Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

Kızlar disciden geldim muayane etti Dış etlerimdeymiş sorun gebelikte olurmuş küçük bir curugum var suan için dolguya gerek yok 15 gün bekle günde 4 kere fırçala gecmezse bakarız dedi . Hüsamettin beyde dolgu ne gerekiyorsa yaptırabilirsin hiçbir sorun olmaz dedi sadece film çekilmiyor sanırım . İçim rahatladı biraz . Bugun okula gittim bu arada .
Şimdi anlatayım @dcu benim anestezili oldu transferim.transferden önce 2 serum takıldı idrara sıkışmak için rahimi daha net gorebilmeleri için . Transferden çıktım uyandım yapmadım cisimi :)) biraz bekledim . Ben çok güzel tutabilirim. Otele geçtim orda yaptım .öncesinde hemşirelere sordum anestezinin etkisiyle o anda yapmam di mi diye güldüler yok birsey olmaz dediler.
Transfere girmeden önce fetih süresi okudum . Transferden sonra ya varıs çektim hep .
Yediğim içtiğim özel birsey olmadı normal nasılsa öyle .
@kalinkaaa canım hislerin kuvvetli ymis maşallah . Y Ynshira benim transferim adetin 25.günü oldu rahim geç kalinlasti.
Transferimi Hüsamettin bey yaptı.
@eejanaika ennyakin zamanda senin de güzel haberlerini duyacagiz inşallah .
@pembe ucurtma bulantı çekmeye razıyım ben disim ağrımasin bir daha inşallah .
Rabbim sağlıkla kucağımiza almayi nasip etsin inşallah.

Canım değerin çok güzel çıkmış maşallah rabbim kucağına alamayida nasIp etsin .bizde sirayla geliriz arkadan inşallah umut oldun bize gerçekten benm transferim 7 si nasipse eejanaika benden önce olcajsn galiba demi. dua edelim birbirimize hamilelerin duası kabul olur

Değer 11.gün buarada . Ayın 7 si birsey kalmamis. Şuan ilaç kullanıyorsun o zaman di mi canim . Dualrimdasınız. Siz de bana dua edin . Başkasına yapılan dualar kabul olur . Allah Gönlümüzdekini hakkımızda hayırlı eylesin inşallah

7si benim test günüm olcak nasipse. tabi ben 8.gün başlarım maşallah diyim kumral gibi dayanamam. hayırlı olsun arkadaşım güzel haberler sıra sıra geliyor inşallah

Evet canım ilac kullanıyorum 2 gün sonra kontrolm var bakalım herşeyin hayirlisi.hep dua ediyorum İnsallah guzel olucak hersey.

7si benim test günüm olcak nasipse. tabi ben 8.gün başlarım maşallah diyim kumral gibi dayanamam. hayırlı olsun arkadaşım güzel haberler sıra sıra geliyor inşallah
Canim benim şimdi senin yerine heyecanlacz. İlk günler çok heyecanlı oluyorsun ama sonra beklemeye alisiyorsun gibi .

Kumral-ada canım geçmiş olsun, değerin çook çok iyi maşallah sana

Ben de eşimle konuştum Ekim sonu kasım gibi histereskopi yaptırıcaz Allah izin verirse. Sonra da donmuş bebişlerimi alcam inşallah

Hepiniz sonuç alınca ben başlıcam inşallah arkanızdan yetişirim bebişle

şimdilik sizlere dua edip bebek haberlerinizi bekliyorum

kızlaaaar çokça dua edin ben şimdiden çok heyecanlıyım. henüz aramadılar transfer için ama anestezili olacağı için erken saat olur diye tahmin ediyorum. yarın bu saatlerde bebeğim tutunmaya çalışıyor olcak inşallah. hiç bir aksilik çıkmasın bende güzel haberlerimi yazayım burda inşallah.

Ay canım benim çok sevindim eşinin kabul etmesine . Hadi 2016 bizim yılimiz oldun 2017 sırayla doguralim

Canmm dualrimz seninle şuan bende çok heycanliyim bazen hiç uyuyamiyorum. Ayrıca anestezili olunca dahami iyi oluyor ona göre bende öle yaptırırım

gözün aydın tatlım. herşeyin bi vakti var dilerim bizim vaktimizde gelmiş olsun. biliyor musun evlenmeden önce arkadaşlarla konuşurken kim bilir evleneceğimiz insanla yolda karşılaşıyoruz öyle geçip gidiyoruz derdim. ve eşim çocukluğumdan beri yaşadığım yerde yaşıyor ve çalışıyormuş. yıllar içinde iş yerinin önünden kaç kere geçtiğimi düşünemiyorum bile. hiç mi görmemişim değil mi? hatta abisine sima olarak aşinayım ama eşimi hiç görmemişim. bi tanıdığımız vesile oldu da öyle tanıştık. vakti gelmemiş ki tanışmamışız diyorum. şimdi bebek de öyle. rabbim "ol" desin yeter ki..

Canmm dualrimz seninle şuan bende çok heycanliyim bazen hiç uyuyamiyorum. Ayrıca anestezili olunca dahami iyi oluyor ona göre bende öle yaptırırım
canım ben hsg çekilirken kendimi kasmıyorum zannediyordum ama kasıyormuşum ki spekulum defalarca çıktı içimden. ayrıca her vajinal ultrasonda çok canım acıyor kasılıyorum elimde değil. bu yüzden anestezili istedim. o an kendimi kasmam olumsuz bi etki eder diye düşünüyorum.

Aynen öyle canım herşeyin bir vakti saati var. İnşallah şimdi senin bebişin vakti gelmiştir de gelir içimde korku var hep yine kaybedersem diye ama olacağa çare yok demişler deneyip beklicez mecburen. Allah hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin

Anladım canım ben kasmiyorum galiba ya kassam söylerlerdi demi. kafama takıldı şimdi kumral ada da anestezi aldı oda kasilio galiba

Anladım canım ben kasmiyorum galiba ya kassam söylerlerdi demi. kafama takıldı şimdi kumral ada da anestezi aldı oda kasilio galiba
Canım sen normal muayenelerde sıkıntı yaşamıyorsan anesteziye gerek yoktur diye tahmin ediyorum. Ben anestezisiz transfer oldum bir sıkıntı yaşamadım şükür. normal muayene gibiydi, hatta embriyoların transferini izlemek güzeldi ama içinde bir tedirginlik olursa tercih edebilirsin tabi.

Yok canm kasilmiyorum.c anm senin adına da sevindim eşinin desteği çok önemli bu surecte. Senindemi cikolata kistin vardı neden dusuklerin sebebi neymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…