Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canım şuan cok kotu oldum gercekten aglamak üzerim allahım nası bi acıdır bu başın sağolsun canım benımdiyecek bısey bulamıyorum allah sabır versin canım..allah bıdaha yaşatmasın sanada kimseyede inan cok üzgünüm şuan.......

Canim ağladım . Offf Allah im sabır versin canim benim . Yazacak teselli edecek birsey bulamıyorum . Bu da bizim sinavimiz isyan etme ne olursa olsun .

Canım basın sagolsun. Ne denebilir ki boyle tarifsiz bir acı karşısında. Allah sabır versin. Tekrar boyle bir acı yasatmasın.

canım çok çok üzüldüm yaşadıklarını sanki ben yaşamışım gibi oldum ağla canım ağla ama isyan etme meleğin seni bekleyecek ve sen bir gün bu güzel duyguları yeniden yaşayacaksın.

Off Çok üzgünüm Rabbim sabrını arttırsın sana güç versin inşallah canım başın saolsun.. hiç kolay değil tahmin ediyorum senin meleğin kadar büyük değildi belki benim meleklerim ama işte yaşadığımız acı en büyük acı oluyor bizim için.. Allah bir daha göstermesin inşallah canım..

Allah'ım! Başın sağolsun canım benim. Nur dedim adına'ya gelince gözyaşlarımı tutamadım. Senin adına ben de ağladım Geçen hafta her şey normalken birdenbire nasıl böyle oluyor? Rabbim güç kuvvet, sabır versin inşallah. Çok üzüldüm. İnşallah sağlıklı, hayırlı bir evlatla yeniden müjdelenirsin canım.

Canm neden begenmedi rahımin durumunu?kürtajlamı alakalı acaba?yumurtalıklar iyi dimi?kist fılan olusmamıs?
Kist yok ama agrinın sebebi endo odağı olabilirmış. Bu arada adana baskente gittim . Ameliyat olduğumuz için bize rapor çıkıyormus biliyor musun. V3 ben bu doktoru da çok beğeniyorum . Tavsiye ediyorum . Bundan sonra adanaya muayaneye gidicem . Mersin sevmiyorum zaten.Rahim ince çünkü kurtaj olunca kaziyorlar ya

canım rahim inceliği derken bu hep böyle miydi? yoksa tedaviler, ameliyatlar vs derken inceldi mi? şifa dilerim tatlım 3-4 ay uzun gibi geliyor ama zaman çabuk geçiyor. sende bu arada sağlığınla ilgilenirsin.

canım rahim inceliği derken bu hep böyle miydi? yoksa tedaviler, ameliyatlar vs derken inceldi mi? şifa dilerim tatlım 3-4 ay uzun gibi geliyor ama zaman çabuk geçiyor. sende bu arada sağlığınla ilgilenirsin.
Tüp bebekte igneleri yaparken gayet iyiydi ama taze embriyo transferi yapılamadı bana ohss riskin den dolayi 1 ay SONRA estrofem kullandım rahim inceydi yine transfer iptal.oldu doger ay estrofemle birlikte climara fort bant kullandım adetin 25.günü transfer yapıldı anca kalinlasti. Şimdi de baya ince çıktı .

merkez ne diyor bu durum için? genetik bir özellik mi yada ilaçlardan ne bilim hormon değerlerin oynadıysa ondan kaynaklı olabilir belki?

merkez ne diyor bu durum için? genetik bir özellik mi yada ilaçlardan ne bilim hormon değerlerin oynadıysa ondan kaynaklı olabilir belki?
Birsey demiyor canım . Rahimde bir problem mi var diyorum yapışıklık falan öyle olsa embriyo tutunamazdı diyor ama kurtajdan sonra yapışıklık olusabilirmis. İnşallah bi sıkıntı cıkmaz ama

Birsey demiyor canım . Rahimde bir problem mi var diyorum yapışıklık falan öyle olsa embriyo tutunamazdı diyor ama kurtajdan sonra yapışıklık olusabilirmis. İnşallah bi sıkıntı cıkmaz ama
tatlım embriyo transferi yapılmadan önce rahim içi bi sıvıyla yıkanıyor o da küçük yapışıklıkları açıyor diye okumuştum. için rahat etmiyorsa konuş merkezle, ne yapılması gerekiyorsa bu bekleme sürecinde halletmiş olursun

Gelecek ay rahim filmi cekilcem. Ayak parmaklarıma kadar vuran bir ağrı Allah im şifa versin .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…