Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

teşekkür ederiz teyzesi bizde iyiyizdir sanırım. senin yavrucuğun 8 gr olmuş amanda aman maşallah size
yesin onu teyzesi :)
yarın kontrol var canım, bakalım kaç gram olmuş kaç santim olmuş göreceğiz inşallah :) 2017 nisan tüp bebek anneleri topiğinde arkadaşlardan 12. haftada cinsiyetini öğrenenler olmuş ne heyecanlı...
sağlıkla doğsunlar da

Eklentiler

• upload_2016-9-29_10-7-10.png
    700 bayt · Görüntüleme: 18
sen sonucunu beklediğin günlerde içimden erkek diye geçmişti ama belki tutunamaz üzülürsün diye söylememiştim. hadi bakalım o zaman bende merakla bekliyorum.

sen sonucunu beklediğin günlerde içimden erkek diye geçmişti ama belki tutunamaz üzülürsün diye söylememiştim. hadi bakalım o zaman bende merakla bekliyorum.
10 kişiden 9u erkek diyor :) sağlıkla doğsunlar hepimizin bebeleri inşallah gerisi farketmez aslında ama insan merak etmekten de geriduramıyor. :)

10 kişiden 9u erkek diyor :) sağlıkla doğsunlar hepimizin bebeleri inşallah gerisi farketmez aslında ama insan merak etmekten de geriduramıyor. :)
ayy zaten ilk bebeğin kız annesi yada erkek annesi olmak nasıl bişey bilmiyoruz ki. sağlıklı olsun akıllı, imanlı herşeyi tastamam olsun bide yemelik yanakları olsun

aminn :) cümlemiz için inşallah canım.
sen nasılsın? çok hareket halindemisin?
yok tatlım genelde yatıyorum. arada mutfağa gidip geliyorum sıkıntıdan yemeğe vurdum kendimi. yaptığım tek iş arada çıkan bir iki bardak tabak vs makineye koymak. hiçbişey hissetmiyorum ben yaw niye böyle. arada kasık ve bel ağrısı oluyor o kadar

kabız yapmayacak şeyler ye canım. test günün ne zaman gün sayalım sana :)

gerçekten çok kötü tadı :/ haklısın canım
canım desteğin için çok teşekkür ederim. inşallah bu günler hızlıca geçsin de bende katılayım aranıza. dün eşimle hesaplıyoruz kaç gün oldu 3 mü diyoruz düşün artık o kadar zaman geçmiyor yani. oysa salı transfer oldum dün 1 bugün 2.gün..

:) inan o zaman pozitifi alınca da geçmeyecek, allah emeklerimizi boşa çıkarmasın, tüm isteyenlerin kucağı dolsun inşallah. bizlerin de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…