Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Hoş bulduk benim Hikayem çok uzun yaş 32 8 senedir evliyim 3 düşügüm var ameliyatları var cukulata kistinden
canım beni kadın doğum doktorum yönlendirdi. kendi yakınım olsan yücel beye gönderirdim dedi. özellikle rahimle alakalı sorunlarda yücel hoca çok başarılı. geri kalan kısım laboratuarda hallediliyor. merkezin laboratuarıda başarılı. merkezin hastaları burda çok aktif değil hatta ben bayram günü ilk muayeneye gittiğimde epey kalabalıktı ve bu kadar insan niye hiç sosyal medyada bişey yazmıyor diye düşünmüştüm. şimdi transfer sonrası beklemedeyim. aramızda hamile arkadaşlarda var önceki sayfalara baktıysan görmüşsündür. senin için en doğru karar neyse onu vermeni hayırlısıyla çabucak bir evlada sahip olmanı dilerim ..

Geçmiş olsun canım. Stres yapma, inşallah sağlıkla tutunuyordur bebeğin. Yol uzunsa dur kalklarla birlikte debriyajdan sol ayak epey yoruluyor düz viteste. Benimki de düz. Yoğun trafiğe yakalanmamaya çalış canım

Saol canm tesekkur ederım inş hersey guzel olacak hepımzı ıcın
valiente geçmiş olsun canım. Aklımdaydın bugün. Bir rota çizmişsiniz, bu önemli bir adım. Kist sol taraftaydı senin değil mi? Boyutunda değişme olmuş mu? Bana da hem histereskopi, hem laparoskopi önermişti. Bir ara bulabilirsem ilk fırsatta geleceğim Türkiye'ye bunun için. Çikolata kisti bir tane mi sende? Benim iki tarafta da var maalesef. Dualarım seninle. Allah sağlıkla ameliyatını ve tüp bebek tedavini sonuçlanırsın.

Canm benmde ıkı taraflı sol3.5 cıvarı sağ 2.2 bu çikolata kisti gercekten illet bişey yainşallah hepımz kurtuluruz bu kıstlerden..allah emeklerımızı boşa cıkarmasın sabahın8ınden beri yollardayız hala evınıze varamadık..gercekten emeklerımız büyük inşallah karsılıgını tez vakıtte nasıp eder rabbim..canım senlede irtibatı koparmayalım olurmu?senın lac cn di kıstler?

Bak canım ameliyat konusunda sana örnek olayım . Hiç ama hıc korkma işin ehlinde olacaksin ameliyatı . Sonra gelsin bebisler

Bak canım ameliyat konusunda sana örnek olayım . Hiç ama hıc korkma işin ehlinde olacaksin ameliyatı . Sonra gelsin bebisler
İnşallah canm ogünlerde gelecek inşallah:)zaten sen olmasan yücel hocadanda haberim yoktu iyiki varsın:)

İnşallah canm ogünlerde gelecek inşallah:)zaten sen olmasan yücel hocadanda haberim yoktu iyiki varsın:)
Ayy utandim . Rabbim bizi burda karsilastirdi vesile oldum sanırım . Ben çok arastirmistim.
Canım tüplerin de bir sorun yok di mi .
Peki neden ameliyat dedi sana yucel bey. Bana mesela bu kist senin yumurta kaliteni bozuyor demişti. Ben de 3 tane birbirine yapışmış şekilde kist vardı.

eejanaika canım az kaldı test gününe nasılsın . İnşallah pozitif haberini alırız .

Kumral ada geçmiş olsun canım stres yapma izin alabildiğin kadar al bence en azından şu 3 ayı bi atlatsan Allahın izniyle sonra herşey daha güzel olur insallah.
G Gelecek melegim hiç tüp denenem oldumu canm kistin kaç cm di ameliyatlar oldun

Canm en son fılm de tıkanıklk yoktu ama kıstlerımde kucuktu hatta bı taneydı şimdi nasıl hıcbılmıyorum bılıyosun benım denemelerım var hepsı negatıf oldugu ıcın alalım artık dedı..hatta 5-6tane kan tahlılı ıstedı tutunmama sevebını arastracak aynı zamanda o tahlılleri hıc bılmıyodum mesela..eşimde dün tahlıl verdı bugun sonuc cıkacak ona gore arayıp ılaca basla yada baslama diyecek..esımde son denemede morfolojı sıfır cıkmıstı ama daha once hıc ole sonuc cıkmıyodu..bızde dedık acaba bunda sıkıntımı var hoca da dedıdkı ben tup bebek merkezınde yapılanları daha dogru buluyorum dedı..düzen vs..yerlerde yapanlar her tahlılı yapıo onlar yeterı kadar bılgılı olmuyolar dedı..bakalm sonuc bugun bellı olacak ne dıyecekler merak edıyorm inşallah onda bı sıkıntı cıkmaz

Kan pihtilasmasina mi bakacaklar acaba . Morfoloji düzende %7 çıktı adana acibadem ve sisli memorial da %1 bize de aynı şeyi söyledi . Hatta volkan noyan da tup bebek merkezlerin ki doğru olir demişti . Bundan önceki denemelerin yol gösterici olacak doktor için . İyice arastirilip öyle başlanacak tup bebege demekki . Canım bu arada eşinle kromozom analizi yaptırın eğer yaptirmadiysaniz.

Teşekkür ederim canım . Evet doktor da öğle dedi dinlenmelisin diye nasıl olacak bilmiyorum ogretmenim bu rapor işi zorlayacak biraz beni

inşallah canım. iyiyim hiç bişey olmamış gibiyim hatta. sabah idrar testi yaptım erken gösterenlerden. negatif. ama niyeyse önemsemiyorum.
O testleri onemseme canım . Orda negatif kanda pozitif gören cok kısi var. Benim ablamda 10 gün boyunca hiçbir belirti olmamisti

Arkadaşlar laparoskopik tüp ameliyatı olan varmı ben pazartesi günü ameliyat olacağım bilgisi olan yazabilirmi ameliyat nasıl oluyor sonrası nasıl kacgun içinde iyi olunuyor agirmi geçiyor bilgisi olan ne olur yazsın beni bilgilendirsin bende hidroselpenk var tupde enfeksiyon kislesmis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…