Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Arkadaşlar laparoskopik tüp ameliyatı olan varmı ben pazartesi günü ameliyat olacağım bilgisi olan yazabilirmi ameliyat nasıl oluyor sonrası nasıl kacgun içinde iyi olunuyor agirmi geçiyor bilgisi olan ne olur yazsın beni bilgilendirsin bende hidroselpenk var tupde enfeksiyon kislesmis
Canim ben oldum . Korkulacak birsey yok . Ameliyattan 1 gün sonra istanbuldan mersine e geldim . 1 hafta da hiçbirşeyin kalmaz . Benim için amelıyatın tek zor yani anesteziyi biraz sknti li atlattim ama bu bünyeden bünyeye değişir .

O testleri onemseme canım . Orda negatif kanda pozitif gören cok kısi var. Benim ablamda 10 gün boyunca hiçbir belirti olmamisti
canım zaten değişik bi psikolojideyim. sanki hamile olduğumu öğrenirsem üzülecekmişim gibi hissediyorum. nasıl bi bilinçaltı nasıl bi savunma mekanizması anlamadım sanırım kendimi negatife hazırlıyorum

Canim ben oldum . Korkulacak birsey yok . Ameliyattan 1 gün sonra istanbuldan mersine e geldim . 1 hafta da hiçbirşeyin kalmaz . Benim için amelıyatın tek zor yani anesteziyi biraz sknti li atlattim ama bu bünyeden bünyeye değişir .
Çok teşekkür ederim canım benim Allah razı olsun rabbim bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah..
İnşaallah benimde iyi geçer

Kan pihtilasmasina mi bakacaklar acaba . Morfoloji düzende %7 çıktı adana acibadem ve sisli memorial da %1 bize de aynı şeyi söyledi . Hatta volkan noyan da tup bebek merkezlerin ki doğru olir demişti . Bundan önceki denemelerin yol gösterici olacak doktor için . İyice arastirilip öyle başlanacak tup bebege demekki . Canım bu arada eşinle kromozom analizi yaptırın eğer yaptirmadiysaniz.
Kromozom analizni yaptrdık canım bı sorun yok cok şukur..bence benm sorunm ortada ya..kistler yuzunden tutunma olmuyo belkı karın ıcı yapısıklık fılancardır yada tuplerde sıvı bırıkmesi vs...yani embriyoyu ıcerde etkıleyen bırsey var ama ne..inşallah bulunur ne oldugu

Merhaba hanımlar bi sorum olcak 2 ay önce yaptırdığım amh test sonucum 4 tü dün yaptırdım aynı yerde 3.4 cıktı normal mi ? 2 ay içinde böyle düşmesi?

Merhaba hanımlar bi sorum olcak 2 ay önce yaptırdığım amh test sonucum 4 tü dün yaptırdım aynı yerde 3.4 cıktı normal mi ? 2 ay içinde böyle düşmesi?
Canim bu amh için verilen kanın bekleme süresi çok onemliymis o yüzden böyle çıkmış olabilir .

Hiç bi fikrim yok canım ya morelim bozuldu artık heralde 2,3 ay sonra yaptırırım farklı bi yerde senin kaçtı canım ?

eejanaika kan çıkmadan hiç bişi belli değil, hayırlısı inşallah canım.
biliyorum canım daha önce doğal yolla denediğimde 12. gün 0.1 çıkmıştı ama ben hissediyordum hamile olduğumu. bu yüzden ertesi gün bi daha kan vermiştim ve 13 çıkmıştı. kimyasal oldu ama sonuç olarak kan testi bile gününden önce yanıltıcı olabiliyormuş

Selam kızlar:KK68:İyisinizdir inşallah:KK200:

Geçmişe baktım da @Kumral-ada canım şimdi nasılsın? ama telaşlanma çoğu kişide olan birşeymiş bu.. yine de inşallah bir daha olmaz:dua:

eejanaika eejanaika canım sen nasılsın hayırlısıyla güzel sonuç alırız inşallah:KK200:

Ve diğer arkadaşlar herkes iyidir umarım:KK51:

Ben hafif bir depresyondayım sanırım:KK48: bebek konusuna biraz fazla takıldım evlilik yıldönümümüz geliyor yine bebeğimiz yok falan üzüldüm uzak kalayım dedim biraz.. hayırlısı artık ne diyelim alıştım sanıyordum alışmamışımo_O

Neyse herkese hayırlı günler:KK51:

Geçmişe baktım da @Kumral-ada canım şimdi nasılsın? ama telaşlanma çoğu kişide olan birşeymiş bu.. yine de inşallah bir daha olmaz:dua:

eejanaika eejanaika canım sen nasılsın hayırlısıyla güzel sonuç alırız inşallah:KK200:

Ben hafif bir depresyondayım sanırım:KK48: bebek konusuna biraz fazla takıldım evlilik yıldönümümüz geliyor yine bebeğimiz yok falan üzüldüm uzak kalayım dedim biraz.. hayırlısı artık ne diyelim alıştım sanıyordum alışmamışımo_O

canım nice güzel seneleriniz olsun. depresyon değildir seninki kısa bi mola istemiştir ruhun. yolumuz uzun, çetrefilli ve biz bu yolu yürümeyi seçen güçlü kadınlarız. bi gün mutlaka bizde evlat hasretimizi dindireceğiz. sen şimdi silkelen ve belkide son defa iki kişi kutlayacağınız yıldönümü için hazırlıklara başla. eşlerimiz odun gibi görünseler bile biraz dikkatle inceleyince üzerlerindeki baskı ve stresin etkileri görünüyor. bizim kadar dışa vurmasalar bile onlarda desteğe ihtiyaç duyuyor. güzel bi haftasonu kaçamağı gibi bişey hazırlayıp biraz dinlemek iyi gelebilir mesela?
ben iyiyim sonuç için son birkaç günüm kaldı. beklemedeyim..

