Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Canim ben embriyolaga sordum dediki ilk olan yani a embriyo kalitesi demek yani seninki a kalite . İkinci olan plesantayi oluşturan kısım yani sana tutunacak olan o da b kalite orta kaliteli yani. Benimde böyle embriyo var hatta ben sevinmistim sen de üzülme
bunları ilk defa duydum. nette hiçbişey yazmıyor sadece kalinkanın yazdıklarını buldum sağol canım

canım bende bunları okuduğum için endişeliyim. rabbim hayırlı etsin vardır elbet bunda da bi hayr
Endişelenme canm instagramda takip ettiğim tüp bebek annesi var onun transferinin olacağı bile meçhulmüş, hücreler bölünmüyormuş son anda bölünmüş ve şimdi bir oğlu var:nazar: sadece bölünmesi bile umut:dua: ki senin bebişlerin hiç kötü durumda değil, aynen canm aminn:KK200:

Korkuyorm bıraz ya:KK43:hem amelıyattan hemde sonrasında sıkıntı dahada buyur dıye ama bı yandanda artık olayım dıyorm dort defa tutmamasın bı sevebı olmalı..son denememde 5tane 5.gün embıryosu oldu aa kalıteydı hemde..sanrm bu seferkı denemede transferı bende anestezili istıcem cunku kendımı kasıyorm ben..sankı ole daha rahat olcak gibi..canm senjn gerıye kac tane dondurulmus embriyon kaldı?
Canim ameliyat derse eğer yucel bey hiç korkma . Sadece 1 gün sıkıntı yaşıyorsun o da çok değil . Unutma her tedavi seni bebeğine yaklastiracak Allah ın izniyle . Benim 5 embriyom kaldı şimdi . Anestezili güzelmiş uyandım yatagimdayim zaten 5dk uyuyormusuz

Endişelenme canm instagramda takip ettiğim tüp bebek annesi var onun transferinin olacağı bile meçhulmüş, hücreler bölünmüyormuş son anda bölünmüş ve şimdi bir oğlu var:nazar: sadece bölünmesi bile umut:dua: ki senin bebişlerin hiç kötü durumda değil, aynen canm aminn:KK200:
canımsın umut oldun her mesajınla. inşallah hepimiz evlatlarımızın kokusunu içimize çekicez

kızlar kimsede ses yok hayrolsun inşallah. merkezden aradılar. kalan embriyolardan biri gelişimini durdurmuştu diğerinin durumu net değildi. ikiside toparlamış kendini. gelişmiş yavrucuklarım :) iki tane buz bebeğim oldu içim biraz rahatladı.

kızlar kimsede ses yok hayrolsun inşallah. merkezden aradılar. kalan embriyolardan biri gelişimini durdurmuştu diğerinin durumu net değildi. ikiside toparlamış kendini. gelişmiş yavrucuklarım :) iki tane buz bebeğim oldu içim biraz rahatladı.
Ayy ne güzel haberr canım:KK49: maşallah bebeklerine:nazar: inşallah karnındaki yavruya kardeş olacak onlar:dua:

Kızlar 11.gün 450 13.gün 803 2 kat artmamış hüsamettin bey normal dedi ama
canım normal tabi. bilgisayar değil ki bu. ne zaman endişelendiğini söyleyeyim sana değerin 800 yerine 600 civarı olsaydı endişelenirdiler.
normalde 17.gün kese görünüyor ne zaman kontrole gitcen?

canım normal tabi. bilgisayar değil ki bu. ne zaman endişelendiğini söyleyeyim sana değerin 800 yerine 600 civarı olsaydı endişelenirdiler.
normalde 17.gün kese görünüyor ne zaman kontrole gitcen?
Canim 10 ekim de ultrason dedi hüsamettin bey . İnşallah herşey yolunda gider canım benim .bu süreçte sonuç beklemek kadar stresli... Allah yardımcımız olsun.

X