Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

canım yapılıyor diye biliyorum ama merkeze sor yinede.

yumurta toplamayı haftaya çarşamba hatırlıyorum, zaten yumurta toplama gününden itibaren heyecan başlıyor. beni her aradıklarında brüksel tüp bebek merkezinden arıyorum demeleri bana çok uzun gelirdi bi an evvel sadede gelsinler isterdim :)
"Sadede geçin, uzatmayın" :) Ben de çok heyecanlanıyorum. Süreci ve sonucu güzel olsun inşallah. Dün akşam aradılar tekrar. Perşembe dediler. Net konuşmuyorlar. Ne rahim kalınlığını öğrenebildim net olarak, ne de yumurta sayısını. "Haftaya daha net konuşabilirim" dedi dr.

"Sadede geçin, uzatmayın" :) Ben de çok heyecanlanıyorum. Süreci ve sonucu güzel olsun inşallah. Dün akşam aradılar tekrar. Perşembe dediler. Net konuşmuyorlar. Ne rahim kalınlığını öğrenebildim net olarak, ne de yumurta sayısını. "Haftaya daha net konuşabilirim" dedi dr.
canım kontrole gittiğinde detaylıca sorarsın telefonda zaten yeterli cevabı alamazsın. ben rahim kalınlığını son kontrole gittiğimde sormuştum ama ara kontrollerde dosyamda da bakmıştım. bence şeffaf olmalılar zaten. benim bedenim, benim rahmim.. sonuç benim için anlamlı merkez için istatistiki bir kayıt sonuçta. elbette güvenerek gidiyoruz ama bilmek hakkımız

günaydınlar canımlar :KK36:

bütün gece uyuyamadım. erkenden testimi yaptırdım ve sonucum 270. ikiye katlamış bin şükür. biraz uyuyup sonra merkezi ararım. herkeslere öpücükler, sevgiler :KK200:

Ayy evet bende cok kotu olmustum ya insn kendısınnkini izleyeyince daha kotu oluyo:KK43:(icerde bişeyleri dıkmıs bende:63:
Ayy, içim kıyıldı. Neden izledin canım? Ben izleyemezdim herhalde.
Dcu sanki bende de sol yumurtalikta rahime doğru yapışıklık varmış gibi eşime diyorum ki benim rahmim delinmis :))) kafayı yedim sonra yucel beyi aradım açıkladı bana :))) ayy canım senin kistin nasıl bilmiyorum ama böyle hayvanın iç yağı gibi birşeyin içinde öbek öbek ohaa dedim :)) hiç bu kadar kötü dusunmemistim benden birseyler daha çıkarıyorlar ama ne anlamadım .
Alya ahh bu merak var ya :)) ameliyattan sonra eşim izledi yüzünün haline bakıp izlememkstim. Eşim tertemiz yaptı adam içini dedi bu kadar .

Kızlar biliyorsunuz ben de rahim kalinlasmiyor . 6 estrofem 2 climara fort bant 3 tebokan Fort kullandım adetin 20.günü 7.9 ince yani . Ben estrofem kullanmadan şimdi rahim kalınlığına baktirin örümcek adetin 13. Gunu 9mm geçen ay da böyleydi ee estrofem ben de ters etki yapıyor o zaman . Yücel beye sordum o zaman az başlayalım dedi hiç kullanmamak olmuyorMuş sanırım .

Alya1437 bol şans canım inşallah herşey yolunda ilerler, kolaylıklar dilerim sana.

Kumral-ada ben de histeroskopi videomu izlemiştim :/ bi polip alınmıştı sadece, seninki korku filmi gibidir. inşallah tedaviye gerek kalmadan hamile kalırsın canım.

Dcu sanki bende de sol yumurtalikta rahime doğru yapışıklık varmış gibi eşime diyorum ki benim rahmim delinmis :))) kafayı yedim sonra yucel beyi aradım açıkladı bana :))) ayy canım senin kistin nasıl bilmiyorum ama böyle hayvanın iç yağı gibi birşeyin içinde öbek öbek ohaa dedim :)) hiç bu kadar kötü dusunmemistim benden birseyler daha çıkarıyorlar ama ne anlamadım .
Alya ahh bu merak var ya :)) ameliyattan sonra eşim izledi yüzünün haline bakıp izlememkstim. Eşim tertemiz yaptı adam içini dedi bu kadar .
Ay cnm o sarılar bende karın yapları :olamaz: benm de ıcerde bıseylerı dolamıs ay ıcım gıttı aha dıyorum sımdı kopacak:)

günaydınlar canımlar :KK36:

bütün gece uyuyamadım. erkenden testimi yaptırdım ve sonucum 270. ikiye katlamış bin şükür. biraz uyuyup sonra merkezi ararım. herkeslere öpücükler, sevgiler :KK200:
Günaydın tatlım,
Çok sevindim. Katlana katlana artsın, sağlıklı ve güzel bir gebelik, sağlıklı ve kolay bir doğum ve sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun kucağında inşallah. Darısı hepimizin başına. Uykunu al, ararsın uyanınca :) Günün güzel geçsin :anneadayı::KK200:

