Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

allah büyük canım, inşallah emeğinin karşılığını alırsın. inşallah yükselmiş değer görürüz iki gün sonra.
dediğim gibi ben negatif diye bakıyorum. eşim bu tahlil sonuçlarından hiç anlamaz ona da negatif dedim. minicik bi umut için 2gün beklemek zorunda kalıp sonra üzülsün istemedim.
rabbim büyük elbet vardır benim için bir hikmeti

allah büyük canım, inşallah emeğinin karşılığını alırsın. inşallah yükselmiş değer görürüz iki gün sonra.
canım yarın test sonucunu aldığımızda eşimle merkeze gidip hüsamettin beyle görüşmek istiyoruz. neden negatif oldu bundan sonraki süreç vs kafamızdaki sorular için yüzyüze görüşmek istiyoruz ama kafama takıldı ücret talep ederler mi acaba bi fikrin var mı?

canım yarın test sonucunu aldığımızda eşimle merkeze gidip hüsamettin beyle görüşmek istiyoruz. neden negatif oldu bundan sonraki süreç vs kafamızdaki sorular için yüzyüze görüşmek istiyoruz ama kafama takıldı ücret talep ederler mi acaba bi fikrin var mı?
canım, bilemiyorum ama sonuçta bi tedaviden çıktınız ve orda dondurulmuş embriyo var, tedavi devam edecek. herhalde talep etmezler diye düşünüyorum.

inşallah çabucak gelsin mucizen, annesini-babasını daha fazla bekletmesin inşallah.

canım, bilemiyorum ama sonuçta bi tedaviden çıktınız ve orda dondurulmuş embriyo var, tedavi devam edecek. herhalde talep etmezler diye düşünüyorum.

inşallah çabucak gelsin mucizen, annesini-babasını daha fazla bekletmesin inşallah.
inşallah tatlım bende öyle düşünüyorum da bakalım neler diyecekler. sen nasılsın bebiş nasıl?

eejanaika canım bence de ücret talep etmezler .sonuçta bu da tedavinin bir parçasi. İnşallah yarın değerin artmış olur canım .

Aa evet pardn cnm inşallah ameliytn iyi geçer perdede vardı demi.ama umidmzi kesmeyelim cok araştırıyorum çikolata kisti olup hamile kalan çok kişi var

kızlar merhaba. bu sabah kanamam başladı yine de kan verdim merkez ister diye düşündüm. yani umut yok. ilginize teşekkür ederim. ynshira canım senden güzel haberler bekliyoruz tatlım

Canm cokmu kanamn ben senden umitliyim daha ya.ama herşeyin hayırlısı benide bi heycan bastı anlatamam korku ve heyecan bir arada

Canm cokmu kanamn ben senden umitliyim daha ya.ama herşeyin hayırlısı benide bi heycan bastı anlatamam korku ve heyecan bir arada
canım işlemin kendisinden korkuyorsan çok basit diyorlar. sonrası için korkuyorsan allah ne yazdıysa o olacak. bir evladımız olacaksa ruhu yaratılmışsa vakti geldiğinde olacak. biz elimizden geleni yapmakla yükümlüyüz elbette ama sakinleşmeye çalış. bide bugün çık gez, evinin ihtiyaçlarını gör ki bikaç gün çıkamayacaksın ya ...

Aynen canm rabbim ne yazdıysa onu yasiycaz . daraldim evde bugün sırf dolaşmaya cikicam bunaldm iyice yemek olayını takmiyorum.senin sonuç ciktimi kanamn çok deilse daha ümit olabilir

X