Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba herkese iyi aksamlar
Ben 2 merkez arasinda kaldim.biri memorial biri bruksel.
Memorialdan randevu aldim ancak bruksele ulasamiyorum randevu almak icin.mailde gonderdim donus olmadi.sizler hangi telefon numarasindan ulasiyorsunuz?yardimci olursaniz sevinirim.
Herkesin evlat hasretinin hayirla sona ermesini dilerim.
Merhaba şimdiden hayırlı olsun tedaviniz. Ben sitelerinde yazan telefonlarından ulaşmıştım ama bir sorun mu var acaba bilemedim. Ben de şişliyle brüksel arasında kalmıştım zamanında:) ilk brüksele gittim ve çıkışta tedaviye başlamış ilaçlarımı almış olarak çıkmıştım:KK48: aminn Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah:dua:

Merhaba şimdiden hayırlı olsun tedaviniz. Ben sitelerinde yazan telefonlarından ulaşmıştım ama bir sorun mu var acaba bilemedim. Ben de şişliyle brüksel arasında kalmıştım zamanında:) ilk brüksele gittim ve çıkışta tedaviye başlamış ilaçlarımı almış olarak çıkmıştım:KK48: aminn Allah hepimize hayırlı sağlıklı evlatlar versin inşallah:dua:
Amin insAllah.
Aradim o sitedeki telefonu bikac kez acan olmadi.
Mail de gonderdim yok hic geri donen.
Nasil ulasicam bole bilemedim

Amin insAllah.
Aradim o sitedeki telefonu bikac kez acan olmadi.
Mail de gonderdim yok hic geri donen.
Nasil ulasicam bole bilemedim
Hemşirelerden birinin numarası olan arkadaşlar varsa yardımcı olurlar sanırım. Hemşirelerden ulaşabilirsiniz. Ya da özkan bey var, onun da numarası olan varsa yardımcı olurlar:KK51:

Merhaba herkese iyi aksamlar
Ben 2 merkez arasinda kaldim.biri memorial biri bruksel.
Memorialdan randevu aldim ancak bruksele ulasamiyorum randevu almak icin.mailde gonderdim donus olmadi.sizler hangi telefon numarasindan ulasiyorsunuz?yardimci olursaniz sevinirim.
Herkesin evlat hasretinin hayirla sona ermesini dilerim.
merhaba. merkezin numarası 0 (212) 213 88 88 bu numaradan mutlaka ulaşırsın. tedavin hayırlı olsun şimdiden.

Kumral-ada Kumral-ada canm benım ya inan bende sende aynı durumdaydm senın kadar heyecanlanıyodum bende..unutma sözümüz var birbirimize inşallah bır gun gercek olacak:)
Kesinlikle canım buluscaz çocuklarımız arkadaş olacak belki de hatta biraz büyüyünce Yücel amcasına gotururuz :)))) Allah ın izniyle hersey güzel olacak .

canım sen ablanda pıhtılaşma olduğundan bahsetmiştin. bu genetik bişey anladığım kadarıyla. benim 3 ablam 5 yiyenim var böyle bişey yoktu. birazda bu yüzden pıhtılaşma için işi şansa bırakıyorum galiba. tamam onlarda olmaması bende olmayacağının garantisi değil ama..

sana bişey daha sorcam. kalan 2 embriyomun dondurulmasıyla ilgili beni aradıklarında görüştüğüm embriyolog benim çok ikiz istediğimi bildiği için ikinci denemede yücel hocaya rica edersen iki embriyo yerleştirir demişti. acaba diyorum yapar mı? yücel hoca nasıl desem prosedürler konusunda çok katı gibi bi izlenimim var
Evet canim ablamda pihtilasma var. Ama 2 veya 3 olumsuz denemeden sonra istiyorlar önceden önlemini al diye dedim . Çünkü çok basit birsey iğne yapıyorsun . Sadece bu yüzden düşük yapanlar oluyor . Araştırma hastanesine gidip yaptırabilirsin .

Arkadaşlar merhaba, benim hazin bir hikayem var. Bir kızım 10 yaşında 10 ay önce sağlıklı bir kızım daha oldu. 2 ay sonra doğumundan hareketsiz olduğu için noroloji değerlendirdi ve ölümcül SMA tanısı kondu. Bebeğimi 15 gün önce kaybettim. 39 yaşındayım ama deli gibi bebek istiyorum. Eşim ikna olmadı daha. .. Bir bebek hem de sağlıklı doğurup sonra 10 aylıkken toprağa vermek çok ama çok acı. Tek şansım PGT yanı tüpbebek ile genetik materyalin kontol edilerek hamile kalmam. Brüksel tüp bebeği düşünüyorum, bilgisi tecrübesi olan var mı?

