Tüp Bebek Merkezleri Yücel Karaman Brüksel Tüp Bebek Merkezi

kalinkaaa bu erkekler bir garip, 4 kayıbınız olmuş belki onlardan gözü korkuyor, yine üzülmenizden korkuyor? inşallah kendisi çok ister ve koyulursunuz yola. maddi manevi kolay değil.
benim eşim hep çok istiyordu ama morfoloji 2 , ileri hareketli düşük sayıda. buna rağmen sigara içme-ilacını iç mücadelesindeydim :/ çok isteyen o, istemen bendim ona göre :)
hepimiz zorluklar yaşıyoruz, inşallah sizin için en doğru zamanda, pozitifle sonuçlansın tedaviniz.

canım hiç umut kalmadı ki birdenbire niye böyle oldum anlamadım. yarın tekrar arayıp güzel şeyler söylemelerine ihtiyacım var.
sen nasıl oldun ağrın geçti mi?
Embriyo kalitesisin %70 yumurtadan % 30 sperm denmis. Zaten imsi ile seçilmiş seninde kaliteli maşallah olacak Allah ın izniyle . Benim ağrım coknfena bacagimda şuanda merkezi aradım minoset icebilirsin dediler içtimm hüsamettin beyle konuştum. Sanırım dinlenmem lazım . İnşallah haftasonuna geçer pztesi ise basliycam kismetse . Lütfen seni Üzgün girmeyelim hemen neselen sen bu topigin nesesisin.

Eskiden yaşım ilerliyor diye dert ediyordum artık onu da takmıyorum 35ten sonra evleniyor insanlar artık.
En iyisi beklemek gerçekten.

seni anlıyorum, malesef ben de 4 kere bebek kaybettim çok zor bilirim:KK43: hele biri zorunlu alındı bebek gelişmediği için çok acıydı.. Allah hiçbirimize yaşatmasın bir daha inşallah:dua: biz olumlu olalım dua edelim inşallah herşey güzel olacak canım:KK200:
inşallah arkadaşım rabbim hayırlı kapılar açsın önümüzde :KK200:

Embriyo kalitesisin %70 yumurtadan % 30 sperm denmis. Zaten imsi ile seçilmiş seninde kaliteli maşallah olacak Allah ın izniyle . Benim ağrım coknfena bacagimda şuanda merkezi aradım minoset icebilirsin dediler içtimm hüsamettin beyle konuştum. Sanırım dinlenmem lazım . İnşallah haftasonuna geçer pztesi ise basliycam kismetse . Lütfen seni Üzgün girmeyelim hemen neselen sen bu topigin nesesisin.
valla tatlım inşallah ne diyim ben istatikçiyim %30 bana çok geliyor ama çok şükür mevlam neylerse güzel eyler diyorum hala. hüsamettin bey ne diyor ağrı için? yarın test yaptıracak mısın?

kalinkaaa bu erkekler bir garip, 4 kayıbınız olmuş belki onlardan gözü korkuyor, yine üzülmenizden korkuyor? inşallah kendisi çok ister ve koyulursunuz yola. maddi manevi kolay değil.
benim eşim hep çok istiyordu ama morfoloji 2 , ileri hareketli düşük sayıda. buna rağmen sigara içme-ilacını iç mücadelesindeydim :/ çok isteyen o, istemen bendim ona göre :)
hepimiz zorluklar yaşıyoruz, inşallah sizin için en doğru zamanda, pozitifle sonuçlansın tedaviniz.
canım bizde işler tersine oldu bu konuda. sigara bırakmak için bi ilaç almıştı eşim. spermleri etkiler mi bilemediğimiz için bugün başladı. inşallah etki eder de kurtuluruz bu illetten

valla tatlım inşallah ne diyim ben istatikçiyim %30 bana çok geliyor ama çok şükür mevlam neylerse güzel eyler diyorum hala. hüsamettin bey ne diyor ağrı için? yarın test yaptıracak mısın?
İstatistiklere bakma sen çok kaliteli embriyo konulup tutmuyor orta kalite tutuyor kısmet işi . Neselen çabuk bakim . Hüsamettin bey sisknliklere bağlı olabilir dedi . Yarın test yapmiycam canım beklemeye karar verdim :)

