Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Ben 3 yıl oldum canm 2 yıldır bekliyoruz bir dusuk birde dis gebelik veya boş gebelik tarzı bisey yasadm öle dememim sebebi ilk gittgm doktr öle dedi keseyi goremedi 2. Gittgm Doktorumda keseyi gördü hem de iki tane oda boş gebelik dedi iğneyle düşürüldü ultrason görüntüsünü hala saklarim onunla teselli oluyorum :KK43:(

İdrar testi yaptım kızlar çift çizgi çıktı Allah a şükür . Rabbim hepimize nasip etsin . Dua edin bana değerim güzel güzel artsın.

Ayyy nasıl sevindim canım anlatamam ya hadi gözün aydın darısı başımıza insallahhh.dualarimiz seninle

İnşallah canm benm ya.tek transfer yapılmıştı demi sana ayrıca transferden sonra ekstra bisey yaptinmi

İnşallah canm benm ya.tek transfer yapılmıştı demi sana ayrıca transferden sonra ekstra bisey yaptinmi
Canim bana tek transfer yapıldı . Ben normalde sağlıklı beslenen biriyim oyüzden normalde ne yiyorsam onu yedim . Ananas kivi diyorlar ya yemedim ben . Yalnız yumurta toplanana kadar Ben koenzim q10 ve omega 3 kullandım

Anladım canım çok saol inşallah rabbim Pitt Pitt atan kalbini duymayida nasip etsin annesini hiç birakmasin inşallah o küçük pıtırcık:anneadayı::emir_bebek:

Canımmmm yaa cook sevındım inana zaten bılıyodum ben belırtılerınden belliydi:KK200:tebrik ederim inşallah degerlerın kat kat artar bebısının kalp atıslarını duydugun saglıkla kucagına aldıgın günlerde gelecek gercekten bızede unut oldun sabah sabah cok guzel bi haber oldu bu canım:anneadayı::anneadayı:

Canımmmm yaa cook sevındım inana zaten bılıyodum ben belırtılerınden belliydi:KK200:tebrik ederim inşallah degerlerın kat kat artar bebısının kalp atıslarını duydugun saglıkla kucagına aldıgın günlerde gelecek gercekten bızede unut oldun sabah sabah cok guzel bi haber oldu bu canım:anneadayı::anneadayı:
Canim seninle ve Ynshira ile sorunumuz hemen hemen aynı . Ben çikolata kisti olup hamile kalan gördügumde çok seviniyorum bana umut oluyor . Ben çok kafama takmıstim bu kisti bir de morfoloji eklenince çok Uzulmistum . Rabbim sağlıkla kucağımizaalmayi nasip etsin. Yücel karaman beni ameliyata ikna ederken şunu söyledi evet böyle de tup bebek deneyebilirsin ama yumurta kaliteni bozar bu kist demişti . Seninde en yakın zamanda güzel haberlerini duymak istiyorum unutma buluscaz :)

Canim seninle ve Ynshira ile sorunumuz hemen hemen aynı . Ben çikolata kisti olup hamile kalan gördügumde çok seviniyorum bana umut oluyor . Ben çok kafama takmıstim bu kisti bir de morfoloji eklenince çok Uzulmistum . Rabbim sağlıkla kucağımizaalmayi nasip etsin. Yücel karaman beni ameliyata ikna ederken şunu söyledi evet böyle de tup bebek deneyebilirsin ama yumurta kaliteni bozar bu kist demişti . Seninde en yakın zamanda güzel haberlerini duymak istiyorum unutma buluscaz :)
Evet canm aklmda inşallah buluşucaz inşallah bende sana güzel haberi verebılıcem..senın sayende yucel beyden haberım oldu benım ılk senle bıldım yoksa bambaska kişileri dusunuyodum inşallah senınle tanısmam vesıle olcak guzel seylere:)amelıyat fıkrı hıc ama hıc aklmda yoktu yücel beyı arastrdıktan sonra bu fıkır bana cok mantıklı gelmıstı hayrlısı olsun hakkımda hepımızın hakkında...kan vermeye ne zaman gıdeceksın canm?

Evet canm aklmda inşallah buluşucaz inşallah bende sana güzel haberi verebılıcem..senın sayende yucel beyden haberım oldu benım ılk senle bıldım yoksa bambaska kişileri dusunuyodum inşallah senınle tanısmam vesıle olcak guzel seylere:)amelıyat fıkrı hıc ama hıc aklmda yoktu yücel beyı arastrdıktan sonra bu fıkır bana cok mantıklı gelmıstı hayrlısı olsun hakkımda hepımızın hakkında...kan vermeye ne zaman gıdeceksın canm?
Ben Adana bana ameliyat dediğinde burda sormuştum bi topik te birisi dediki bu işte en iyi yucel karaman o günden sonra çok araştırdım bi kaç kişi vardı aklımda sonra istanbula gittim yucel beyle konuştum kapıdan çıktım ameliyat olcam dedim . Az ve öz konuşan birisi haberin olsun .

Kumral-ada Kumral-ada arkadaşım gözümüz aydın. çok mutlu oldum biliyorsun morfolojiden çok korktuğum için senin olursa benimde olacak gibi bir his vardı içimde. kan testide yaptıracaksın değil mi? sağlıkla çift çift katlansın sonrada kucağına al uzun upuzun musmutlu bi ömrünüz olsun canım benim. oh ohhh yandan :KK6:

Kumral-ada Kumral-ada çok çok sevindim gözün aydın, inşallah kan değerin katlanarak artacak sonra da keseydi kalp atışıydı sırasıyla sevineceğiz :)
Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin, darısı sırayla tüm arkadaşlara inşallah.

Kumral-ada Kumral-ada canımmm çok sevindimmm çok şükür:halay::KK49::KK200: biliyordummm diyeceğim:21: hislerim kuvvetli demiştim:rolleyes: Allah sağlıklı aldırsın kucağına inşallah darısı hepimizin başına:dua::anne:

Kumral-ada Kumral-ada canım senin transferin adetinin kaçıncı günü yapılmıştı? Benim 23.gün yapılmıştı kafama takılmıştı geç değil mi diye ama senin de geçti sanırım biraz. Bir de rahim kaç mm iken yapılmıştı:KK51:

Merhaba hanımlar bende yücel beyde ameliyatımı oldum mart ayında henüz tedavıye baslamadım sene sonu inşallah tün hamile olanları tebrik ediyorum fakat size sorum sigara kullanıyor muydunuz?

X