Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Hiç korkma canın o kanama bu haftalarda igu insanda oluyor . Coraspin kesin kanaman kesilir inşallah coraspin çok etkili birsey zaten . Olmadi sana iğne verirler progestan. Ayaklarını yükseğe koy dinlen canim
öyle sanırım ama coraspin kestiğim halde kanama kesilmedi. hayırlısı ..

inşallah canım benim. sen nasılsın? döndün mü evine?

İyiyim cnm ben cumartesi geldim evime:) hafif kasık ağrıları devam ediyor bulantıö cok cok az oluyo iştahım açık kilo almaya başladım bugunden itibaren dikkat etmeyr başladım

4 şubatta burda gidicrm dra 20 şubattada merkezde randevum var

İyiyim cnm ben cumartesi geldim evime:) hafif kasık ağrıları devam ediyor bulantıö cok cok az oluyo iştahım açık kilo almaya başladım bugunden itibaren dikkat etmeyr başladım

4 şubatta burda gidicrm dra 20 şubattada merkezde randevum var
tam 1 ay sonraya mı çağırdı merkez?
4 şubatta burda olsaydın ne için çağırmışlardı acaba?

tam 1 ay sonraya mı çağırdı merkez?
4 şubatta burda olsaydın ne için çağırmışlardı acaba?

Ben öle istedim hüsamettin hoca istersen artık orda devam et 15 gun sonra tekrar kontrol olması kazım dedi bende 1 kontrol burda sonrakini merkezde yaptırmak istedim buraya çok güvenemiyorum

Ben öle istedim hüsamettin hoca istersen artık orda devam et 15 gun sonra tekrar kontrol olması kazım dedi bende 1 kontrol burda sonrakini merkezde yaptırmak istedim buraya çok güvenemiyorum
haklısın tatlım hem vesileyle aileni de daha sık görürsün.

kilo almak konusunda da dikkat et ben geçen tedavide tutunmayı kolaylaştırıyor diye ne dedilerse yedim sonuç fenaaaa :KK43: bu sefer hiç ekstra bişey yemedim. henüz kilo almadım sanırım ama karnım çok şiş. gazım yok ama gaz var gibi kocaman oldu.

Kızlar bugün randevum vardı. Yeterince gelişemediğini söyledi yumurtaların. 13-14mm'deler dedi. Kan aldılar, bir değişiklik olursa planda, arayacaklar. Ama aramazlarsa 2 gün daha hormon iğneleri devam. Çarşamba randevu. Cuma opu diye belirlediler. Yumurtalıklarım cevap vermiyor mu diye sordum. "Veriyor, yavaş gidebiliyor bazen" dedi. Oldu mu size, veya bildiğiniz, okuduğunuz bir örnek var mı buna benzer? Umarım hayırlısı olur.

Kızlar bugün randevum vardı. Yeterince gelişemediğini söyledi yumurtaların. 13-14mm'deler dedi. Kan aldılar, bir değişiklik olursa planda, arayacaklar. Ama aramazlarsa 2 gün daha hormon iğneleri devam. Çarşamba randevu. Cuma opu diye belirlediler. Yumurtalıklarım cevap vermiyor mu diye sordum. "Veriyor, yavaş gidebiliyor bazen" dedi. Oldu mu size, veya bildiğiniz, okuduğunuz bir örnek var mı buna benzer? Umarım hayırlısı olur.
Canm bazen olablıyo bole yavas korkma inş dedıklerı gibi olacak..zaten allah korusun tedavını ıptal ederlerdi kotu bı durum olsaydı

canım şimdi okudum. benim yumurtalar için bi gün daha ertelenmişti sanırım e2 de yeteri kadar yüksek değildi. sıkma canını tatlım güzel olacak inşallah

Kızlar slm..acil bi sorum var sıze ben yarın yanmda gotrcem ılacımı..ama ıcınde kalemi yok bunun? Adı pregon.bu kalemı merkezde vereceklermı bana?yardmcı olursanz cok sevnrm​

Kızlar slm..acil bi sorum var sıze ben yarın yanmda gotrcem ılacımı..ama ıcınde kalemi yok bunun? Adı pregon.bu kalemı merkezde vereceklermı bana?yardmcı olursanz cok sevnrm​
canım puregonu nerden aldın ki? kalemi merkez veriyor. nasıl yapacağını da uygulamalı gösteriyor endişelenme

Canm ben sehır dısından gıdıcem yarında 3.günm olcak aksam oralarda bulamam bulsam bıle pahallınolcak kendı eczanemzden aldk sımdıden onyuzden ..eger merkez vermıosa bulmaya calıscaktm gunu bırlk gıdıcez zamanda kısıtlı ondan tatlm cok saol:KK200:

X