Aslında öyle tekrar kaybetmekten korkuyor. Ben de korkuyorum ama ben elimden geleni yapıp oturmak istiyorum artık.. yapacak birşey kalmayana kadar denicem.. ben de hep zorla takviye ürünler vermeye çalıştım sperm düzelsin diye, onun da kavgasını çok yapmıştık sonra yıldım bıraktım. Ve tabiki sperm sayısı düştü son denemede gördük. Yine de pişman olmadı sonuçta 10 tane oldu işte bak dedi:)
Ben beklemedeyim artık,amin inşallah hayırlı zamanda olur:)

İstatistiklere bakma sen çok kaliteli embriyo konulup tutmuyor orta kalite tutuyor kısmet işi . Neselen çabuk bakim . Hüsamettin bey sisknliklere bağlı olabilir dedi . Yarın test yapmiycam canım beklemeye karar verdim :)
eh ben çatladım burda yaw cuma dedin ctesi oldu şimdi pazar :) ya nasip kuzum .. şişkinlikler benim şimdiden başıma dert. bi günde iki kilo oynuyor terazi.

Canm ımkanınız varsa devlet hastanesinde kan vermeye git bı saate cıkıyo hatta ınternetten bakabılırsn sonucunada

canım bi kan testi versen belki ona göre bi ilaç verirler yada hamileyken yapılabilen ağrı kesici iğneler.. hiçbişey yapamıyorsan sıcak suyla ova ova yıka canım kas gevşetici etki yapar
Minoset içtim . Kan sulandirici kullanıyorum bugün 9. İgnemi yaptım onunla ilgili mi ki . Dolasım problemi mi . Bugün 3 kere merkezi aradım normal diyorlar ama ben zor yürüyorum. Şu an sinirlerim bozuldu .yarında böyle olursa gidecem doktra .

Minoset içtim . Kan sulandirici kullanıyorum bugün 9. İgnemi yaptım onunla ilgili mi ki . Dolasım problemi mi . Bugün 3 kere merkezi aradım normal diyorlar ama ben zor yürüyorum. Şu an sinirlerim bozuldu .yarında böyle olursa gidecem doktra .
kan sulandırıcıyı bacağından yapmıyorsan ağrı yapmaz canım. ayaklarını yükseğe koyup dinlen bakalım az kaldı zaten sonucun belli olsun bi çare bulunur elbet

günaydınlaaaaaaar :KK68: nasılız güzel anne adayları? burda kışlıkları indir yazlıkları kaldır çalışmalarına start verildi :confused: sanki daha dün yazlıkları çıkarmıştım yahu

hanımlar brüksel'den aradılar. 5 evladımda sağlıkla büyüyormuş :) bugünden itibaren hiç çıkartıp kontrol etmeyeceklermiş, salı günü transfer öncesi bakacaklarmış sadece. ilk 2-3 gün kaliteyi yumurta belirliyor sonra sperm devreye giriyor ama şimdilik bi sorun görünmüyor çünkü döllenmesi önemli bi gösterge dedi embriyolog. döne döne zıplayasım var ama ağrılarım hala geçmediği için oturuyorum :halay:

hanımlar brüksel'den aradılar. 5 evladımda sağlıkla büyüyormuş :) bugünden itibaren hiç çıkartıp kontrol etmeyeceklermiş, salı günü transfer öncesi bakacaklarmış sadece. ilk 2-3 gün kaliteyi yumurta belirliyor sonra sperm devreye giriyor ama şimdilik bi sorun görünmüyor çünkü döllenmesi önemli bi gösterge dedi embriyolog. döne döne zıplayasım var ama ağrılarım hala geçmediği için oturuyorum :halay:
Ay canım çok sevindim maşallah maşallah . Az kaldı kavuşmana. İlaç kullanıyorsun di mi şuanda

X