Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Merhaba hanımlar bende yücel beyde ameliyatımı oldum mart ayında henüz tedavıye baslamadım sene sonu inşallah tün hamile olanları tebrik ediyorum fakat size sorum sigara kullanıyor muydunuz?
Mrb canm ne amelıyatı oldun?çiKolata kistimi vardı?

canım sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik? kendini hamile gibi hissetmeye başladın mı

Kumral-ada kutlama yapıyor sanırım
kuzum benim kafama bişey takıldı. transferde sıkışmak için serum takılıyor demiştin. peki sonra? anesteziden uyanman vs derken tuvalete çıkma işi nasıl oluyor sonda mı takıyorlar?

Kızlar çok kötüyüm . Dün dış agrisindan oldum . Birsey okur diye korkuyorum .bu zamana kadar hiç dış ağrısı cekmemistim. Dün merkez de kapaliydi bütün gün evde ağladım . Bugün aradım dış dolgusu bile yaptırabilirsiniz dediler .birsey olmaz di mi agliyorum hala . Kan testi bugün verdim az sonra çıkacak söylerim . Dua edin bana kızlar nolur . Vicdan azabı çekiyorum dış bebege zarar verir diye korkuyorum. Merkez vermez dedi dış doktoru da vermez dedi ama . Hiç nazli biri değilim aslında ama

Kan sonucum 450 kızlar .
canım değerin çok iyi maşallah. sağlıkla ilerler inşallah herşey.

ben de bayramda diş ağrısı yaşadım sanırım minik bi çürük oluşmaya başladı ama 3-4 gün hafif sızlamalarla geçti. merkez de diş doktoru da tedavinin sakıncası yok demiş, ağrın çok fazlaysa boşuna çekme canım.

canım sen nasılsın? nasıl gidiyor hamilelik? kendini hamile gibi hissetmeye başladın mı
canım, çok şükür iyiyim, bi kanama-lekelenme yaşamamam iyi olmam anlamına geliyor...
hafif bulantım var, karnım çıkmaya başladı, iğneleri kullanırken zaten göbeğim biraz büyümüştü gerçi :)
inşallah cuma günü kontrolüm var :)

sen nasılsın?

Kumral-ada canm değern cok guzel maşallah..kat kat artsn inşallah canm:) sakıncası yok dedılerse bır an once yaptr dısını canm..ıltahap bebege cok daha zararlı cunku..ilhtap olursa antıbıyotk kullanamazsnda o yuzden zaman kaybetöeden bı care bul bence

Ah canım dua edin sakıncası yok dediler ama yine de korkuyorum . Doğru düzgün sevincimi yasayamadim bile . Çikolata kisti olanlara umut oldum inşallah . Rabbim hepimize nasip etsin inşallah.

Ah canım dua edin sakıncası yok dediler ama yine de korkuyorum . Doğru düzgün sevincimi yasayamadim bile . Çikolata kisti olanlara umut oldum inşallah . Rabbim hepimize nasip etsin inşallah.
Canm benm dualarm seninle lütfen panik olma inş gececek dısınde lütfen stres yapma..zaten sakıncası olsa bi tane dr yapma derdi..film cektrmedıgb surece bısı olmaz canm korkma..amin canm ınsallah gercekten umut oldun bizlere

canım diş ağrısı çekilir mi neden bekliyorsun? hiç bişey olmaz hamileyken kadınlar ameliyat bile olabiliyor. ayrıca hamilelik ilerledikçe diş problemi çoğu kadında oluyor. kimse dişçiye gitmedi mi zannediyorsun? dişinin ağrısından yaşadığın stres daha tehlikeli böyle düşün. sonrası için de aklında olsun karanfil çiğnemek iyi geliyor ama hamilelikte karanfilin olumsuz bi etkisi var mı bilmiyorum.
bu arada değerin çok güzel. gözün aydın arkadaşım.

güzel annecik tek sıkıntın bulantı mı? başka bi sorun yoktur umarım. bulantı bebişin sana anneciğim ben buradayım deme şekli. bak hamileliğin ilk aylarında uyku fazla olur ya. bedenin önce dinleniyor sonra da son aylarda rahat uyuyamamak suretiyle uykusuzluğa bebiş doğmadan hazırlanıyorsun. rabbim herşeyi müthiş bi nizamla yaratmış. bulantı için ayranın içine bir iki damla limon çok iyi geliyor. vişne suyu ve kraker de deneyebilirsin. o çıkan karnını severim ki
ben iyiyim. heyecanlıyım. yarından sonra yemek yapamayacağım için yemek yapıyorum ufak ufak. ev işlerini hallediyorum ki yarından sonra birkaç gün bişey yapmam rahat ederim.

canım, kanama vs olmasında herşeye razıyım, çok bulantım yok sabahları az az. ah nasıl uykum geliyor :) derin derin uyuyorum...

canım hazırlıklarını yap, ilk bi kaç günü rahat geçir inşallah senden de pozitif i duyacağız :)
vişne suyu-şalgam suyu nasıl kana kana içebilirim ama biri tuzlu diğeri tatlı ikisine de temkinli yaklaşmak lazım :)
dualarım seninle canım.

vişne dondursaydın keşke. sen hangi ildesin bakayım? vişne kaynatayım sana :)
inşallah arkadaşım yarın transfer için bi engel çıkmaz benim bebeklerimde kaliteli olsun da tutunsun bana. ben ikiz olmasını çok istiyorum yahu

canımm, yapmış kadar oldun sağol, vişnem var buzlukta, annemde de vardır :) kan tahlillerinde şekerim 95 çıktı o yüzden şekerli olan herşeye temkinle yaklaşmalıymışım :/

yaş kaç? iki tane embriyo transfer ederler mi acaba? allah gönlüne göre versin canım, ikizler ne tatlı oluyor, sen güzelce bakarsın ikizlere :)

yaşım 32 ama belki tek yumurta ikizi olur yada yanlışlıkla 2 embriyo gönderiverirler
canım tatlı bişey yediğinde yanında süt, yoğurt, ayran yada tarçın tüketirsen kan şekerinin ani dalgalanmalarını önlersin aklında olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…