Arkadaşlar merhaba, benim hazin bir hikayem var. Bir kızım 10 yaşında 10 ay önce sağlıklı bir kızım daha oldu. 2 ay sonra doğumundan hareketsiz olduğu için noroloji değerlendirdi ve ölümcül SMA tanısı kondu. Bebeğimi 15 gün önce kaybettim. 39 yaşındayım ama deli gibi bebek istiyorum. Eşim ikna olmadı daha. .. Bir bebek hem de sağlıklı doğurup sonra 10 aylıkken toprağa vermek çok ama çok acı. Tek şansım PGT yanı tüpbebek ile genetik materyalin kontol edilerek hamile kalmam. Brüksel tüp bebeği düşünüyorum, bilgisi tecrübesi olan var mı?
Canim benim basın sağolsun Allah sabır versin. Pgt değil artık daha gelişmiş olan ngs yapılıyor . Brüksel tup bebek merkezinden memnunum.

rabbim size sabır versin, başınız sağolsun. bir kızınız var teselliniz olsun güçlü olun evvela. buradaki aktif arkadaşlarla brüksel'de tedavi oluyoruz. benim ilk denemem negatif sonuçlandı. genetik test istediler. normal çıktı çok şükür. bi problem olsaydı embriyolar pgt ile seçilecekti. yani pgt için bilgi veremem ama merkez ve doktorlardan memnunum.

Çok üzüldüm, başınız sağolsun. Ben yurt dışında yaşıyorum. Yaz tatili için geldiğimde Brüksel merkeze gittim. Yücel Bey alanında uzman, tüm sorularımı kısa ve öz fakat bir öğretmen gibi cevaplandırdı. Çalışanlar güler yüzlü, ilgili. Tek kaygım uzak mesafeden geliş gidiş yapmak zorunda olmam. Muazzam para ve zaman gerektiriyor. Türkiye'de olsaydım ilk tercihim o olurdu.

Merhaba Kızlar,
Yazmaya öyle ihtiyacım var ki bugün.
Dün bir profesöre göründüm çikolata kistleri için. Buranın önde gelen doktorlarından ve Yücel Bey de tanıyor. Kistlerin tüp bebek öncesi laparoskopik ameliyatla alınması gerekir dedi. Fakat bir kişide çikolata kisti olduğunda (bu hastalığın genel adı endometriozis) muhtemelen bağırsaklarda, karın içinde farklı odaklarda endometriozis olabilirmiş. "Ameliyat edersem ve bağırsaklarda veya karın içinde endometriozis görürsem oralara dokunmayacak ve onları almayacağım. Yumurtalıklarını hassas bir şekilde kistlerden arındırmaya çalışacağım, varsa tüplerde ve rahim etrafındaki endometriozisi temizleyeceğim çünkü ilk kaygım fertiliteyi harekete geçirmek" dedi. Eğer varsa bağırsaklarda veya karın içindeki endometriozis odaklarına dokunursa, bu komplikasyonlara neden olabilirmiş.

Bu ameliyatı olanlar, bildiğim Kumral-ada Kumral-ada , Yücel Bey böyle bir şeyden bahsetti mi canım? Ben sormuştum yazınki randevumda. "Bağırsaklarda veya başka yerde endometriozisin devamı varsa?" diye. Varsa alacağını söylemişti. @dcu siz konuştunuz mu canım ameliyatla ilgili bu konuda? Bolca dinlen, dualarım seninle. Çok kolay ve güzel geçecek inşallah.

Bir diğer sorum da şu: burdaki doktorum ameliyat sonrası 3 gün hastanede tutacakmış beni. Hastanede takip edilmem daha iyi olurmuş. Kistlerim hem sağ hem de sol yumurtalıkta. "Aynı gün çıkarmam mümkün olmayacağı gibi en az 2 veya 3 gün hastanede kalacaksınız" dedi. Dün de kötü hissediyordum kendimi ama yazmadım, bugün dayanamayıp yazıyorum. Eğer olur dersek 3 hafta sonra ameliyata alacak. Keşke Türkiye'de yaşasaydık.

Selam kızlar nasılsınız biz iyiyiz çok şükür tedaviye basliycklara şimdiden rabbim kolaylıklar versin ara ara midem bulanıyor pek giremedim

X