Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

@düzende yaptracakrı esim merkezı aramıs denısler yaptrmayn bız burda yapcaz zaten..fiyat duzende 150civarı orda 750denişler ondan sordum ama farklıymı merkezdekı cok detaylıymıs
Daha detaylı olabilir o zaman . Biz düzende kendi isteğimizle merkeze gitmeden önce yaptırmıştık .

Canım ismin ne senin adına okuyayım istersen özelden de yazabilirsin:KK200:
özelden yazayım dedim ama senin ayarların kapalı canım. zaten ismimle etmen şart değil sen dua et benim için olduğunu o güzel kalbinden geçir rabbim en karanlık gecede simsiyah bir kayanın üzerindeki minicik karıncayı gören rabbim duanı kime ettiğini bilmez mi :KK200:

özelden yazayım dedim ama senin ayarların kapalı canım. zaten ismimle etmen şart değil sen dua et benim için olduğunu o güzel kalbinden geçir rabbim en karanlık gecede simsiyah bir kayanın üzerindeki minicik karıncayı gören rabbim duanı kime ettiğini bilmez mi :KK200:
canım burdaki isminle 250 Rabbi Heb li Mines Salihin okudum, içimden seni geçirdim Rabbim bilir elbet:dua: inşallah hayırla sonuçlandırsın:dua::emir_bebek::KK68:

canım burdaki isminle 250 Rabbi Heb li Mines Salihin okudum, içimden seni geçirdim Rabbim bilir elbet:dua: inşallah hayırla sonuçlandırsın:dua::emir_bebek::KK68:
arkadaşım, buradaki tüm arkadaşlarım çok mutlu oldum, umuduma umut kattınız. dilerim rabbim sizlerden razı olsun ve her ne dileğiniz varsa hayra çevirip nasip etsin. sizi seviyorum :KK68:

arkadaşım, buradaki tüm arkadaşlarım çok mutlu oldum, umuduma umut kattınız. dilerim rabbim sizlerden razı olsun ve her ne dileğiniz varsa hayra çevirip nasip etsin. sizi seviyorum :KK68:
Ben de hepinizi seviyorumm :KK60: hepimiz sağlıklı hayırlı evlatlar için el açtık inşallah kabul olacak:dua: aminn Allah hepimizin gönlüne göre versin. Yarın güzel haberlerini bekliyoruz inşallah canım iyi geceler:KK200:

kızlar henüz işleme alınmadım. az önce embriyolog bilgi verdi. kaçıncı kalite diye sordum yaklaşık birinci kalite dedi. 2ab dedi. bildiğim kadarıyla bu iyi bişey değil. ayrıca diğer bebebeklerimden sadece biri kalmış o da durumu belli değil. dondurulamayabilir yani :KK43:

2ab kötü değil canim benim BC embriyolar var . Sen ona takılma ahh yanında olsaydım senin şimdi rahat ol bebisini sinirli karsilama

kızlar henüz işleme alınmadım. az önce embriyolog bilgi verdi. kaçıncı kalite diye sordum yaklaşık birinci kalite dedi. 2ab dedi. bildiğim kadarıyla bu iyi bişey değil. ayrıca diğer bebebeklerimden sadece biri kalmış o da durumu belli değil. dondurulamayabilir yani :KK43:
canım, bozma lütfen moralini. şu aşamadan sonra ona can verecek olan allah. orta kalitede tutan bebişleri biliyoruz-okuyoruz kaldı ki yaklaşık 1. kalite denmiş.
inşallah dondurulmuş kalır, o insana biraz teselli oluyor ama önemli olan birazdan sana transfer edilecek olan miniğimiz. lütfen iyi olmaya gayret et.

kızlar çıktım. ağlayarak girdim ağlayarak çıktım eşime kızdım şansıma kızdım embriyoların kötü olmasına kızdım umudum kayboldu ağlıyorum hala. çok fenayım da niye böyle oldu anlamadım

kızlar çıktım. ağlayarak girdim ağlayarak çıktım eşime kızdım şansıma kızdım embriyoların kötü olmasına kızdım umudum kayboldu ağlıyorum hala. çok fenayım da niye böyle oldu anlamadım
5. güne kadar bölünmeye devam etmiş demek ki sağlıklı, yine bölünecek büyüyecek, o şimdi seninle, üzülme -ağlama kendini yıpratma.inşallah bi güzel sonu da senden gelecek.

Zor bir psikolojideyiz hepimiz çünkü zor bir süreç canım. O yüzden daha çok etkileniyoruz herşeyden. Ama şimdi sıfırla herşeyi ve bebeğin için dua et canım aklına kötü şeyler getirme bebeğinin seninle kalması için dua edelim:dua::KK200:

5. güne kadar bölünmeye devam etmiş demek ki sağlıklı, yine bölünecek büyüyecek, o şimdi seninle, üzülme -ağlama kendini yıpratma.inşallah bi güzel sonu da senden gelecek.
inşallah canım embriyolog çok olumlu konuşmadı birazda o etkiledi sanırım. yastığım hala ıslak baya ağladım günlerin sıkıntısını akıttım sanki. anestezi uzmanı biz burda ne cler gördük doğurdular dedi bakalım artık gerisi nasip

X