Canim o arada bir oluyor . İnşallah hepimiz 2017 anne olacağız Allah ın izniyle .
Benim dün kahverengi biraz fazla geldi .doktora gittim dinlen ev İsi yok stres yok yat dediler . Ama stressiz olmuyor kalkıp yemeğimi hazırlayacak hiç halim yok eşime çok sinirliyim beni tek bırakıp bırakıp gidiyor ailesinin yanına. İğne vaktim geldi onu bekliyorum yok . Sakın olmam lazım ama olamıyorum . Dün gece 12 de geldi koltukta uyuyakalmisim üzerimdeki hersey terden sırılsıklam olmuş . Kanamam da oldu . Bol bol dua ediyorum . İnşallah birsey olmaz . Bu arada ben ne doluymusum konuşmaya ihtiyacım varmış döküldüm :KK48:

Canim o arada bir oluyor . İnşallah hepimiz 2017 anne olacağız Allah ın izniyle .
Benim dün kahverengi biraz fazla geldi .doktora gittim dinlen ev İsi yok stres yok yat dediler . Ama stressiz olmuyor kalkıp yemeğimi hazırlayacak hiç halim yok eşime çok sinirliyim beni tek bırakıp bırakıp gidiyor ailesinin yanına. İğne vaktim geldi onu bekliyorum yok . Sakın olmam lazım ama olamıyorum . Dün gece 12 de geldi koltukta uyuyakalmisim üzerimdeki hersey terden sırılsıklam olmuş . Kanamam da oldu . Bol bol dua ediyorum . İnşallah birsey olmaz . Bu arada ben ne doluymusum konuşmaya ihtiyacım varmış döküldüm :KK48:
canım biliyorsundur belki kahverengi kanama daha önce olan kanamanın dışarı atılması. yani kahverengiyse korkma hiç.

canım kendini üzme de yorma da, inşallah sıkıntılı zamanlar geçecek ve güzel günlerin tadını çıkaracağız. inşallah eşin de destek olur. raporun yarın mı son?

canım kendini üzme de yorma da, inşallah sıkıntılı zamanlar geçecek ve güzel günlerin tadını çıkaracağız. inşallah eşin de destek olur. raporun yarın mı son?
Benim cuma boş günüm zaten haftaya kadar okul yok . zaten 16 saat ders aldım hergün 4 saat derse giriyorum saat 10.30 da işim bitiyor .

canım nice güzel seneleriniz olsun. depresyon değildir seninki kısa bi mola istemiştir ruhun. yolumuz uzun, çetrefilli ve biz bu yolu yürümeyi seçen güçlü kadınlarız. bi gün mutlaka bizde evlat hasretimizi dindireceğiz. sen şimdi silkelen ve belkide son defa iki kişi kutlayacağınız yıldönümü için hazırlıklara başla. eşlerimiz odun gibi görünseler bile biraz dikkatle inceleyince üzerlerindeki baskı ve stresin etkileri görünüyor. bizim kadar dışa vurmasalar bile onlarda desteğe ihtiyaç duyuyor. güzel bi haftasonu kaçamağı gibi bişey hazırlayıp biraz dinlemek iyi gelebilir mesela?
ben iyiyim sonuç için son birkaç günüm kaldı. beklemedeyim..
Saol canım inşallah hayırlısıyla son bebeksiz senemiz olur.. ben dışa vurup konuşalım istedikçe eşim geçiştiriyor öyle olunca da alınıyorum:KK43: oysaki onun için de ne kadar zor olduğunu biliyorum ama o yansıtmıyor işte.. aklımda yakın bir yerlere gitmek var zaten eşimi ikna edebilirsem..

7 sindeydi sanırım canım test günün, dualarla gelecek inşallah kuzu:anne:

Canm benmde ıkı taraflı sol3.5 cıvarı sağ 2.2 :KK43:bu çikolata kisti gercekten illet bişey ya:KK43:inşallah hepımz kurtuluruz bu kıstlerden..allah emeklerımızı boşa cıkarmasın sabahın8ınden beri yollardayız hala evınıze varamadık..gercekten emeklerımız büyük inşallah karsılıgını tez vakıtte nasıp eder rabbim..canım senlede irtibatı koparmayalım olurmu?senın lac cn di kıstler?

Amin canım. Bende soldaki 4,5 veya 5cm, sağdaki 2 cm civarında. Benim de ameliyat olmam gerekiyor. İnşallah ameliyattan hayırla, sağlıkla çıkar, ardından sağlıkla, mutlulukla kavuşuruz bebeklerimize. Tabii, irtibatta olalım canım. Bazı günler yoğunluğa geliyor, açamıyorum interneti. Özelden de yazışalım gerektiğinde. Ne zaman istersen yazabilirsin. Ameliyat ne zaman?

X