Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canımm ben senınşe konusurken duydun hemsırenın yanında oturuyodum..kananaman rengi kırmızı fılan dedı o senmıssın meger:KK43:korkma canm ılaçlarnı kullan bısey olmaz allahın ıznıyle..arkadasındada kanama olmustu tup bebektı onında sındı oglu var cok tatlıs...korkma dınlen bol bol..bende amelıyat olucam ya bu hafta yada obur aykı adetle..
Canim benim inşallah güzel. Olacak senin için de . Ben hala korkuyorum. Kan pihtilasmasi olduğundan endişeliyim igneyi bıraktırdi hemşire . Dua edin kızlar .korkuyorum

Kızlar bu arada bugün keseyi gördük . Hatta kalp atışı da varmış ama duyamadik. Hüsamettin bey estrofem keselim artık dedi . Sormayı unutmuşum climara fort bant onu da mı kesmeliyim ki off kafam çok karışık . Stresliyim dua edin kızlar bana da

dcu canım sakin ameliyattan korkma. Ameliyattan 6 hafta sonra tup bebege baslayabiliyorsun. Kist tekrarlmadan tup bebege başla bence. Ameliyat olduktan 1 hafta sonra işime döndüm . Ameliyattan 1 gün sonra uçakla evime geldim.

dcu canım sakin ameliyattan korkma. Ameliyattan 6 hafta sonra tup bebege baslayabiliyorsun. Kist tekrarlmadan tup bebege başla bence. Ameliyat olduktan 1 hafta sonra işime döndüm . Ameliyattan 1 gün sonra uçakla evime geldim.
Canm korku az var cok degıl..bı hafta dınlenmem mı lazım :KK43:bı hafta cokmus ya:KK43: 3güne işe baslarm dıye dusunuyorm ben ama:KK43:bu arada bana aynı zamanda hısteroskopıde yapcak ıkısı bır arada olcak..perde alınmıstıya bılıyosun nerde alındıgını....tam alamamış pek begenmedi yücel hoca:KK43: bu arada canm dualarım seninle lorkma panık olma hersey guzel olacak sen ılaclarını alsatöa ve dınlern canm

Canm korku az var cok degıl..bı hafta dınlenmem mı lazım :KK43:bı hafta cokmus ya:KK43: 3güne işe baslarm dıye dusunuyorm ben ama:KK43:bu arada bana aynı zamanda hısteroskopıde yapcak ıkısı bır arada olcak..perde alınmıstıya bılıyosun nerde alındıgını....tam alamamış pek begenmedi yücel hoca:KK43: bu arada canm dualarım seninle lorkma panık olma hersey guzel olacak sen ılaclarını alsatöa ve dınlern canm
Kuzum doktor bana 1 hafta rapor yazmisti kullandım . Sen iyi hissedersen baslayabikirsin. Hiç ama hiç korkma ameliyattan sonra o kistin orda olmadığıni bilmek beni çok mutlu etmişti . Öncesinde sorunlar ortadan kalksın bence Allah ın izniyle senin de güzel haberini duycaz.

valiente valiente hayırlısı olsun canım başka bisey söyledimi doktor ayrıca senin perdemi vardı kist disinda ben onu tam bilmiyordum inşallah iyi olcak ya

valiente valiente hayırlısı olsun canım başka bisey söyledimi doktor ayrıca senin perdemi vardı kist disinda ben onu tam bilmiyordum inşallah iyi olcak ya
Canm benm perde vardı alındı bi kısmı ama yucel hoca tan alınmamıs dedı aynı zamanda histeroskopıde yapalm dedi..yanı perdeyi laparoskopıyle alamaz o yuzden hazr lap olurken onuda hısteroskopıyle alacak..

Kızlar bu arada bugün keseyi gördük . Hatta kalp atışı da varmış ama duyamadik. Hüsamettin bey estrofem keselim artık dedi . Sormayı unutmuşum climara fort bant onu da mı kesmeliyim ki off kafam çok karışık . Stresliyim dua edin kızlar bana da
canım bant ne için? sen gebelik testi için merkezi aradığında mı bu bandı söylediler sana? başka neler ekleniyor?

X