Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar merhaba, ameliyat öncesi bir döngü tüp bebek denemeye karar verdim. Doktor dün muayene etti. Uzun protokolle başlayacak sanırım. Size hangi protokol yapıldı? Burun damlası alacakmışım galiba hormon iğnelere başlamadan evvel.

Burun damlası mi neden ki

Daha once sordum mu bilmiyorum ama sorun ne sizde canim

Azosperm bizim sorun eşim küçükken inmemeiş testis ameliyatı olmuş normal çıkış tane ile 2-3 kez örnek verdi donduruldu ama yetmedi opu yapılırken onada nikro tese yapıldı inşallah 5 embriyoda sağlıkla 5. Güne gelir

canım bende araştırmalarımla aynı bilgiye ulaştım. morfoloji problemi olan erkeklerin erkek çocuklarında da aynı problemin görülme oranı çok yüksek oluyormuş. aslında sadece morfoloji değil, sayı vs diğer problemlerde genetik geçişli oluyormuş. hatta oğlum olursa ve oğlumunda çocuğu olmazsa kaygısı bile yaşadım bi dönem. sonra tabi doğmamış bebeğin bebeğini düşündüğümü farkedince ..

canım hayırlı olsun. inşallah ameliyata gerek kalmadan bebeğini kucağına alırsın. peşpeşe bekleyişlerimiz olacak desene..

Burun damlası mi neden ki
Canım sen direkt adetin 2. veya 3. günü başladıysan tedaviye, o kısa protokol oluyormuş. Bugün biraz bunları araştırdım netten. Adetin 18-21. güne denk gelen bir gün bir iğne veya iğneye mukabil burun damlasıyla başlanıyorsa bu uzun protokol oluyormuş. 21. günden başlayıp hormon iğnelerine gelince bırakılıyor mu, yoksa hala devam mı ediliyor bilmiyorum henüz. Ama takriben iki hafta kullanılıyor galiba. Endometriosis olduğu için mi uzun protokol uygulanacak acaba.

Yine de E vitaminine başladık. D de eksik eşimde, onu da alıyor. Yücel Bey morfoloji vitaminle yükselecek bir şey değil demişti.

Güldüm :)) Çok şeker :)

İnşallah canım. Siz uzun protokol mü, kısa protokol mü yaptınız önceki tedavini?
canım kısa protokol uygulandı. adetin 2.günü iğnelere başladım. uzun protokolün tercih edildiği bazı durumlar var. kısa protokolde bedene çok yükleniliyor zaten. nihai sonuç aynı. sabrım olsa bende uzun isterdim ama ben çok sabırsızım..

Bu arada bizim de morfoloji kötü, eşim varikosel ameliyatı oldu. Eşimin abilerinin çocukları var ama hepsi biraz zor oldu, onlarda da düşükler var vs sanırım biraz genetik bu..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…