Canım
Canım dcu ile siz kurtuldunuz ameliyattan. Biz de çok araştırdık ettik, "Bu konuda net bir doğru yok. Ameliyat öncesi yumurtalıkların bakalım nasıl tepki verecek" diyerek tüp bebek önerildi. İçimde hep kuşku var, keşke olup kurtulsaydım diyerek. Kistlerin yumurta kalitesini etkilediğini, gebe kalma şansını zorlaştırdığını da okudum kaç yerde. Hayırlısı inşallah. Uzun protokol devam ediyor şu an. Yücel Bey'le olan görüşmemde aldığım notları buldum geçen gün. O da uzun protokol önermiş bana. Demek ki kişiye en uygun olanını öneriyorlar. Başka endometriosis odakları veya adenomiyozis olabilir çıkardığı. Geçmiş olsun tekrar. Bana sorarsan izleme artık, içim kıyım kıyım oldu benim bile, daha okurken :))

Canım

Canım dcu ile siz kurtuldunuz ameliyattan. Biz de çok araştırdık ettik, "Bu konuda net bir doğru yok. Ameliyat öncesi yumurtalıkların bakalım nasıl tepki verecek" diyerek tüp bebek önerildi. İçimde hep kuşku var, keşke olup kurtulsaydım diyerek. Kistlerin yumurta kalitesini etkilediğini, gebe kalma şansını zorlaştırdığını da okudum kaç yerde. Hayırlısı inşallah. Uzun protokol devam ediyor şu an. Yücel Bey'le olan görüşmemde aldığım notları buldum geçen gün. O da uzun protokol önermiş bana. Demek ki kişiye en uygun olanını öneriyorlar. Başka endometriosis odakları veya adenomiyozis olabilir çıkardığı. Geçmiş olsun tekrar. Bana sorarsan izleme artık, içim kıyım kıyım oldu benim bile, daha okurken :))
Canm asenın amelıyat oncesı mutlaka tüp bebek denemen gerekır bence..benm negatıf lerim cok oldugu ıcın artk amelıyat olmalym dedim..sen suan dogru olanı yaptn..bizimde kurtjldugmz garanti değil..tekrar edebılıyo cunkü..için rahat olsn bence inş olacak ben oyle hıssedıorm..ayrıca kıstle hamıle kalanda cok..kıstin yeri boyu yapısıklık vs.bunlarda onemli herkes de bir olmuyo yani..sen olumlu dusun canm

Alya1437 bol şans canım inşallah herşey yolunda ilerler, kolaylıklar dilerim sana.

Kumral-ada ben de histeroskopi videomu izlemiştim :/ bi polip alınmıştı sadece, seninki korku filmi gibidir. inşallah tedaviye gerek kalmadan hamile kalırsın canım.

Teşekkürler canım. Amin. Hayırlısı olsun inşallah. Allah hepimize hayırlı, sağlıklı bebekler nasip etsin. Sen de dualarımdasın.

Canm asenın amelıyat oncesı mutlaka tüp bebek denemen gerekır bence..benm negatıf lerim cok oldugu ıcın artk amelıyat olmalym dedim..sen suan dogru olanı yaptn..bizimde kurtjldugmz garanti değil..tekrar edebılıyo cunkü..için rahat olsn bence inş olacak ben oyle hıssedıorm..ayrıca kıstle hamıle kalanda cok..kıstin yeri boyu yapısıklık vs.bunlarda onemli herkes de bir olmuyo yani..sen olumlu dusun canm

Canım benim, ne güzel yazmışsın. Güzel dileklerin, açıklamaların moral oldu. Almanya'dayım biliyorsun. Burda da doktorlar iki farklı görüşte. "Kesinlikle önce ameliyat ol" diyen de var, "Yumurtalıkların tedaviye tepki vermezse, yeter kalitede yumurta gelişmezse yumurtalıklar olumsuz etkilenmiş demektir. O zaman ameliyata gidilir. Ama öncesinde bir tüp bebek dene" diyen de oldu. İkincisini söyleyen yalnızca iki doktor, biri de İngiltere'de, burda bile değil. Çoğunluğu önce ameliyat diyor burda. Tekrarlama riski ameliyat emin ellerde ve excision (kesme) yöntemiyle yapıldığında çok düşük. Tek başına drenaj veya Co2 laser (yakma) tekniğinde ise nüksetme riski var, ve bu tekniklerde arkada yara tabakaları bırakıyormuş ameliyat. Bu da ağrılara neden oluyormuş. Yücel bey Excision yöntemi kullanıyor, çok hassas olan noktalarda Co2 lazere başvuruyor ki bu Avrupa ve Amerika'da, iyi cerrahlarca da bu şekilde uygulanıyor. Siz emin ellerde oldunuz ameliyatlarınızı. Nüksedeceğini hiç sanmıyorum.

P pembe ucurtma aynen öyle korku filmi izler gibi bakıyorum . Bi ara kamera dışarı çıkıyor gobegimi gördüm. Ayy içim ürperdi. Sen nasılsın canım hergün isminle dua ediyorum sana.

X